Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szybkie zmęczenie  (Przeczytany 2161 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Szybkie zmęczenie
« : 2005-07-07, 22:28 »
Zauważyłam ostatnio, że mój kot bardzo szybko się męczy. Po kilku minutach zabawy ganiania za sznurkiem zaczyna dyszeć, a niedługo potem po prostu układa się na podłodze i leży przez kilka minut. Jest młoda, ma 2.5 roku. Może to moje przewrażliwienie, no nie wiem. Mam się martwić czy to zbyteczne?
Zapisane
...

Stefan

  • Gość
Odp: Szybkie zmęczenie
« Odpowiedź #1 : 2005-07-07, 23:04 »
Jak twój kot sie bardzo meczy to nie nalezy go forsować i stresować.Koty w tym wieku nie szalja tak jak wczesniej i szybko sie nudzą.Wolą sobie poleniuichowac więc powinnas to uszanowac i dac kotkowi więcej swobody i wolności
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Szybkie zmęczenie
« Odpowiedź #2 : 2005-07-07, 23:42 »
sadze ze to kwestia upalow, u moich zaobserwowalam to samo...nie sadze jednak zeby bylo to cos niepokojacego.
Pamietaj o wodzie w miseczce.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szybkie zmęczenie
« Odpowiedz #2 : 2005-07-07, 23:42 »

Sagga

  • Gość
Odp: Szybkie zmęczenie
« Odpowiedź #3 : 2005-07-08, 02:01 »
Wiesz mój 3 miesięczny kociak ma to samo i wet mnie nastraszyl wadą serca. Na szczescie zmienilam weta, kot mial EKG i okazalo sie ze serce bije bez problemow, nie ma arytmii i ogólnie kotek na medal. Kotek zial nawet jak nie bylo upalow , wystarczyl lekki wysilek-stad podejrzenie o problemy sercowe. Wetka powiedziala ze to dziwne i rzadkie u kotow ale sie zdarza. Co wiecej jak popytalam znajomych kociarzy to okazalo sie ze niektórzy tez to zaobserwowali.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Szybkie zmęczenie
« Odpowiedź #4 : 2005-07-08, 11:51 »
Może jest za gruby, może ma astmę, może bawi się po jakimś dużym wysiłku, może jest za gorąco? Poobserwuj go jeszcze trochę i sprawdź przyczyne. Poza tym moje koty też czasem dyszą, po prostu budzi się i dyszy, ale to bardzo rzadko, z tego co widzę to wszystkie kti tak mają
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 23 zapytaniami.