Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: TA MYSZ CHYBA UMIERA! (niestety, to już koniec ['])  (Przeczytany 18636 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Naomi151

  • Gość
Odp: TA MYSZ CHYBA UMIERA! (niestety, to już koniec ['])
« Odpowiedź #30 : 2005-09-03, 22:47 »
Wiem jak to jest stracić zwierzaka którego się kocha, niedawno też odeszła moja szczurcia o imieniu Tiara :( i miała całkiem podobne objawy jak twoja mysia. Myślę że dobrze zrobisz jak dokupisz tej drugiej koleżankę, bo myszy to zwierzęta stadne i lepiej się czują w towarzystwie.
Zapisane

Katarzyna

  • Gość
Odp: TA MYSZ CHYBA UMIERA! (niestety, to już koniec ['])
« Odpowiedź #31 : 2005-09-04, 19:00 »
Byłam dziś w 2 sklepach zoologicznych, ale w żadnym nie było myszy-samicy!!! Za to były stada samców... No trudno - poczekam - w czwartek ma być dostawa myszek, może wtedy się uda...

Naomi - przykro mi z powodu Tiary i dzięki za wsparcie.

Dodano 06.09.2005

Mam już nowe myszy... Dwie... Ponieważ nie kupiłam nowej klatki (przyjrzałam się tym szczebelkom jeszcze raz i już nie byłam tak pewna...) - z Bianką poznały się w pudełku po butach (z dziurami w pokrywce), podczas gdy ja posprzątałam im klatkę :) Jedna z nowych myszek jest b.podobna do bianki - czarna z białą plamką,tylko na plecach ma trochę więcej białego (no i jest sporo mniejsza, najmniejsza z całej trójki). A druga jest "srebrna" - tj. szara i ma czerwone oczka :) Właśnie się zadomawiają w klatce :) Wygląda na to, że Bianka nie ma nic przeciwko :)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-06, 17:05 autor Katarzyna »
Zapisane

Teq

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: TA MYSZ CHYBA UMIERA! (niestety, to już koniec ['])
« Odpowiedź #32 : 2021-05-16, 17:23 »
Bardzo tary temat, ale jak tam?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: TA MYSZ CHYBA UMIERA! (niestety, to już koniec ['])
« Odpowiedz #32 : 2021-05-16, 17:23 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 25 zapytaniami.