Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Burza :|  (Przeczytany 3662 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Burza :|
« : 2005-07-30, 22:22 »
Dziewczyny może to głupie, ale boję się TEJ burzy... to ta nawałnica... jest już niedaleko.... czuje ze sie cos stanie.... Kocham burze, ale tej wyjątkowo się boję.... czy u was była już ta burza? Ta potworna burza? :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

ssgosiass

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #1 : 2005-07-30, 22:25 »
Nieiwem cyz taka Baaaaaardzo potworna, ale przyznam że się wystraszyłam, choć zawsze lubiłam burze.
Leże sobie i czytam gazete. Krople deszczu odbijały się o parapet, cisza i spokój.
Aż tu nagle wielkie Bum!
Myślalam że antena cyz coś na bloku się złamała. Ptaki się tak wystarszyły, że uciekły.
Ogólnie teraz sa jakieś churagany itp. nie?

Straszne to... i też czuje że coś się stanie.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #2 : 2005-07-30, 22:26 »
Jaka burza..? :hmmm:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #2 : 2005-07-30, 22:26 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #3 : 2005-07-30, 22:28 »
Na dolnym sląsku ma być. Ja tez w sobie taki niepokuj nosze.  Siedze sobie przed kompem, dziadki spią, rodzice na imieninach, brat wyjechał, a siostra siedzi z kolezanka na tarasie.... I no sze taki niepokuj, niewiem moze to te tosty? he,he!
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #4 : 2005-07-30, 22:36 »
U nas w nocy była burza... Trwała 3 godziny :( Cały czas się bałam, takie grzmoty...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #5 : 2005-07-30, 22:39 »
ja mam nadzieję,że do mnie nie dotrze chociaż duchota jest okropna a to ponoć zwiastun :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Raffy

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #6 : 2005-07-30, 22:42 »
a ja spiłem jak zabity, moje ptaki tez. I dopiero ranem sie dowiedzialem ze byla burza :hehe: Hie hie :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #7 : 2005-07-30, 23:01 »
Halooooo, czy ktos mi powie co to za straszna ogólnopolska burza?
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #8 : 2005-07-30, 23:18 »
No normala. Ma w nocy być buurza,

U mnie już grzmi! Mam taki cięzar z tą burzą, że wcinam cipsy i zjadłam 3 tosty! Ratunku! Kolejne Kalorie!!!!!

A pamietacie tą wilką burze we Wrocławiu w maju?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #8 : 2005-07-30, 23:18 »

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #9 : 2005-07-30, 23:18 »
est burza właśnie, ale nie taka straszna, piesek w kadym razie siedzi pod wanną. Z dwa tygodnie temu to dopiero była burza...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #10 : 2005-07-30, 23:19 »
Nie, bo nic o tym nie wiem :P
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #11 : 2005-07-30, 23:19 »
Błyska się! Narazie jest we Wrocku.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #12 : 2005-07-30, 23:20 »
A jak sie licyz ile km jest od nas burza? :P
Coś, że od błysku do bum ( :lol: ) sie liczy sek i jak wyjdize np 10 sek to tyle km jest od nas, nie? :P
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #13 : 2005-07-30, 23:26 »
ulala! ja się zmywam bo niezbyt ciekawie się zapowiada! A brat mnie zabije jak mu kopa zrąbie!
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #14 : 2005-07-30, 23:26 »
U nas już leje, mogę sie spodizewać, że bedzie burza :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #14 : 2005-07-30, 23:26 »

Moniaa

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #15 : 2005-07-30, 23:29 »
W Wawie wczoraj byla straszna burza. Mnostwo drzew polamanych, ulice zalane, znaki poodrywane, itd.
Dzisiaj nic na razie nie bylo...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #16 : 2005-07-30, 23:30 »
chyba sekundy dzieli się przez trzy... tak mi się wydaje przynajmniej...

a ja kochgam wszystkie burze. jak dokładnie 2 tygodnie temu nad morzem była taka bardzo poważna burza to siedziałam przed domkiem, słuchałam muzyki i patrzyłam w niebo oglądająć błyskawice. pięknie było. a mniej więcej jak się później okazało w połowie nburzy pojechałam na pklaże na rowerze bo zawsze chciałam zobaczyć sztorm, ale niestety aż takich dużych fdal nie było bo za słaby wiatr byl.

raz tylko się tak bardzo przestraszyłam, jak jchałam z mamą z bielska, i walnęła taka wielka błyskawica w kzaki na poboczu pio drugiej stronie jezdni, a potem dowiedziałam sie że nie mamy piorunochronu w domu :P ale potem już się uspokoiłam. ale to był naprawdę przerażający widok :l

a tak że się zapytam - czy warszawska Wola bardzo ucierpiała ? ;)
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #17 : 2005-07-30, 23:37 »
U nas wali, wieje i leje :roll:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #18 : 2005-07-30, 23:55 »
u mnie wczoraj powiało , pokropiło , pobłyskałao i przeszło bokiem.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #19 : 2005-07-31, 00:12 »
A u nas dziś było, może nie taka straszna, ale strasznie lało :P A jakie ładne błyskawice :) Raz taka była super, która tak długo świeciła (z pare sekund) i jakoś tak dziwnie migała, hehe :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #20 : 2005-07-31, 01:14 »
W Gdańsku była straszne grzmoty i ulewa dzisiaj o 6rano ;) aż sie obudzilam chociaż zawsze spie jak zabita :P

a burze bardzo lubie ;) chyba dwa lata temu była dokładnie nad moim blokiem, tak chuczało jakby się wszystko miało zawalić, a przedemną błyskawica walnęła w drzewo ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #20 : 2005-07-31, 01:14 »

NaNcY

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #21 : 2005-07-31, 09:10 »
ja będąc na kajakach przezyłam burze pod namiotem... cudowna burza... najpierw w oddali grzmoty, później doszły błyski.. i caraz wiecej ich i wiecej.. siedząc na pomoście raziły mnie po oczach... rozświetlały wszystko... gdy zaczeło lac myknełam pod wiate i podziwaiałam dalej... niesamowity widok... z jednej strony ciemny las a z drugiej rzeka... woda...ah... gdy lało uspokoiły sie błyski i grzmoty... zasnełam w namiociku i obudziło mnie drżenie ziemi... czułam jakby waliło miedy namiootami, jakby drzewa obok łamało...
oj ne da sie opisać... matka natura jest wspaniała...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #22 : 2005-07-31, 09:19 »
hmmmm.... napisałam, że ominęło....niestety w nocy było za to coś w rodzaju oberwania chmury...połamało parasol ogrodowy, stelaż od namiotu i w ogóle wszystko popłynęło...
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #23 : 2005-07-31, 10:14 »
U nas przedwczoraj była straszna burza. Piorun w coś uderzył bo nie było prądu, a oprócz tego zabił rowerzystę :/
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Karino

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #24 : 2005-07-31, 10:24 »
Jak byłam we Wrocławiu ostatnio to jakoś się strasznie błyskało, ale mniej grzmotów było. Ja boję się burzy, a kiedyś jak byłam w Chorwacji (ale szpaaaaan :lol: :lol:) to była taka burza, że do rodziców poszłam :P


Jak widomo najpierw jest błysk, potem grzmot. Od niektórych ludzi można usłyszeć, że od razu po błysku liczymy sekundy aż do grzmotu i daje to odległość w kilometrach. A ja wiem cazy to prawda :P

PS: Jeszcze mi się przypomnialo, że jak byłam na spływie i już byliśmy w namiotach, to była taka burza, że pacierze się odmawiało, bo pod drzewami byliśmy, a każdy się bał wyjść.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-31, 10:29 autor Karino »
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #25 : 2005-07-31, 14:28 »
Ja w ta burze bylam w trasie Lublin-Warszawa... Niebo ciemnorozowe, gdzieniegdzie czarne, polamane galezie na ulicy, cale drzewa niebezpiecznie sie chyboczace, co raz cos spadlo na jezdnie... Potwornie sie balam, ale wszyscy jechali wiec my tez. Na szczescie jakos dotarlismy ale to uczucie pozostanie jeszcze ze mna przez jakis czas.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #26 : 2005-07-31, 14:33 »
W tą noc była okropna burza. Huk okropny. Nie spałam, ale nie że się bałam- po prostu co 5 min tak grzmiało głośno. Na początku jak usłyszałam pierwszy huk to myślałam że jakieś drzewo nieźle rypneło w garaż. Tej nocy burza była niedaleko, ale przeszła obok mojej miejscowości. I przez nia się nie wyspałam!! Wstałam o 11 :P Ok 4 nad ranem już było spokojnie, bo ząłożyłam się z kumpelką że wstanę tak wcześnie i pójdziemy w pola porobić foty brzasku słońca. A doopa! Zero słońca!! :P Jutro wstaję o 4 rano i idziemy z moim ojcem w pola. Bedziemy czekac aż słońce wstanie :;d:
A od okna to musiałam się odwrócić bo pioruny tak dawały po oczach... gorzej niż flesz z aparatu :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-07-31, 14:35 autor golden(ka) »
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #27 : 2005-07-31, 15:07 »
Jesli sie siedzi w domu, to nie ma sie co bac. Pozamykac tylko okna, wylaczyc komputer i inne sprzety.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Burza :|
« Odpowiedz #27 : 2005-07-31, 15:07 »

Agata:)

  • Gość
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #28 : 2005-07-31, 15:15 »
Oj, była u mnie burza, była. Tylko nie w samym moim miasteczku, a troszkę dalej. Deszczu ani kropli, zagrzmiało mocniej dwa razy, tylko cały czas się błyskało. Nigdy wcześniej chyba się tak nie bałam jak wczoraj.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Burza :|
« Odpowiedź #29 : 2005-07-31, 15:20 »
Ja uwielbiam burze :) a zwłaszcza widok czarnej nadchodzacej chmury :)
Wczoraj w Wawie naprawdę była imponująca, szkoda tylko drzew bo poleciało ich sporo, zwłaszcza tych kruchych: topoli, wierzb. W nocy tez fajna była ale minęła Wawę od południa. Tutaj tylko sporo padało, ale na południe to było naprawdę fajnie ;)
Może ktoś z tamtąd napisze swoje wrażenia.
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 28 zapytaniami.