Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Zaklejony pokój  (Przeczytany 4204 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #30 : 2006-08-30, 18:17 »
Hm... :P Moja koleżanka ma wszystkie ściany obklejona plakatami i wydrukami mangowych obrazków (zgadnijcie kto drukuje). Innym przeszło w wielku podojrzewania... :P
Ja mam jedynie plakat "Gohatto" na suficie... (w schowku tubę z takim, tylko nowym, plakatem z "Lalek", niemieckim plakatem Otella... które kiedyś oprawię jak będę miała chałupę... ;) ). No i jeszcze mam plakat z Mrówki + fotkę z kalendarza na drzwiach, bo tak by była biała tapeta przyklejona do tychże... :P Tapeta oczywiście kamufluje szklaną szybę w drzwiach... Aha... i jeszcze Cobain na drzwiach szafy z doklejonm ozorem... :P Jakbym miała meblować pokój to bym miała z 3 plakaty w ramkach... ale tak to mi wszystko jedno... bo mojemu pokoikowi nic nie pomoże... (biało-różowo-czermony w serduszka + różowy dywan). No i jakbym chciała nawet obklejać czymś ściany to... ok... drzwi... ściana z regałem złożonym z dwóch od podłogi do sufutu, szafka z akwa nad nią półki z książkami, koleina szafka z półką nad nią, na przeciw drzwi okno i ostatnia ściana... którą zapełnia łóżko (+szafa) a pod nim biurko z akwa... Matko, w czym ja się gnieżdżę? Ah, no tak... i pod biurkiem pies...

Kartek nie przyklejam... piszę ołówniek po biurku, przy myciu się zmywa.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #31 : 2006-08-30, 21:26 »
Kartek nie przyklejam... piszę ołówniek po biurku, przy myciu się zmywa.

Dokładnie.... ;) mam to samo.

A co do plakatów... Ja mam nimi i pocztówkami (z końmi) zaklejoną całą ścianę nad łóżkiem...
Tyle że mój pokój tez nie do uratowania jak Charon... Jasne meble z różowymi wykończeniami...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #32 : 2006-08-30, 22:36 »
Wpsółczujem... ;)

U mnie po prostu nie ma sensu kupować czego kolwiek. Pożyję tu do końca studiów i potem wiśta... więc nie opłaca mi się kupować, bo 1 - gust mi się może zmienić, 2 - będę musiała dostosowywać do newego pokoju.

Mam jeszcze korek na ścianie, nie duży... ale raczej nie mam w zwyczaju nic tam wieszać... Teraz to nawet trudno - bo zasłania go akwa... :P Jak dostanę blat po bracie to się odsłoni i może coś zaczę użytkować... :)

P. S. Najważniejsze, że sztalugi się mieszczą... :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedz #32 : 2006-08-30, 22:36 »

Fredziaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 385
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #33 : 2006-08-31, 11:54 »
ja mam pol jednej sciany oklejonej papierkami od gum orbit rozniastych :P a tak to tylko obrazy:]
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #34 : 2006-09-01, 02:58 »
Ja to mam na drzwiach... 2x mapa świata + 2x mapa PL x_X lol, praktyczne :D
Plakatów jakoś nigdy nie naklejałam... :P
Pozdr.;]

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #35 : 2006-09-01, 06:20 »
mój pokój jest pozaklejany od nieadwna mojimi plakatami, teraz musze życić jeszcze na ściany pare rysunków, tekstów i jest OKI , no to chyba wezme się  niedługo za rysowanie tych rysunków, no ale jak trzeba to trzeba (może w końcu mój pokój będzie wyglądał normalnie!!!)
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #36 : 2006-09-01, 10:32 »
Cytuj
No i jeszcze mam plakat z Mrówki + fotkę z kalendarza na drzwiach, bo tak by była biała tapeta przyklejona do tychże... Razz Tapeta oczywiście kamufluje szklaną szybę w drzwiach...

U mnie tak samo, tylko na drzwiach mam kartki z kalendarza z kwiatkami + wieelki plakat Garfielda   :D
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #37 : 2006-09-01, 21:03 »
Ja mam tylko obrazy i jeden plakat z Las Vegas. Jest jeszcze kalendarz z bulterrierami i nie jestem pewna, ale na drzwiach chyba tez cos wisi/wisialo. (wstyd sie przyznac, ale nie pamietam co mam w pokoju)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #38 : 2006-09-02, 10:21 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 20:29 autor hes »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedz #38 : 2006-09-02, 10:21 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zaklejony pokój
« Odpowiedź #39 : 2006-12-23, 11:57 »
Tak więc na jednej stronie jest czarno-biały plakat przedstawiający faceta i babę -a co by było ciekawiej, moja siostra narysowała i wycięła ludzką czaszkę, a potem przykleiła ją w miejsce głowy tego faceta. Uroczo. :D
udokumentuję to  końcu:


Jak widać plakat ten przeżył 3 malowania -na biało,niebiesko i ostatnio na pomarańczowo :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.86 sekund z 24 zapytaniami.