Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Gdzie sie bawicie?  (Przeczytany 2025 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #30 : 2005-11-17, 00:02 »
aaaa jeszcze tylko jest jeden warunek - piwo nie może być w cenach "warszawskich" ;) bo ja biedna bezrobotna kobita jestem - jedynie przez męża utrzymywana, a to mało ;)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #31 : 2005-11-17, 00:10 »
No to zapraszam do md do pani Hani! (czytaj do Wiecha) piwo (duże) 3zeta!
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Gerwia

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #32 : 2005-11-17, 00:16 »
No to zapraszam do md do pani Hani! (czytaj do Wiecha) piwo (duże) 3zeta!

Łooooooooooo to przyzwoicie........ 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedz #32 : 2005-11-17, 00:16 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #33 : 2005-11-17, 00:48 »
no pięknie, naprawdę :) kurcze nawet u mnie nie ma takiego taniego :)
Zapisane

Najdas

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #34 : 2005-11-17, 13:57 »
Madziara wiesz.... u nas Poznan i w-wa to jak biel i czern... nie lubimy warszawiakow :] wiec prosze nie porownywac :] a ceny w miare sa.... ale ja zazwyczaj pije cos przed zeby w srodku mniej stracic sianka ... trzeba kombinowac :D spoko mąż troszke wypije to ci wszystko bedzie stawial ;) :P
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #35 : 2005-11-17, 14:19 »
Hm w Rzeszowie nie za bardzo co do roboty, he he.
Ja? Planeta, Alibi, Prince i w ostateczności... Akademia ;).
Hehe, nie no żart.
Biby po chatach różnych znajomych osób, raz na jakiś czas sam organizuję takie małe balangi.
Zapisane

k4la

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #36 : 2005-11-17, 14:23 »
Heh no tak ty najdas to jesteś znawca trunków  :impra: :toast: :sokk: :jezyczek:
Zapisane

Najdas

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #37 : 2005-11-17, 14:26 »
hahaha Kala ... :] sama pilas full ... a ja bardzo rzadko wiec o co ci chodzi :P dopieszczasz sie na imprach ... 8) hehe ....zarcik :P
Zapisane

k4la

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #38 : 2005-11-17, 14:34 »
Taaa zrób ze mnie jeszcze alkoholiczke, nie powiem kto nie wiedział co się dzieje i miał lufe  :;p: :walenie:

Ja pije tylko okazjonalnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedz #38 : 2005-11-17, 14:34 »

Najdas

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #39 : 2005-11-17, 14:50 »
hahaha ja nie powiedzialem ze alkoholiczka jestes :P ciekawe kto mial w Krzycku :P i mowil ze ale mi sie kreci w glowie ;p sesese :D:D:D wiadomo ze okazjonalnie....:) hehe ja nie mam lufy tylko jestem troche zabujany :P na boki szczegolnie ;) zartuje :D
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #40 : 2005-11-17, 16:47 »
a ja hmm... Najczesciej w barze. czasami u kogos w domu jakies filmy czy cos. a czasami zostaje u siebie w domku i leniuchujee. moze jeszcze kino. jakies spacery.
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #41 : 2005-11-17, 17:15 »
hahaha ja nie powiedzialem ze alkoholiczka jestes :P ciekawe kto mial w Krzycku :P i mowil ze ale mi sie kreci w glowie ;p sesese :D:D:D wiadomo ze okazjonalnie....:) hehe ja nie mam lufy tylko jestem troche zabujany :P na boki szczegolnie ;) zartuje :D


Nieładnie, nieładnie !!!  :P
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #42 : 2005-11-17, 17:53 »
Madziara wiesz.... u nas Poznan i w-wa to jak biel i czern... nie lubimy warszawiakow :] wiec prosze nie porownywac :] a ceny w miare sa....
spoko m±¿ troszke wypije to ci wszystko bedzie stawial ;) :P
oj wiem, cała Polska nie lubi warszawiaków ;) (no dobra warszawiacy z FZ - was nie liczę, i jeszcze paru osób.. ale generalnie... :) ). A z cenami warszawskimi... piłam w Poznaniu kawę za 7 zł - więc to już podchodzi pod ceny warszawskie :?.
Co do drugiej części - niestety mąż daleko, więc nie ma szans, żeby mi stawiał :(. Jedynie kasę wysłał na utrzymanie bidnej żony więc teraz muszę oszczędnie żyć ;)
Zapisane

Najdas

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #43 : 2005-11-17, 18:05 »
chyba ze tak.... to nie wiem gdzie bylas na tej kawie :P, lepiej licz na znajomych ze w domciu ci zrobia  :P  ale zrozumiale bo nie mieszkasz w P-niu ;) spoko dasz sobie rade w P-zniu.... :) nie takie straszne te nasze miasto :D
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #44 : 2005-11-17, 18:12 »
heheh o 7 rano jedyne miejsce, gdzie można się było kawy napić przed wyjazdem do domku to była kawiarnia, której nazwy za cholerę nie pamiętam, na dworcu pkp - rzeczywiście dobra, ale droga jak cholera. No ale cóż, zaszaleliśmy z kumplem heheh
tak normalnie to piłam domową kawkę u koleżanki, niestety rano jak zwykle byliśmy wszyscy już tak spóźnieni, że domowej kawy tylko po 2 łyki i na tramwaj :)
Pewnie, że się nie zgubię i dam sobie radę - wtedy co byłam w Poznaniu to było w trakcie samotnej wycieczki weekendowej - przejechałam sobie +/- 1700 km - także spoko, duża dziewczynka jestem ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedz #44 : 2005-11-17, 18:12 »

Najdas

  • Gość
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #45 : 2005-11-17, 18:40 »
wiem wiem ze duza dziewczynka jestes ;) nie mamciuje Ci ;) to widze ze szalejesz.... o 7 rano kawke na dworcu :] hehe .....
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Gdzie sie bawicie?
« Odpowiedź #46 : 2005-11-17, 18:54 »
heheh, no trzeba się wyszaleć trochę ;) a o 7 kawka bo do mojego cudnego miasta miałam dojechać dopiero na 14 chyba, więc musiałam się dobudzić - czyli jedyny sposób to kawa :) duuża, czarna kawa :)

teraz muszę wymyślić co w ten weekend robić, bo miałam plan ciekawy, ale niestety już wiem, że nic z niego nie wyjdzie, więc pewnie będę się relaksować w domku :? - jak cały czas ostatnio
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 26 zapytaniami.