Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: CZy zachoruje.przez postrzepienie płetw???!!!  (Przeczytany 1450 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxxxo

  • Gość
Mam bojka 10 l akwarium.Wszystko dobrze sie układa,gdy nagle pszychodzi moja mama z pracy i mnie woła.....trzyma cos w  ręku ja tam patrze a tam samiec bojownika!!!!!!!! :shock: patrze na mame i mówie-Czy ty mama oszalałas!!???A ona na to że w zoologoczinym jej baba powiedziała z bojowniki sie nie gryzą tylko samiec z samiczką!!Przerazony mówie ze przecież to samiec z samcem nie moga razem przebywac .A tu nagle moja MATKA wrzuca nowego bojka do akwa z moim arielkiem!!!!!!!!!!!!!!!byłem po prostu zdesperowany-okazało sie ze to co zawsze swoim SZANOWNYM RODZICOM :misst: :motz: mówiłem było olane-no bo wiecie 15 latków sie nie słucha!!!Moja siocha zaczeła wyć i drzec sie a moja SZANOWNA MATKA zaczeła ja jesze bic-i mówi nierycz jakbym tą rybke przez okno wyrzuciła-co za tupet!!!PO chwilipatrze co sie dzieje w akwa.Rybki zaczęły sie atakowac(co było oczywiste!!!!)A SZANOWNA MATKA-Jeszcze mówi muszą się do siebie przyzwyczaić!!!!!!! :shock:Gdy nagle siostra (jedyna po mojej stronie) zaczeła krzyczeć że obgryzły sobie płetwy!!!!!A SZANOWNA MATKA patrzy i..........Karpia złapała-wzieła go w siatke i włozyła nowo zakupionego,już postrzepionego bojownika do kubka.....No ale cóż z tego jak mój Arielek jest juz także postrzępiony -i boję sie teraz że jeszcze zachoruje na jakąs pleśniawke czy coś w tym rodzaju!(bo nie mam filtra w akwa)drugiego mniej postrzepionego po czasie wrzuciłm do garnka i komuś go dam.Jaki z tego morał?!-Starsi mają głeboko gdzies twoją wiedze , doswiadczenie oraz postępowanie.......................................................A jak myślicie czy coś rybce bedzie?????!!!!Czy mam coś kupic-jakijś preperat-ale dziś jest sobota........:(Prosze doradcie mi :(
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: CZy zachoruje.przez postrzepienie płetw???!!!
« Odpowiedź #1 : 2006-03-04, 19:20 »
płetwy odrosną i co ciekawe zazwyczaj odrastają ładniejsze niz wcześniej. mi bocje modesty przerobiły bojka na skrzydlice ale jak mu odrosły do cud z neigo był niesamowity.

co do dwóch samców w akwa to nie jest kłopot, ale koniczne sa odpowiednie warunki a 10 litrów do takowych nie należy. do tak małego akwa to nawet samicy dac nie mozna bo by ja zamęczył (albo ona jego jesli by miała ikrę... ;) ) zatem niech arielek zdrowieje i wiecej nikogo mu nie dokupujcie, no chyba, ze zamieszka w wiekszym akwa :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Agnieszka_230

  • Gość
Odp: CZy zachoruje.przez postrzepienie płetw???!!!
« Odpowiedź #2 : 2007-10-06, 12:44 »
nie ma sie co martwić mojego bojownika kupiłam z postrzepionymi płetwami a w tej chwili ma pikne długie płetwy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: CZy zachoruje.przez postrzepienie płetw???!!!
« Odpowiedz #2 : 2007-10-06, 12:44 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.