Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Adidasy!!!  (Przeczytany 15130 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiedźma

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #30 : 2005-04-16, 15:18 »
Temat jest bez sensu, a jak jeszcze zaczniecie sie klocic, to sie zamknie i koniec ;)
Miss Lukusia, mowil Ci juz ktos, ze nabijasz?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #31 : 2005-04-16, 15:20 »
to niech sie zamknie im szybciej tym lepiej...

Jeszcze tylko fanklubu klapek nie ma to pelnego szczescia...  :roll: Zamknijcie zamknijcie :D
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #32 : 2005-04-16, 15:33 »
Tia? To może zablokować jeszcze glany i trampki (nie odpowiadać).
Nie miejcie do mnie pretensji, zaraz założę chyba Topic o Snoopym... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Adidasy!!!
« Odpowiedz #32 : 2005-04-16, 15:33 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Adidasy!!!
« Odpowiedź #33 : 2005-04-16, 15:41 »
Cytuj

Nie miejcie do mnie pretensji, zaraz założę chyba Topic o Snoopym...

jeszcze tego brakowało? i moze sie pochwalisz ze dostałaś majteczki ze snoopym?
Cytat: Wiedźma

Miss Lukusia, mowil Ci juz ktos, ze nabijasz?

ja mówiłam...
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

halina

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #34 : 2005-04-16, 15:43 »
no dobra, mi sie podoba ten temat i nie chce sie kłocić ;)  ale chciałam się dowiedzieć dlaczego nikt nie ma nic przeciwko topicowi o trampkach a o adidasach już wszyscy mają?
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Adidasy!!!
« Odpowiedź #35 : 2005-04-16, 15:52 »
Halina tu nie chodzi o to. Po prostu gdyby najpierw Lukusia założyła temat o adidasach, a potem Malka o trampkach to nie czepialabym sie Lukusi tylko Malki...Bo to juz moim zdaniem bez sensu sie robi. A adidasy to z drugiej strony "zgapiarstwo"...najpierw były trampki,glany, teraz adidasy...gdyby nie było wczesniejszych fc to jestem pewna,ze ten topic by nie powstal :? Zreszta...ja nie chce sie klocic...Chcecie ten topic to niech bedzie, tylko to zdeczka denerwujace sie robi...
BTW-Miss Lukusia, ja każdy temat typu "Glany", "trampki","adidasy" traktuję jak fc...I nie wiem,to jest jakies obraźliwe?
Zapisane

halina

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #36 : 2005-04-16, 16:00 »
dobra, spoko, tak zapytałam ;)  :wink:
Zapisane

Ax

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #37 : 2005-04-16, 16:47 »
Cytat: Miss Lukusia
[...]Nie miejcie do mnie pretensji, zaraz założę chyba Topic o Snoopym... :roll:

Dzieciątko... śmieszna z deczka jestes  :lol:
twoja wypowiedz jest zabawna, lecz po dalszym przyjrzeniu sie po protu zalosna na miarę przedszkolaka...
Hej! kto chce razem za mną założyć KLUB GARNATOWYCH POLAROW Z SIERSCIA LINIEJACEGO KOTA?? :)  :lol:  :lol:
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #38 : 2005-04-16, 20:45 »
Cytat: Ax
Cytat: Miss Lukusia
[...]Nie miejcie do mnie pretensji, zaraz założę chyba Topic o Snoopym... :roll:

Dzieciątko... śmieszna z deczka jestes  :lol:
twoja wypowiedz jest zabawna, lecz po dalszym przyjrzeniu sie po protu zalosna na miarę przedszkolaka...
Hej! kto chce razem za mną założyć KLUB GARNATOWYCH POLAROW Z SIERSCIA LINIEJACEGO KOTA?? :)  :lol:  :lol:


To chyba nie było zbyt miłe Ax.  :?  Przedszkolakiem jest ten, kto tak kogoś nazywa, mam nadzieję, że załapałaś?  :?  
Dziul i Karletka: do Adidasów macie pretensje a same nabijacie posty pisząc 30 stron o trampkach. No sorry, jak nie chcecie takich tematów, które wam się nie podobają, to w nich nie piszcie! To już Wasza wina, że takich tematów jest jak grzybów po deszczu - same zaczynanie o nich pisać....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Adidasy!!!
« Odpowiedz #38 : 2005-04-16, 20:45 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Adidasy!!!
« Odpowiedź #39 : 2005-04-16, 21:00 »
Cytuj

do Adidasów macie pretensje a same nabijacie posty pisząc 30 stron o trampkach.

to nie było miłe bonsai :? i prosze, nie mów że nabijam na trampkach, okej? zajrzyj strone wcześniej to zobaczysz ze nie ma tam ANI JEDNEGO mojego posta :?
EDIT: ojj, przepraszam, jest mój post. napisałam ze kupiłam sobie trampki... :roll:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Bonsai

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #40 : 2005-04-16, 21:12 »
Cytat: dziul

to nie było miłe bonsai :?

A czy miłe jest objerzdźanie innych za założenie tematu ?

Cytuj
i prosze, nie mów że nabijam na trampkach, okej?

Chodzi mi o temat trampkowy. No wybacz, ale ile można mówić o trampkach? 32 strony?  Aż takie to interesujące?
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Adidasy!!!
« Odpowiedź #41 : 2005-04-16, 21:15 »
Alez WY macie problemy  :roll: Na skalę światową. Gdyby świat miał takie problemy byłby piękny. Są trampkomaniacy? Sa. Sa galnomaniacy? Są. Są adidasomaniacy? Są. Niech jedni drugich się nie czepiają bo obydwoje grzeszą. I tyle...  :roll: A Wy z tego wielkie afery robicie. Niech sobie istnieja takie topiki. Ale bez przesady.
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Adidasy!!!
« Odpowiedź #42 : 2005-04-16, 21:15 »
Cytuj

Chodzi mi o temat trampkowy. No wybacz, ale ile można mówić o trampkach? 32 strony? Aż takie to interesujące?

czy ja jestem odpowiedzialna za to co piszą inni? czemu sie mnie czepiasz? napisałam ze dwa posty na początku i ze trzy dzisiaj a ty od razu z pyskiem na mnie ze nabijam i czemu tam jest aż 30 stron...

Cytuj

A czy miłe jest objerzdźanie innych za założenie tematu ?

czy tylko ja objeżdzam innych? noo z tego co widze to stałam sie twoją OFIARĄ :roll:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Bonsai

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #43 : 2005-04-16, 21:27 »
Cytat: dziul

czy ja jestem odpowiedzialna za to co piszą inni? czemu sie mnie czepiasz? napisałam ze dwa posty na początku i ze trzy dzisiaj a ty od razu z pyskiem na mnie ze nabijam i czemu tam jest aż 30 stron...

No tak, cuż za piękne słowa. Czy Twój słownik nie dysponuje w inne słowa jak 'pysk' ? Pies ma pysk, nie człowiek, gdybyś nie wiedziała... Co Ty masz z polskiego?
Nie napisałam że TY nabijasz. To jasne, że sama w tym temacie nie piszesz. Dziwi mnie po prostu fakt, że gada się tyle o tampkach. Takie to trudne do zrozumienia?
Cytuj

czy tylko ja objeżdzam innych?

To wcale nie powód który pozwala Ci na wymyślanie Miss.

Cytuj
noo z tego co widze to stałam sie twoją OFIARĄ

No wybacz, ale jak Ty możesz być ofiara, skoro to Ty pierwsza zaatakowałaś? NIe mnie co prawda, ale Miss. Ja stanęłam po stronie ofiary w związku z tym jestem strona broniącą a nie atakującą. Gdybyście nie nawrzeszczały na Miss za to, że założyła temat, na który miała ochote, to kłótni by nie było. Po to jest forum, żeby pisac o tym, o czym się chce, a nie o tematach, które Wam najbardziej pasują.
Zapisane

Elven

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #44 : 2005-04-16, 21:56 »
o bosh... - nie lubie już firmy adidas, wszystko to samo, ten sam styl, przereklamowane, nie lubie i koniec kropka. Mam nike'y totale 90 i reeboczki takie fajne, a za nie długo reeboki G-Unit. Obecnie brakuję w mej kolekcji jeszcze bucików firmy puma i converse :).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Adidasy!!!
« Odpowiedz #44 : 2005-04-16, 21:56 »

Wiedźma

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #45 : 2005-04-16, 22:10 »
Posluchajcie, chcecie pisac o adidasach, to trudno, piszcie, ale prosze trzymac sie tematu, a nie klocic, ok? Niezainteresowani niech tu nie wchodza po prostu.
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #46 : 2005-04-16, 22:24 »
basieq : zgadzam się z Tobą w 100% Niestety, już nie raz spotkałam się tutaj na forum z milionami niepotrzebnych oskarżeń. No cuż, przykro się robi...
No i rzeczywiście, bez sensu jest to oskarżanie o nabijanie postów...  Zawsze mnie to dziwiło, bo forum jest po to aby pogadać dla przyjemności, a nie po to, zeby 'zaliczyć' jak najwięcej tematów....
Zapisane

Ax

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #47 : 2005-04-17, 10:27 »
Cytat: Bonsai
Cytat: Ax
Cytat: Miss Lukusia
[...]Nie miejcie do mnie pretensji, zaraz założę chyba Topic o Snoopym... :roll:

Dzieciątko... śmieszna z deczka jestes  :lol:
twoja wypowiedz jest zabawna, lecz po dalszym przyjrzeniu sie po protu zalosna na miarę przedszkolaka...
Hej! kto chce razem za mną założyć KLUB GARNATOWYCH POLAROW Z SIERSCIA LINIEJACEGO KOTA?? :)  :lol:  :lol:


To chyba nie było zbyt miłe Ax.  :?  Przedszkolakiem jest ten, kto tak kogoś nazywa, mam nadzieję, że załapałaś?  :?  
[...]

Zaxnij zwracac uwage, jezeli nie bedzie potrzeby, zeby ktos ci zworocil. Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień
Zapisane

thrilly

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #48 : 2005-04-17, 10:32 »
ja sobie kupię pumy z tym serem  :lol:  wezcie sie nie kloccie albo zostawcie wszystkie albo zamknijcie wszystkie topici i bedzie spokoj  :roll:
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
Adidasy!!!
« Odpowiedź #49 : 2005-04-17, 10:35 »
Cytat: thrilly

wezcie sie nie kloccie

Jestem ZA!! ;)
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

halina

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #50 : 2005-04-17, 10:45 »
i ja też ;)  Jak komuś sie nie podoba temat niech tu nie pisze i tyle!
A ja cały czas szukam zdjęcia moich adidasków żeby wam poazać ale za żadne skarby nei moge znalezc takich :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Adidasy!!!
« Odpowiedz #50 : 2005-04-17, 10:45 »

Elven

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #51 : 2005-04-17, 11:13 »
kłócenie się o nabijanie postów to był wieczny problem tego forumka :).
Zapisane

halina

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #52 : 2005-04-17, 11:18 »
Elven a ty skad to wiesz? :? a pozatym temat jest o adidasach i piszcie o nich jeju, bez sensu te kłotnie i po co nam to?
Zapisane

Raven

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #53 : 2005-04-17, 11:37 »
Cytat: Ax

buty sportowe to nazwa dla butow za 20 zl, natomiast adidasy to buty firmy Adidas

No właśnie Ax... Gdyby ktoś powiedział, że kupił sobie "Adidasy" za 20zł, to zapewne okazało by się, że są one firmy typu Adibas, czy Adidos :P
Zapisane

halina

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #54 : 2005-04-17, 11:39 »
no to ja mam Adidasy za .... nie pamietam, a zreszta co to za różnica? :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Adidasy!!!
« Odpowiedź #55 : 2005-04-17, 11:47 »
Cytuj
Elven a ty skad to wiesz?

oj, Elven coś o tym wie i to bardzo dobrze :lol:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #56 : 2005-04-17, 12:25 »


moje butki te czerwone :D a tak wogule fajne buty to podstawa, pierwsza rzecz na którą zwracam uwagę :lol:
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #57 : 2005-04-17, 17:41 »
Jeżeli chodzi o adidasy to ja mam talie z Nike i lubię je bardzo:) Zgadzam się z Pacuszką, że fajne buty to podstawa  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Adidasy!!!
« Odpowiedz #57 : 2005-04-17, 17:41 »

Kamila

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #58 : 2005-04-17, 20:18 »
adidiasy sa fajne ale jeszcze jakie wygodne :mrgreen:
Zapisane

Staffka

  • Gość
Adidasy!!!
« Odpowiedź #59 : 2005-04-18, 20:16 »
Ja lubie i nosze adidaski Nike lub adidas ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.