Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 14 15 [16]   Do dołu

Autor Wątek: Na jakim kierunku uczycie się, albo chcecie się uczyć w przyszłości??  (Przeczytany 95098 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
no to Fatty jeżlei twierdzisz, ze to ci się nie przyda, to schowaj sobie te 8 tys i alb je wydaj albo niech procent rośnie :evil:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Wisz Kostku- jeszcze taka sprawa że ja tych 8 tysi ni mom :P

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

khazwindnafuto

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 29
    • WWW
Ja tkwię na zootechnice, ale jest fajnie :D Teraz jestem na magisterskich.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Habitat

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 12
mnie opanowała woda i Oceanografia ;) też, na magisterskich od tego roku ;)
Zapisane
Marzenia to tylko cele, które początkowo są odległe a to my zmieniamy między nimi dystans ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Ludzie sie magistrują, tylko ja okoniem staje :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
ja nie wiem, czy dotrę na takie wyżyny edukacji, czy pójdę na boki gdzieś... :p póki co nie mam nawet tematu pracy licencjackiej, a ponoc juz na drugim roku każdy go zna, a na wykłądach uczę się koreańskiego :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
co nie mam nawet tematu pracy licencjackiej, a ponoc juz na drugim roku każdy go zna,

...alez kto Wam takie bajki opowiedział? :P
Na URZ grupy były dwie- moja grupa miała doktorka który dawał nam terminy(dawał wskazówki czy temat dobry czy nie, pomagał w  modyfikacji)- na ten termin mamy mu podać propozycje tematu, na termin następny wstępne etapy już miec, i to mobilizowało.
Z kolei druga grupa puszczona była luzem, podczas gdy ja już miałam ustalony termin obrony na czerwiec, to większość osób z samorządówki w kwietniu nie miała jeszcze wymyślonego tematu :P Z 16 osobowej grupy tylko 2 broniły się z całą moją grupą, reszta wrześniowo i ktoś tam jeszcze na drugi rok sobie odłożył ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Daria

  • *
  • Wiadomości: 14
Ja idę na psychologa zwierząt :)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Płakałam tu nad tematem licencjatu i że odpadnę, a teraz już mgr przed nazwiskiem :lol:

Nie siedź tyle w internecie, mówili...

...mam magistra ze szpeca od badania mediów i ich wpływu na społeczeństwo, z naciskiem w sumie na ten internet i social media :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Dostałam zaproszenie na szkolenie. Chciałabym.

Niestety kosz szkolenia przedstawia się dwucyfrowo jeżeli chodzi o tysiące + koszt noclegów i wyżywienia przez 2 tygodnie.
Skąd na to brać? :hmmm:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

pawelh

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Ja chciałam isć do Technikum Hodowli Koni, ale musialabym dojeżdżać albo mieszkać w Internacie moja mama nie chce sie na to zgodzic ;( Ja bardzo nie chce isc do Ogolniaka, ale chyba nie bede miec wyboru :( jak juz to klasa humanistyczna. A studia? Zootechnika i byc moze weterynaria - ale nie moglabym zniesc swiadomosci, ze przezemnie cierpi i umiera zwierze, chociaz jak chodze pomagac pani wet. coraz bardziej mnie to wciaga ;) Ale co do tego to nie wiem. Teraz ide na kurs fotografii i moze to - ale wiem jedno zootechnika i przyszlosc zwiazana z konmi, psami i fotografia ;) To jest to :wink:
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 25 zapytaniami.