Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Uwaga!Tatrzański Park Narodowy  (Przeczytany 1115 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Uwaga!Tatrzański Park Narodowy
« : 2005-05-30, 13:51 »
Uwaga turyści którzy wybierają się do Tatrazańskiego parku Narodowego.
Spacer po Terenie Tatrazańskiego Parku Narodowego to teraz rosyjska ruletka. Każdy kto iwstąpi na turystyczny szlak musi liczyć się ze śmiercią nie zewzględu na na urwiska lesz na Siwą
-liczymy się ze śmiercią turysty-mówi Paweł Skawiński dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego-to zwierze jest niebezpieczne i może zaatakować w każdej chwili-dodaje.
Oczywiście chodzi o Siwą,5 letnią niedźwiedzicę.Jeśli uczęszczała wraz z trójką młodych uczeszczone przez turystów szlaki,to robiła to chyłkiem i nie wykazywała agresji.Dziś może czaić się wszędzie .Jest neibywale niebezpieczna ponieważ, jeden z samotnych górskich niedźwiedzi, zazdrosny o swoje terytorium, rozszarpał na jej oczach jednego z jej trzech neidzwiadków..Oszalała z rozpaczy Niedżwiedzica nie mogła nic zrobić.bo samiec był od neij sliniejszy.Wtedy jak dotąd spokojnej samicy obudziła się bestia.
 
Bardzi smutna histroia którą przeczytałem dziś w fakcie :( :(
Smutno mi ze sprawy tego niedżwiadka. :(
Dyrektor parku liczy się jeszcze ze śmiercią jakiegoś turysty z rąk niedzwiedzicy.
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Uwaga!Tatrzański Park Narodowy
« Odpowiedź #1 : 2005-06-04, 12:14 »
Biedny misiaczek. Matka się pewnie załamamła  :( ehhh ale ja nie jadę w tatry w tym roku
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Uwaga!Tatrzański Park Narodowy
« Odpowiedź #2 : 2005-06-05, 20:13 »
Ja jade... jak co roku... blech...
A co do niedźwiedźia i jego mamy - oba biedni, ale takie są prawa natury... przykre, ale prawdziwe...
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Uwaga!Tatrzański Park Narodowy
« Odpowiedz #2 : 2005-06-05, 20:13 »

szuwar

  • Gość
Odp: Uwaga!Tatrzański Park Narodowy
« Odpowiedź #3 : 2005-06-06, 17:41 »
Trzeba brać poprawke na to że w fakcie różne żeczy piszą , a na dodatek w dosć sensacyjnym tonie. Lepiej byłoby to skonfrontować z wieściami z jakiegoś innego źródła.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 23 zapytaniami.