Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Weterynaria  (Przeczytany 5812 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Weterynaria
« Odpowiedź #60 : 2005-05-09, 18:39 »
"nic niepamietam z zajec bo hyba najwiecej sie zrywalysmy z charonem"

Noo... jestescie pełnoletni, sami się usprawiedliwiacie, yyy, nie będziemy sie zrywać, a potem... :P

Tiggy, nawet jeśli nie pójdziesz to super szkoły jeszcze nic nie znaczy, w marnych szkołach jest więcej czasu na rozwijanie zainteresowań, czyli bioli w twoim przypadku... :)

Architektura karjobrazu jest chyba najbardzie oblegana w swoim typie kierunków...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Weterynaria
« Odpowiedź #61 : 2005-05-09, 18:50 »
Nikt się niewezme do anuki za ciebie a dobry naucyzciel najwyzej pomoze ci cos zrozumiec, nienauczy sie za was ludzie!! hehe :P
Zapisane

KaŚkerS

  • Gość
Odp: Weterynaria
« Odpowiedź #62 : 2005-05-12, 18:20 »
POMOCY!!!
Na wtorek mam przyniesc info o tym co trzeba zrobic by byc weterynarzem jakie studia , i w ogole info o weterynarii ! czy zznacie jakies stronki gdzie jest to wszystko?? ,
Z gory dzieki :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Weterynaria
« Odpowiedz #62 : 2005-05-12, 18:20 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Weterynaria
« Odpowiedź #63 : 2005-05-12, 20:41 »
jak to jakie studia? wterynaryjne - to chyba logiczne, a co trzeba zrobić? zdać maturę, zdać egzamin, dostać się i skończyc studia - wtedy będzie się wteem (chociaż tytuł nie będzie gwarantował że dobrym) hmmm.. jesteś teraz w gimnazjum, rtak? to do ogolniaka na bio-chem, a w trzeciej klasie ogolniaka na kursy przygotowawcze (o ile cię stać - tanie nie są)  Od razu ci powiem że nawet nie planuj iść do technikum wterynaryjnego bo to ci nie ułatwi dostania się na studia, tylko utrudni (nawet zdanie matury - bo w technikum ma sie przedmioty zawodowe i maturalne - więc nie jest to zbyt wygodne)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Weterynaria
« Odpowiedź #64 : 2005-05-12, 21:30 »
Ja także chcę zostać weterynarzem, albo zoologiem. Zdecydowanie polecam Akademię Rolniczą we Wrocławiu- słyszałam o niej same dobre rzeczy- mój ojciec tam studiowal tylko nie pamietam co :P tam jest i Weterynaria i Zootechnika. Ja chcialabym zdawac to i to naraz, bo jesli powtarzaja sie przedmioty to przepisuja oceny :P. Do LO chciałabym iść albo do 3, albo do 2, albo do (moze mnie wysmiejecie :P) Liceum Wojskowego w Świdnicy, ale po tym to juz nie na weterynarie. Goldi gdzie cie niesie do Jeleniej. Jak chcesz wycisk to do nas do 2 przyjdź :P stamtad prawie wszyscy sie dostaja na wybrane studia.
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Kamila

  • Gość
Odp: Weterynaria
« Odpowiedź #65 : 2005-05-13, 19:23 »
Ja bym chciala zostac wetem \le sie troche bojee... :P Na pewno swoja przyszlosc bede wiazac zze zwierzetami
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 24 zapytaniami.