Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: szkolenie PT  (Przeczytany 1194 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
szkolenie PT
« : 2005-04-28, 20:37 »
zaczełam mysleć nad szkoleniem PT ..
ale jest  maly kłopot ..  ja  mieszkam w   takim miasteczku  gdzie nie ma     osrodkow szkoleniowych ... BA   nawet tresera ...
do  szczecina mam 100 km ,   ale mojemu  tacie nie zbyt chce sie jechać dwa razy w tygodniu  do szczecina ( poza tym  pracuje tez w innych miejscach polski , i   jeszcze KOSZTY ...)
pomyślalam ze na szkolenie PT  mogłabym chodzic w wakacje ( pojadę do  babci na cale wakacje ---> o ile wytrzymam  aż dwa miesiace ;))  w tym kłopot że  te szkolenie może  trfać  miesiacami a    błędem  było by przerwać   szkolenie   np. w połowie .

powiedzicie mi cos o  tym szkoleniu i  ile kosztuje ,  gdzie ,  kiedy ,
kto jest treserem ,i    co pies powinien umieć   na  szkoleniu i  czego sie nauczy na szkoleniu PT .
i czy to dobr pomysł na  szkolenie malamuta ??    wiadomo ze  te psy nie za bardzo  lubią  szkolenia ( czytaj  : są nie do wyszkolenia)

pozdr.

Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #1 : 2005-04-28, 23:34 »
http://www.tresura.com/
może jutro czegoś jeszcze poszukam, narazie idę spać :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #2 : 2005-04-29, 06:20 »
takich tematów było juz mnóstwo...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: szkolenie PT
« Odpowiedz #2 : 2005-04-29, 06:20 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #3 : 2005-04-29, 11:14 »
Alya  thinx :)
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #4 : 2005-05-07, 18:49 »
hmm..no właśnie..czy w przypadku labradora obędzie sie bez szkolenia? Chciałabym go uczyć sama..jak myślicie ? Mam dużo czasu bo teraz będą 3 miesięczne wakacjeto może da sie coś zrobić..a pieska odbieram w czwrcwcu a jestem w domu do października..oczywiście bez przeciążania psa
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #5 : 2005-05-07, 19:16 »
Tylko ze z psem trzeba ćwiczyć cały czas... Przez te trzy miesiące psa powinnaś uczyć w formie zabawy, czyli do niczego nie zmuszać... Takie prawdziwe szkolenie powinno sie zacząć dopiero od 6 miesiąca. Cjociaż odrazu mówie, jeśli ktoś nie ma doświadczenia to ciężko będzie mu wyszkolić psa tak, aby sumiał wszystko perfekt ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #6 : 2005-05-07, 19:28 »
no tak..prawda że doświadczenie jest potrzebne..ja wychodzę na spacery z kundelkiem sąsiada i wszystkie podstawowe komendy zna dzieki mnie..wiec moze nie będzie tak cieżko
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

olc!a

  • Gość
Odp: szkolenie PT
« Odpowiedź #7 : 2005-05-07, 23:03 »
Bez szkolenia się obędzie, ale przydałoby się chociaż parę lekcji, szkolenie uczy psa współpracy z właścicielem i właściciela współpracy z psem, pies uczy się, że słuchać ma nawet jeśli wokół biega kilkanaście jego pobratymców.
Radzę wybrać się do psiego przedszkola, nie ma nic lepszego dla psiej psychiki niż takie spotkania :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 25 zapytaniami.