Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Aborcja- tak czy nie?  (Przeczytany 1236 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Aborcja- tak czy nie?
« : 2005-09-27, 18:24 »
Pytanie:
Jakie jest Wasze zdanie o aborcji? Jesteście za czy przeciw?

(Jeśli taki temat był, to przepraszam, nie wiedziałam, ale proszę o odpowiedzi :mrgreen:)

Ja osobiście jestem przeciw.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

irmina

  • Gość
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #1 : 2005-09-27, 19:21 »
Ogólnie jestem temu przeciwna chyba, że ciąza jest wynikiem gwałtu lub zagraża życiu matki.
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #2 : 2005-09-27, 19:52 »
Aborcji mówimy NIE!!!!!!

Nawet jeśli ciąża jest niechciana, to matka powinna urodzić to dziecko....nie musi go wychowywać, niech odda do domu dziecka np. a tam znajdzie ono szybko rodzinę, bo wszyscy jak adoptują, to chcą noworodki, albo małe dzieci. Aborcja to mówiąc wprost "morderstwo", bo przecież takie małe śliczne dziecko w tej matce żyje, i patrzy w przyszłość, powinno mieć swoje 5min, jak każdy inny człowiek, powinno mieć tą szansę przeżycia swojego życia...
Więc ja jestem zdecydowanie na NIE i nigdy w życiu (niezależnie od tego, jak krytyczna byłaby sytuacja) takiej decyzji nie podejmę!!
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Forum Zwierzaki

Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedz #2 : 2005-09-27, 19:52 »

Emilka

  • Gość
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #4 : 2005-09-27, 20:42 »
Jestem bardzo za tym, aby KAZDA kobieta miała prawo do wykonania  aborcji, także z przyczyn społecznych.
Również proponuję zamknąć temat :)
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #5 : 2005-09-27, 20:48 »
Ja uważam że aborcja powinna być dozwolona, i aby to sumienie człowieka decydowało. Ja jednak nigdy bym nie zdecydowała się na aborcję...
« Ostatnia zmiana: 2005-09-27, 21:00 autor Dory »
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Olka1992

  • Gość
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #6 : 2005-09-28, 16:02 »
Jestem (jak już pisałam w innym temacie) zwolenniczką możliwości wyboru. To się tak łatwo mówi. Ale uważam, że w niektórych wypadkach aborcja to po prostu mniejsze zło. Bo co ma zrobić np. kobieta zgwałcona? Która nienawidzi zboczeńca, który jej to zrobił? Co ma zrobić kobieta z ciężką chorobą - uniemożlwiającą jej donoszenie ciąży? Co ma zrobić kobieta, która dowiaduje się, że urodzi dziecko ciężko chore? Takie które będzie do końca życia tylko rośliną? Co ma zrobić kobieta, która ma już np. ósemkę dzieci, a w domu panuje bieda?

Arrow - ludzie wcale nie biorą chętnie dzieci z Domu Dziecka. Wiele z nich nie opuści go aż do pełnoletności.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #7 : 2005-09-28, 20:31 »
Znowu ta dyskusja... :roll: Jest BARDZO obszerny wątek... w Ankietach. Tam się wypowiadałam i zdania nie zmieniłam - jestem na TAK, za wolnością wyboru.
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #8 : 2005-10-27, 21:08 »
NIE!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedz #8 : 2005-10-27, 21:08 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Aborcja- tak czy nie?
« Odpowiedź #9 : 2005-10-28, 12:57 »
Jestem za, pod warunkiem że ciąża jest wynikiem gwałtu, lub jest ona zagrożeniem dla życia matki. /bądź inne POWAŻNE powody/
Nam jest łatwo mówić ze aborcja jest 'be', ale postawcie się w sytuacji 12 letniej dziewczyny w ciąży, która jest wynikiem gwałtu? Myślę, że conajmniej te 60% zdecydowało by sie na aborcję..
« Ostatnia zmiana: 2005-10-28, 12:59 autor golden(ka) »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.