Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kalendarzyk...  (Przeczytany 1195 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Kalendarzyk...
« : 2005-09-08, 18:52 »
No więc, ostatnio zrobiłam sobie (ze zwyklego zeszytu) kalendarzyk co mam kiedy robic, kiedy maseczka, kiedy peeling itp. po prostu jak o siebie dbać, na jednej stronie (A5) mieszczą się 3 dni. Wiem, że praktyczniejszy byłby jakis kalendarz dziewczyny na cały rok szkolny, ale myślę, że moj pomysł jest niezły... Mi to pomoże, bo zwykle znajduję mało czasu, żeby o siebie zadbać odpowiednio, a mam tyle kosmetyków pielęgnacyjnych... Czy wy też takie coś robicie??

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #1 : 2005-09-08, 18:55 »
Hmmm ... wiele razy próbowałam, ale nigdy nie trzymałam się usalonych spraw :P A co do maseczek i innych, to kocham w sobie to, że na mojej twarzy jeszcze nigdy nic się nie pojawiło (trądzik, pryszcz (jak już to taki maleńki :P ) ) i w ogóle mam taką cool cerę że mnie żadne maseczki niepotrzebne - grunt to zdrowa dieta ! ( a mimo wszystko mam tyłek jak szafa )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #2 : 2005-09-09, 15:22 »
Dory ale nie trzeba mieć pryszczy żęby stosować maseczki ;) Maseczki pomagają zachować skórę młodą, gładką i piękną ;) moim zdaniem to świetna sprawa, a zwłaszcza pilingi, które pomagają utrzymać jednolitą skórę ;) Ale majac 12 lat nie stosowałam maseczek, weszły one w moje zycie jakieś 5 lat później ;)

Co do kalendarzyka. Ja nie raz próbowałam zrobić jakiś kalendarzyk, nie tylko jeśli chodzi o urodę ale też o lekcje, sprzatanie itp...nigdy nie trzymałam się planu :P :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedz #2 : 2005-09-09, 15:22 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #3 : 2005-09-09, 15:41 »
Agnes, te maseczki co używam są przeznaczone do cery takiej jak moja, młodej z pryszczami. To maseczki oczyszczające (a w zasadzie amseczka, bo mam jedną). Mam Avonu Drzewo Herbaciane i Grejpfrut maseczke.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #4 : 2005-09-09, 15:46 »
Ines ja nie mówie ze to źle ;) Jeśli używasz to bardzo dobrze :) Świadczy to tylko o tym że czujesz potrzebe dbania o siebie a tak powinno być ;) Poprostu ja jak byłam młodsza to się tym nie interesowałam ;)

ja polecam maseczkę z yves rocher typu peel-off, doskonale oczyszcza pory i działa na pryszcze takie czerwone i brzydkie :P no i sprawia że skóra jest gładziudka bo usuwa zanieczyszczenia ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #5 : 2005-09-09, 15:52 »
a PO CO?? :?

Heh.  :|

 Ja mam 13 i nic do tej pory takiego nie używałam. Nie ma sensu.

 Ja tego nie rozumiem.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #6 : 2005-09-09, 15:54 »
Kola, niektorzy potrzebuja... Ja mam dużo pryszczy więc używam... Mi takie cos przydatne...

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #7 : 2005-09-09, 16:48 »
Kola ja także nie mam pryszczy, jeden czy dwa może mi kiedys wyszły i jestem z tego powodu szczesliwa bo jak widze moje kumpelki i dziewczyny mlodsze ode mnie, takze w twoim wieku, z cala pryszczata buzia, to jest mi ich zal, ze maja takie problemy. Obym  ja nie miala.

Wiesz, nie mozesz mowic ze to nie ma sensu. Niektorzy chca dbac o cere, chca byc ladni i zadbani. Ja uzywam tonic NaStolatki czy jakos tak, do tego rozne kremy neistetyowane na zwierzetach.
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #8 : 2005-09-09, 16:50 »
jak ktoś ma prblemy ze skórą czy cerą. Ja mam sposób na pryszcze. Mojej koleżance wyskakują ciągle i se maseczki robi. A moja druga to nic nie robi z tym trądzikiem :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedz #8 : 2005-09-09, 16:50 »

Kamila

  • Gość
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #9 : 2005-09-09, 17:18 »
Kola kazdy rozwija sie inaczej :roll: ja mam lat 14 i strasznego tradziku nie mam za to 1 dziewczyna z klasy ma i to bardzo duzy...
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #10 : 2005-09-09, 17:28 »
Ja znam dziewczynke z 3 klasy podstawowki co ma tradzik jak nastolatka i inna co w 4 klasie ma wiecej niz ja w calym zyciu ;)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #11 : 2005-09-09, 19:21 »
Każdy rozwija sie inaczej,ma inną cerę,budowę,ale mimo wszytsko każdy powinnien o siebie dbać ;) Ja nieraz robię sobie maseczkę dla przyjemności ;) Kola,to chyba dobrze,że ktoś dba o siebie? :;d:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Kalendarzyk...
« Odpowiedź #12 : 2005-09-13, 13:29 »
Ja robie maseczki nie tylko dlatego zeby pozbyc się tro\ądziku czy prysczy bo na twarzy mam tearz 2 małe pryscze, kiedys miałam na całej twarzy ale mam juz coraz mniej, ale te maseczki odswierzją moja cere i czuje się tak czysto i świerzo.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 24 zapytaniami.