Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteś za podziałem działów zwierzęcych na podfora?  (Przeczytany 22699 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Czy jesteś za podziałem działów zwierzęcych na podfora tak jak to bylo ostatnio dyskutowane w tym wątku ?

http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,19960.0.html

Dodam że ankieta nie ma mocy wykonawczej, czyli jeśli ktoraś z opcji wygra to że tak zrobimy, NIE, bardziej chce znac wasze zdanie po prostu :)

Jesli tak to mile widziane uzasadnienia, ew. swoje propozycje.

Prosze nie prowadzic dyskusji pomiędzy sobą bo zamkne temat i rozdam ostrzeżenia
To specyficzna ankieta :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-06, 13:25 autor Wraith »
Zapisane

iwa

  • Gość
a więc iwa uważa,że można trochę to podzielić, np. w kotach podzielić na sprawy zdrowotne kotów, kocie zachowania, informacje o wystawach, opisy produktów :)
np.
1.zdrowie
2.wystawy
3.polecane produkty
4.ważne pytania

podobnie można zrobić w psach :) a np. w gryzoniach można podzielić na 1.fretki, 2. chomiki, 3. świnki- jak się tam wejdzie to wszystko jest razem i ktoś kto ma świnke szuka wśród tematów o fretkach, skoczkach itp.  w akwarium też można dzielić tak, jak w kotach, tzn. zdrowie,pytania,produkty,jakieś sklepy polecane itp. nie znam za bardzo wszystkich działów,ale ok jest z ankietami, bo jest podział na zwierzęce i nie zwierzęce ;) a, jak tam w innych gatunkach zwierzaków to nie wiem ;) co tam u ptaków słychać :roll:. psy można by podzielić na rasy,ale chyba ich za dużo jest :roll: więc, raczej nie :hmn: wiem, że jak np. szukam w kotach coś o zdrowiu, to mi się zez robi po 4 stronach przeglądania :tard: bo za dużo jest tego,namieszane jest :)
napewno będzie z tym dużo pracy, bo ktoś przez pomyłke napisze nie tam, gdzie trzeba :;p: a i teraz też posegregować to :szok2:

nom,to więc takie ranne myśli iwy :)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wszystko mi jedno, choć trudno by było znaleźć coś na jakiejś 4 stronie przekopując tematy nie interesujące mnie :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
powiem tak... w sumie łatwiej by było się orientować i szukać pewnych rzeczy w pewnych miejscach, ktoś ma problem ze zdrowiem zwierzaka ale w miedzyczasie zanim ktoś kompetenty się znajdzie na forum temat zostanie zepchnięty gdzieś hen hen i temu komuś moze nie chcieć się przekopywać kilk stron z tematami... takze podział powiedzmy w końskich lukrusach na np koń w treningu i sporcie, zdrowie i hodowla, rekraacja czy ogólne mógłby pomuc, jest przecież też na forach mozliwość wyświetlania tematów w których były posty dodane po naszej ostatniej wizycie, tematów bez odpowiedzi czy tematów nieprzeczytanych...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Ja jestem za tak tak by było lepiej o wiele lepiej!!!

k_lap

  • Gość
Wydaje mi się, że taki podział byłby dużym ułatwieniem. Ponieważ jeśli ktoś ma np. psiaka, mógłby szybciej znaleźć odpowiedni temat o zdrowiu, wystawach, żywieniu itd.
Zapisane

kareena

  • Gość
a ja jestem przeciwna..  owszem trudniej moze cos znalezc ale dla chcacego nic trudnego ;) kiedys szukalam czegos w kotach i choc bylo to mocno zakopane w kilkunastu starych wątkach to przy pomocy wyszukiwarki znalazlam co chciałam. osobiscie nie przepadam za podforami jakos..
poza tym jestem pewna ze znajda sie posty pasujace do kilku kategorii

zreszta bedzie jak zechcecie :P
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
jestem raczej za tak, byłoby lepiej i łatwiej .
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Vizsla

  • Gość
Jestem za podzieleniem, bo momentami strasznie się gubię ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

*Antek*

  • Gość
ja jestem na NIE ! jak ktos naprawde chce czegos poszukac to uzyje opcji SZUKAJ a nie bedzie latal ze strony na strone i przegladal kazdego tematu po kolei, prawda :roll:
wiec po co nam podstrony w psiakach ? czyli (przynajmniej ja to tak rozumiem) mialoby byc podforum do kazdej rasy psa ? :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Nie! Będzie za dużo biegania, o! :krzywy:
Zapisane

Baś

  • Gość
I w dodatku modzi by sie namęczyli przenosząc tematy na podfora. Jestem za nie, bo już starczy zmian w fz, niech chociaż troche zostanie temu foru przytulności.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
zawsze będą plusy i minusy, na dobrą sprawę mi starczyłoby jakby była jedynie opcja pokazywania nowych postów od ostatniej wizyty, postów nieprzeczytanych i bez odpowiedzi...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Hm... tak jak jest teraz, to czasem wchodze na topicy, które jak były w podforum wogóle bym nie weszła... A bałagan będzie i tak i tak...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
A ja jestem ZA :)
Według mnie byloby to lepiej, bo czasami nie interesują mnie wszystkie nowe tematy, a autor często nazywa je "Pomocy" lib tak że nie można zorjentować się o co chodzi... Zaoszczędziło by to troche czasu. No ale robcie jak chcecie :P
Ale żeby zadużo tego nie było czyli w psach np. tylko:
tresura
żywienie
chorob,profilaktyka
wystawy
hodowla
podróż/psie sporty lub coś takiego
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Agata:)

  • Gość
Jetsem przeciw. Za dużo bałaganu, nieporządku itd...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Jestem na nie... chyba, że np. psy zostaną podzielone na "Wychowanie, Zdrowie" "Kynologia" i "Rasy"...  wtedy jestem na tak ;)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
jestem na TAK, ale zeby psy nie byly podzielone na rasy ;/
« Ostatnia zmiana: 2005-07-06, 18:32 autor Wraith »
Zapisane

Bigielka

  • Gość
ja jestem na tak ;) tylko, żeby dział "Psy pieski psiaki" nie był podzielony czasem na rasy :roll: b za dużo istnieje ras :P i wtedy by był jeden temat w każdym poddziale dotyczący jednej rasy :P
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Jedynie na grupy, a nie na rasy :P
Kto by Wam zorbil podizal do kazdej rasy :P

Ale i tak jestem na nie :]
Niechce tu [....]ani...
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Przypominam NIE DYSKUTUJEMY POMIEDZY SOBA. Kazdy wyraza swoja opinie jesli takowa ma i nie pisze juz wiecej!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Meggy

  • Gość
Jeśli o mnie chodzi,to teraz jest ŚWIETNIE!Nic więcej nie potrzeba. 8) 8)
Teraz każdy się odnajduje.. :jupi2:
Rewelacja!! :tuli:
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Jestem na NIE

iwa

  • Gość
a ja jeszcze tylko dodam,że nie zawsze łatwo mi się znajduje "coś" w wyszukiwarce ;) tylko tyle;) taki podział pomógłby,ale to zależy,czy ktoś pisząc topic będzie pamiętał,o tym do jakiego działy to ma być :wink:
Zapisane

golden

  • Gość
Jestem na NIE. Jest dobrze tak, jak jest. I tak juz jest mnóstwo działów ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
absolutnie nie... i tak jest kolosalna ilość tematów i watków a nowi zamiast czytać co było zakładaja kolejne takie same... męczy takie skakanie po tematach a jesli miałoby być ich jeszcze więcej to wogóle odechciewa się czytać...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Jestem na NIE < hehe jak w Idolu :lol: >
Moim zdaniem juz starczy tych wzystkich zmian...
Dobrze jest tak i niech tak pozostanie ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Wraith rozumiem że nie dyskutować, ale napisz proszę czemu ten podział miałby słuzyć?
Jakie byłyby z tego ewentualne korzyści?
Na jakie działy będzie podział?
Więcej informacji = lepsze decyzje!
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Ja jestem na Tak :wink: mam nadzieję,że forum stanie się bardziej przejrzyste,ale tak naprawde nie wiem jak by to wyglądało :;p:
« Ostatnia zmiana: 2005-07-06, 21:49 autor malutka »
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Przyklad jak to wyglada jest w dziale Eksperymenty, proby....

Edit: no to wygrala opcja aby zostawic FZ w spokoju ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-13, 11:32 autor Wraith »
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 29 zapytaniami.