Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Roślinki  (Przeczytany 2127 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia

  • Gość
Roślinki
« : 2003-03-07, 19:28 »
Kupiłam różne roślinki... są w dobrym stanie, ale kabomba żółknie... Boję się, że wszystkie roślinki zżółkną...
Mam stosować jakieś preparaty?  :?:  (używam multiminerala)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Roślinki
« Odpowiedź #1 : 2003-03-07, 20:26 »
ja też miałam problemy z kabombą, posadz ją najbardziej jasnym miejscu, ale z daleka od mocnego obiegu wody nie sadz koło wylotu filtra ta roślina jest bardzo delikatna i podatna na złamanie. najlepszym nawozem jest BIO FLORIN  z TROPICALA 250ml. dawkowanie takie same 10ml. na 100l. wody. na piękny zółty kolor, który utrzymuje sie w wodzie, nie szkodzi rybom!
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Roślinki
« Odpowiedź #2 : 2003-03-08, 08:12 »
Niaf niaf a co ja wam powiem !? Że Kabomba Karolińska ;) Potrzbuje dodatkowego CO2 niach niach, gdzies o tym czytałam i jakas tam daleka kuzynka ;) ją ma CO2 wytwarzała sobie sposobem domowym na drożdżach ;) niach niach niaf niaf ;);)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Roślinki
« Odpowiedz #2 : 2003-03-08, 08:12 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Roślinki
« Odpowiedź #3 : 2003-03-08, 12:15 »
zyraffko prawda zapomniałam o tym  :P  FERRO ACTIV powinno załatwić sprawe, a przy okazji podkarmi inne roślinki, nie szkodzi rybom, nawet narybkowi, odstaw inne odżywki i spróbuj tej        
pozdrawiam!!!
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Roślinki
« Odpowiedź #4 : 2003-03-08, 14:42 »
:mrgreen: zdolna jestem :mrgreen: o właśnie na śmierć zapomniałam tej nazwy Ferro Activ przecierz moja ciocia tego użwa hyhyhy :):)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 26 zapytaniami.