Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ło kurcze.....Do HARPII  (Przeczytany 4544 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ło kurcze.....Do HARPII
« : 2003-03-31, 17:53 »
Hehe.........Harpia pamiętasz jak mi mówiłaś że Kiryśnik Czarnoplamy to antykoncepcja zjadająca małe gupiki?

No to cool.......Ja nie mam sumika szklistego.....Mam.....KIRYŚNIKA CZARNOPLAMEGO!!!!!!!!!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Ło kurcze.....Do HARPII
« Odpowiedź #1 : 2003-03-31, 18:16 »
no to gratulacje, mojego ulubieńca 15cm. samczyka zabiły skalary :(( wiki, są to jedne z najmądrzejszych sumowatych, szybko uczy sie jeść z ręki, uważaj tylko na jego delikatne wąsiki, straci dwa to zdechnie. Ryba szybka może potórbować mniejsze ryby kiedy podpływa do powierzchni żeby nabrać powietrza (oddycha oprócz skrzel, także jelitowo)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ło kurcze.....Do HARPII
« Odpowiedź #2 : 2003-03-31, 18:39 »
Cytat: harpia
no to gratulacje, mojego ulubieńca 15cm. samczyka zabiły skalary :(( wiki, są to jedne z najmądrzejszych sumowatych, szybko uczy sie jeść z ręki, uważaj tylko na jego delikatne wąsiki, straci dwa to zdechnie. Ryba szybka może potórbować mniejsze ryby kiedy podpływa do powierzchni żeby nabrać powietrza (oddycha oprócz skrzel, także jelitowo)


To jest mój kochany ulubieniec! Jest malutki, więc nikogo nie poturbował :wink: Tylko teraz się martwię o te maluszki....jak się urodzą.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ło kurcze.....Do HARPII
« Odpowiedz #2 : 2003-03-31, 18:39 »

kamciooo

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ło kurcze.....Do HARPII
« Odpowiedź #3 : 2010-04-07, 22:05 »
ja mam 2 sumy clarias około 12 cm i pielęgnice akare , sumy są bardzo przyjacielsko nastawione do wszystkich ryb jakie miałem  chyba ze jakas ryba zaczyna je zaczepiac - wtedy ją zabijają :) ,,, :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.