Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Co na dzień mamy?  (Przeczytany 7456 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #30 : 2005-05-17, 19:37 »
a ja w tym roku kupie mamie winko :wink: tylko nie takie produkcji polskiej :P
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #31 : 2005-05-17, 19:57 »
Pomyślmy:
Jakbym kupiła jakies łakocie, to pewnie mama by ich nawet nie zauwazyła - wiadomo, ze wszysyc uwielbiaja słodycze :D
Kwitaki.... Mama uwielbia kwiaty.... Dlatego kocha ogród, a cały dom jest w kwiatkach :) Ogromnie jej się spodobał bukiet, który dostała od narzeczonego mojej siostry. Bo był oryginalny. I myśle ze to ejst pomysł - oryginalny bukiecik kwiatków, piękna kartka, a w niej wierszyk  -  specjalnie dla niej + piekna dedykacja :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #32 : 2005-05-18, 12:04 »
Ja kupię mamie jakąś książkę, ale jeszcze nie wiem jaką. Wybiorę coś co chętnie sama przeczytam. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedz #32 : 2005-05-18, 12:04 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #33 : 2005-05-18, 19:35 »
Już mam. Razem z siostrami zrzucłyśmy się na perfum z Avonu.
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #34 : 2005-05-18, 19:38 »
moje skromne fundusze nie pozwalają mi na wiele..tak samo jak moja ograniczona internetem wyobraźnia(wiadomo, gotowe obrazki robią swoje)...nie chciałabym być nieoryginalna i szablonowa, ale z drugiej strony nie mam pomysłu i kasy...do Dnia Matki jeszcze kilka dni, może coś wymyślę, a jeśli nie, to standardowo bukiet kwiatów, albo jakaś fikuśna roślina doniczkowa..do tego czekoladki (Mercii, tak podziękuuję cii :P)..i tyla...ciekawa za to jestem co jej kupi mój tata.. on wręcz przeciwnie w stosunku do mnie ma masę pomysłów i funduszy...może do niego zadzwonię i się poradzę ? :P
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #35 : 2005-05-18, 20:05 »
bede skromna maly kwiatek i buzi:P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #36 : 2005-05-18, 20:08 »
Ja i siostra kupujemy dla naszej mamy kolczyki :) A jak to nie wypali, to kwiaty.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

MaŁren

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #37 : 2005-05-18, 20:18 »
właśnie się dowiedziałam że moja siostra kupiła jej prześliczną torebkę...więc raczej się ze mną na nic nie zrzuci :P pozostaje bukiet ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #38 : 2005-05-19, 08:58 »
A swoją drogą to dzień matki wypada w Boże Ciało - i kwiaciarnie będą zamknięte... A gdzie tu przemycić bukiet kwiatów i schować? :? Chyba będę musiła zdecydować się na jakiś mniej widoczny prezent ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedz #38 : 2005-05-19, 08:58 »

niaania

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #39 : 2005-05-19, 14:39 »
Dlaczego w kalendarzu http://www.zwierzaki.org/index.php?action=calendar jest napisane, że dzień matki jest 28 maja? :| :|

No to co ja mojej mamie kupie? Kwiaty odpadają, bo kwiaciarnie zamknięte. Bombonierki i inne słodkości też odpadają, bo na pewno potem ja z tatą i siostrą je zjemy, a mama weźmie tylko trochę. Brakuje mi pomysłów. :help:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #40 : 2005-05-19, 16:05 »
Hm. Kwiatka. Mało dobrego w tym roQ dla mnie zrobiła...
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #41 : 2005-05-19, 16:34 »
a ja w tym roku kupie mamie winko :wink: tylko nie takie produkcji polskiej :P
a gdzie ci sprzedadzą wino w wieku 16 lat?
Eh ..a ja sie boje ze zapomne o tym dniu ..ja zawsze zapominam o waznych datach :help:...
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #42 : 2005-05-19, 17:07 »
Aujeszka ja tak samo :P kilka dni przed 50 mojej mamy obiecałam sobie ze na te pół wieku zycia mojej mamy złożę jej wcześnie rano życzynia, sniadanie do łóżka itp. no i zapomniałam :P a zyczenia złożyłam o 16 :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #43 : 2005-05-20, 08:52 »
A ja jeszcze nie wiem ;( Jestem  Jeste przeziebiona... i nie mago nic kupioc ;)
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #44 : 2005-05-20, 09:20 »
Mi zostaje kupić znicz i kwiatki. :bigcry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedz #44 : 2005-05-20, 09:20 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #45 : 2005-05-20, 17:32 »
Przykro mi... :(

Eh... to straszne, poza świętam znam daty tylko swoich świąt, oraz ur. moich trzech koleżanek... :szok: A rodziny to jakoś niem mogę...

Ale moja mama nei da mi zapomnieć, wracając do tametu... moja mama zawsze mi mówi jakiś czas wcześniej: A jakbyscie chciali mi coś kupić na dzień matki, to chciałabym... :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #46 : 2005-05-20, 18:06 »
Nie mam pojęcia co kupię. Brak funduszy. A jak już kase od brata wyciągnę to ... hmm, o kurcze naprawdę nie wiem. Chyba skończy się na kwiatku... kupiłabym coś z biżuterii ale mama nie nosi srebra a złoto za drogie :P

Nie wiem, nie wiem.. ale.. liczy się przecież gest a nie prezent :)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #47 : 2005-05-20, 19:13 »
Przykro mi, Falki :( . Ja to samo mogłabym powiedzieć o Dniu Ojca.

A co do prezentu, to wymysliłam :) . U nas jest taki fajny sklep z różnymi ciekawymi drobiazgami i dzisiaj widziałam coś takiego: "Za co trzeba kochać mamę". I taka lista. Na ładnej kolorowej tekturce, do powieszenia.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #48 : 2005-05-20, 19:19 »
Aujeszka ja tak samo :P kilka dni przed 50 mojej mamy obiecałam sobie ze na te pół wieku zycia mojej mamy złożę jej wcze¶nie rano życzynia, sniadanie do łóżka itp. no i zapomniałam :P a zyczenia złożyłam o 16 :lol:
to ja byłam jeszcze leprza... był dzien imienin mojej mamy( o ktorych oczywiście zapomniałam :roll:), przyszłam ze szkoły, patrze; przyjechal mój brat z żoną, siostra z mężem... a ja wchodzac do pokoju palnełam : Hehehe , a co to dziś za święto ze sie tak zjechaliście?  :co-jest: Wszysyc popatrzeli na mnie z wyrzutem a ja o imieninach przypomnailam sobie dopiero gdy zobaczyłam kwiaty w wazonie :ups: ...wstyd :oops:...
« Ostatnia zmiana: 2005-05-20, 19:22 autor Aujeszka »
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #49 : 2005-05-20, 23:21 »
Ja zmienilam zdanie :0 Kupmy z moim bratem i siostra, m. in. kubek z naszymi (tzn. całym naszym rodzenstwem) fotmi :) Chyba oryginalne, co? :0
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #50 : 2005-05-21, 19:20 »
zdjęcia w kubku?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedz #50 : 2005-05-21, 19:20 »

Ax

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #51 : 2005-05-21, 20:40 »
nie, podejrzewam, ze nadrukowane na kubku :)
a ja mam fajny prezencik zamiar kupic, tomik wierszy Majorki z forum Miau. Tylko juz się wygadalam, i na 26 nie bedzie, tylko pozniej, trudno się mowi :)

Falki :( naprawdę współczuję, że Twoja Mama odeszła...
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #52 : 2005-05-21, 20:49 »
Ja mam zamiar narysowac mamie ołówkiem jakiś piekny obraz (moze abstrakcja??) i oprawić w ramkę. Do tego zyczenia, uśmiech i byćmoze wiersz ;)
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #53 : 2005-05-21, 21:57 »
nie, podejrzewam, ze nadrukowane na kubku :)
A skoro tak to żeczywście, fajny pomysł!! :mrgreen:  A gdzie cos takiego można zrobić?  :P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #54 : 2005-05-21, 22:03 »
Aujeszka, takie fotki na kubkach np w hipermarketach mozna zrobic :). Niestety tylko w niektorych.. tez o tym mysle ;). ale to zalzy jak kubek ebdzie zrobiony bo moja mama to strasznie na budowe kubkow zwraca uwage :D. Jak cus to takiegos ladnego kwiatka (w doniczce) i tyle :)
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #55 : 2005-05-22, 00:36 »
Ale moja mama nei da mi zapomnieć, wracaj±c do tametu... moja mama zawsze mi mówi jaki¶ czas wcze¶niej: A jakbyscie chciali mi co¶ kupić na dzień matki, to chciałabym... :P
dokładnie :) Mi już wybrała (na współkę z siostrą) rzecz do kuchni :D Ale jeszcze się po drodze zachwycała nad takim wisiorkiem :)
Rok temu z siostrą kupiłyśmy mamie kupon w totka ( na jej własne życzenie) i kwiatka :)
----
Jeszcze parę lat temu robiłam tak, że wstawałam wcześnie rano, włączałam jakąś muzykę, nalewałam soku do szklanki, zdobiłam cytrynką, a obok kładłam laurkę... no i czekałam, aż mama wstanie :)

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest też zrobić jakieś dobre ciasto (samemu!)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #56 : 2005-05-22, 08:13 »
Już mam. Razem z siostrami zrzucły¶my się na perfum z Avonu.

Ja bym prędzej poszła do perfumeryjnego i tam jakieś ładne perfumki wybrała niż z Avonu....
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #57 : 2005-05-22, 11:52 »
z xiatsem bedzie trudno... mama dosyc czasto jest w kuchni, a poza tym to Boze Cialo, i wszyscy beda w domu :/ a tak w ogole kto zna przepis na latwe ciasto? no i smaczne rzecz jasn a:) alebo ciasteczka... a ten przepis z pojsciem do cukierni to znam, zaznaczam ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedz #57 : 2005-05-22, 11:52 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #58 : 2005-05-22, 12:10 »
Apiska w Avoie są bardzo ładne perfumy... ja je czesto kupuje...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Nataila

  • Gość
Odp: Co na dzień mamy?
« Odpowiedź #59 : 2005-05-22, 12:47 »
Ja zrobiłam ciasto. Ale nie na Dzień Matki, tylko na urodziny mojej mamy. Ciasto, eeem, z proszku :oops: :P . Piernik. Ale i tak był dobry. Tylko mi się przypiekł za bardzo :oops: . Ja miałam tego farta, że moja mama wyjechała dzień przed swoimi urodzinami, więc spokojnie zamknęłam się w kuchni, a później ukryłam ciasto w szafie :P . Była bardzo zaskoczona :;d: .
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 27 zapytaniami.