Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie  (Przeczytany 27390 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
koszta to nie takie duze bo mam platny serwis (od kolezanki - dala mi 25 mb na swoja strone wiec spokojnie) a praca =- ja uwielbiam pracowac przy kompie ;) jestem w trakcie przeprowadzki i jak tylko sie ulozy wszystko to zrobie narazie po polsku ;) moge wykorzystac materialy ze strony azylu? np. logo czy teksty?
Zapisane

Wega

  • Gość
a jak myślisz? :D Oczywiście. Dawid tak zrobił i nie miał żadnych nieprzyjemności, ja mam na innym forum logo w podpisie, poza tym większość tego typu elementów znajduje się w dziale MATERIAŁY DO POBRANIA...
Maila kontaktowego podawaj do mnie (mam w podpisie), sprawdzam go dużo częściej niż azylowego.
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
ok, nie ma sprawy ;) no to jak tylko sie przeprowadzimy to zaczne robic :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wega

  • Gość
Powodzenia :D Jak będziesz potrzebowała pomocy to krzycz :)
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Mam takie pytanie, mimo że odświeżam temat, posiadam psa z psiego azylu Maje/Syjamke(można sprawdzićna stronie jej zdjątko) i też chciałbym pomóc ale jako wolonatriusz, jednak nie wiem czy to możliwe bo dopiero za 2 lata będę osobą pełnoletnią a np. na paluchu przepisy same mówią za Siebie. I w najbliższym czasie chcioałbym odwiedzić schronisko i pokazać moją Nike jak wyrosła i przytyła od pobytu w schronisku a już minoł rok jak jest u mnie. I prosiłbym odpowiedzieć na moje pytanie czy mógłbym charytatywnie pracować jako wolontariusz w azylu pod psim aniołem.
Zapisane

Wega

  • Gość
Nie byłam w Azylu od października 05, ale myślę, że nie ma problemu :) Większość wolontariuszy jak zaczynała, miała mniej niż 18 lat, często byli młodsi niż Ty teraz. A Maję/ Syjamkę doskonale pamiętam, wymiziaj ją ode mnie :) Najlepiej zadzwoń do Azylu (22) 612 62 97 i się umów :) Powodzenia!
Zapisane

agata11

  • Gość
I co z tą stroną? I co z azylem? Jak stoicie finansowo? Ile psów adoptowano?
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Strona azylu jak najlepiej się ma ale jednak prawdziwym odzwierciedleniem danego psa można znaleźć tutaj: http://azyl-pod-psim-aniolem.blog.onet.pl/ (blog azylu prowadzony przez wolontariuszy).

Z adopcjami jak najlepiej chociaż, czasem jest tak że więcej psów przychodzi a mniej odchodzi do adopcji. Finanse jak finanse, naturalnie nadal są nam potrzebne różnego typu koce, materace, kołdry poduszki, ubrania itp. na posłania dla psów. Ale na całe szczęście są dobrzy ludzie którzy pomagają azylowi poprzez przywożenie różnych darów :). Trudno powiedzieć ile psów zostało adoptowanych ale do września to około: 40 psów, no i podobna ilość psów trafiła do azylu.
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 23 zapytaniami.