Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Zbrodnia doskonała...  (Przeczytany 5175 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #30 : 2006-08-23, 17:59 »
Edzia, jesli ta osoba bedzie jakis znajomy, raczej rozpoznaja nie jego glos, a jesli ktos nieznajomy, chyba nie spotkaja sie z nim ot tak. No i niekoniecznie musi sie wywrocic ;)
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #31 : 2006-08-23, 18:00 »
Taaak, a jak spadał to uderzył się przypadkiem o wannę, zahaczył o zlew, niezbyt szczęśliwym trafem na drodze upadku stał też sedes i trochę się poobijał... :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #32 : 2006-08-23, 18:00 »
oj nie, w zyciu nie mordowalabym goscia, ktory ma w tym czasie rodzine w domu xD fatty - juz mowilam, jakie mam wytlumaczenie, jesli chodzi o nocna pore. zreszta moglabym oskrazyc kogo innego ;P nawet jakiegos przypadkowego faceta, a nie sasiadow.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #32 : 2006-08-23, 18:00 »

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #33 : 2006-08-23, 18:01 »
obrabujmy jakiś browar :) każdy wsiądzie w inną cysternę i wioo urządzimy imprezkę :)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #34 : 2006-08-23, 18:01 »
Fatty, czekam z nieciepliwoscia ;)
Zapisane

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #35 : 2006-08-23, 18:03 »
Możemy zakraść się do jakiegoś sklepu w nocy i ukraść jakiś sprzęt AGD RTV albo coś i sprzedac to na czarnym rynku a za pieniądze zakupić broń na strzałki usypiające. Wtedy można uspic psa wejść na drzewo i czekać do nocy aż facet/baba nie otworzy okna i pprzez otwarte okno wystrzelić pocisk. Później wkraść się do pokoju po cichu, zamknąć drzwi i trzymając w kękach szmatę wziać nóż i zabić ofiarę podcinając jej szyję. Szmatę razem z narzędziami zbrodni wyrzucić do jeziora w innym mieście a pistolet zachować gdzieś daleko od miejsca zbrodni
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #36 : 2006-08-23, 18:03 »
hm, a propo - czytal ktos 'zielona mile'? pamietacie, jak zupelnie bezsensownie oskarzyli tego murzyna? tez moglabym tak kogos podstawic. np. zadzwonic, zeby przyjechal, bo sasiad mial wypadek, a potem ulotnic sie z miejsca zbrodni ;P i zeznac, ze ten ktos tam byl ;] zostawilby pewnie odciski butow, czegos by dotknal.. taa ;p

kurde, co tez mi po glowie chodzi xD

Cytuj
czekać do nocy aż facet/baba nie otworzy okna

a jak nie otworzy, i bedziesz musiala probowac przez 4 mies. ?
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #37 : 2006-08-23, 18:06 »
Nie tak latwo ukrasc cos ze sklepu, zwlaszcza z takimi rzeczami jak AGD i RTV. Ale ofiara moze uslyszec pocisk i wchodzenie do domu.
Zapisane

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #38 : 2006-08-23, 18:07 »
No to może sprzedać jakąś swoją cenną rzecz i za to kupić pistolet z tłumikiem później kasa sie i tak zwróci  :P Osoba nie usłyszy wchodzenia do domu gdyż zostanie uśpiona.
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #38 : 2006-08-23, 18:07 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #39 : 2006-08-23, 18:08 »
hm, a propo - czytal ktos 'zielona mile'? pamietacie, jak zupelnie bezsensownie oskarzyli tego murzyna?
nie tak bezsensownie -to przy nim znalezli martwe dziewczynki, a on nic nie mówił.(zresztą pewnie by mu nie uwierzyli) No i jeszcze to,że był czarny dodatkowo go pogrążyło.

tez moglabym tak kogos podstawic. np. zadzwonic, zeby przyjechal, bo sasiad mial wypadek, a potem ulotnic sie z miejsca zbrodni ;P i zeznac, ze ten ktos tam byl ;] zostawilby pewnie odciski butow, czegos by dotknal..
zeznałby,że Ty po niego zadzwoniłaś. I wzięliby Cię w ogien pytań.
No i nie ma pewności,że czegoś by dotknął -zobaczyłby trupa na dywanie i by się wycofał, dzwoniąc na policję.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #40 : 2006-08-23, 18:11 »
Kiedy ofiara wyjdzie z psem na nocny/wieczorny spacer można zakraść się od tyłu (najlepiej jakiś zaułek)  i uderzyć mocno czymś ofiarę. Pies będzie szczekał ( kto sie domysli ze pies szczeka na zabójce??), dalatego potrzebne są 3 osoby, dwie co wezną psa np do wora i do samochodu i jedna co włoży ofiare do samochodu i np. wywiezie daleko gdzieś po czym zabije.
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #41 : 2006-08-23, 18:13 »
Ale pies moze cie uslyszec, odwrocic sie, a wraz z nim wlasciciel i zobacza ten przedmiot, ktorym chcialas uderzyc :P. I pozatym ludzie przewaznie rozgladaja sie jak jakis pies szczeka. I jeszcze jedno, silny pies nieda sie wsadzic do worka. 
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #42 : 2006-08-23, 18:13 »
wiesz, fatty, wiekszosc osob w szoku wlasnie dotyka wielu rzeczy. nie mialby dowodow, ze dzwonilam? xD dzwonilabym np. z jakiegos innego nr, kupila karte do kom., zanim bym zawdzonila, nie byloby mnie na miejscu zbrodni. potem np. wyrzucilabym komorke i wrocila szybko do domu ;] albo po prostu oskarzylabym jakas przypadkowa osobe. albo znajomego znajomej - wczesniej upewnilabym sie, ze nie mial alibi, np. byl sam w domu. latwo jest tez oskarzac odludkow ;P

nie tak bezsensownie -to przy nim znalezli martwe dziewczynki, a on nic nie mówił.(zresztą pewnie by mu nie uwierzyli) No i jeszcze to,że był czarny dodatkowo go pogrążyło.

a mi go od poczatku zal bylo. jasne bylo, ze to nie tego wlasciwego zlapali.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #43 : 2006-08-23, 18:15 »
najpierw psa trzeba zabić by był cicho, jeszcze świeżego sprzedać wietnamczykom, za kasę kupić benzynę , podjechać 100 km do jakiejś dziury , usmażyć trupa i zorganizować obiad dla biednych
Zapisane

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #44 : 2006-08-23, 18:16 »
Jeżeli w domu ofiary nie ma rodziny, można zadzwonić podając się za np kogoś od sprawdzania liczników ( pare dni wczesniej wywiesić kartkę że takowi będą chodzić). Dwie osoby pomagające w zabójstwu po wejściu do domu "tego od liczników" wkradna się do domu ( ew. jedna zostanie by pochodzic przy furtce tak że pies będzie go śledził) a jedna osoba z tyłu zaatakuje ofiarę zajętą "tym od liczników"
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #44 : 2006-08-23, 18:16 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #45 : 2006-08-23, 18:16 »
thrilly, moze bardziej szczegolowo? :]
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #46 : 2006-08-23, 18:18 »
Arya co do telefonu to można sprawdzić w sieci czy było jakieś połączenie, a sprawdzają każdą możliwosć,więc jeśli ten znajomy powiedziałby,że to Ty sprawdziliby i Ciebie. No i ja, gdybym truposza zobaczyła niczego bym nie dotykała tylko czym prędzej z domu wybiegała.

thrilly -smacznie!
A przy pomocy czego chcesz ćwiartować ? I przed, czy po zawiezieniu trupa do dziury? i co z krwią ? bo policja sprawdzi wszystko.

-edit-
ja już zmykam napisac sobie mój plan zbrodni na kartce i go zanalizowac samej :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #47 : 2006-08-23, 18:20 »
Nom ja dokłądnie to samo :D
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Princessa

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #48 : 2006-08-23, 18:25 »
thrilly :lol: ale szkoda mi pieseczka :P
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #49 : 2006-08-23, 18:26 »
Arya co do telefonu to można sprawdzić w sieci czy było jakieś połączenie, a sprawdzają każdą możliwosć,więc jeśli ten znajomy powiedziałby,że to Ty sprawdziliby i Ciebie.

przeciez mowie, ze wyrzucilabym kom. , ktora zreszta bylaby na karte.

ale wiekszosc ludzi na widok trupow reaguje inaczej [czytalo sie analizy psychologiczne, oj taa :P ale z nudów xD]

Cytuj
ja już zmykam napisac sobie mój plan zbrodni na kartce i go zanalizowac samej

czekamy  :D
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #50 : 2006-08-23, 18:26 »
To tak spotykamy ofiarę z psem - psa dusimy, ofiarę ogłuszamy. Psa zawozimy i sprzedajemy Wietnamczykom. Albo do schroniska jak wam go żal :)
Opcja 1. Mamy przy sobie jakiś miły zastrzyk który szybko się ulatnia z organizmu, traktujemy nim ofiarę. Mamy trupa.
Opcja 2. Jedziemy do stacji krwiodastwa bo ktoś z nas tam pracuje i wypompowujemy całą krew o ile się nadaje
Opcja 3. Grill ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #50 : 2006-08-23, 18:26 »

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #51 : 2006-08-23, 18:28 »
Cytuj
Jedziemy do stacji krwiodastwa bo ktoś z nas tam pracuje i wypompowujemy całą krew o ile się nadaje

a co potem powie, ze skad tyle krwi nagle? z trupa? rejestruje sie imiona i nazwiska dawcow, zreszta krwi nie oddaje sie jednym razem, tylko stopniowo. co 1 czy 2 tygodnie przez iles miesiecy.

Cytuj
Grill ?

dla kogo? piknik szkolny, czy dla przyjaciół?
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #52 : 2006-08-23, 18:31 »
Silny pies moze sie nie dac tak latwo udusic.
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #53 : 2006-08-23, 18:33 »
eee, no dobra, ale nie co drugi czlowiek ma rottwailera, wieksza popularnoscia ciesza sie male rasy ;) a psu mozna zaaplikowac zastrzyk usypiajacy.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #54 : 2006-08-23, 18:35 »
Ogluszamy wlasciciela psa, pies moze sie na nas rzucic, i co wtedy? Czasami jest molzliwosc szybkiego wstrzykniecia zastrzyku, ale moz eon np. wypasc z reki czy cos takiego.
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #55 : 2006-08-23, 18:37 »
wiesz julias - co do zastrzyku, to chyba tylko glupek zaangazowalby w to osobe, ktora ma zerowe doswiadczenie ze strzykawkami ;) takim osobom, ktore aplikuja takie zastrzyki np. tygrysom to sie nie zdarza, a ten pies moze niczego nie podejrzewac-idzie spookojnie ulicą. a moze byc tak, ze w jednym czasie kilkoro ludzi bierze sie jedczosnie za ofiare i psa :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #56 : 2006-08-23, 18:38 »
Zajdę w ciążę. Przez 9 miesięcy nie będę wychodzić z domu. Urodzę dziecko, zabiję je i spalę. I nikt się nie dowie. :lol:
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #57 : 2006-08-23, 18:39 »
* napisałam że zrobimy obiadek dla biednych a z chemii niestety dobra nie jestem może jest jakaś dobra metoda wędzenia czy odparowania wody, niech się wypowiedzą mali odkrywcy bo krwi jakoś trzeba się pozbyć
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedz #57 : 2006-08-23, 18:39 »

Arya

  • Gość
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #58 : 2006-08-23, 18:40 »
co do krwi, to tutaj potrzeba bardziej zaawansowanych metod[chyba?]. a kto by sie tak babral z jakims facetem, ktory wisi ci 1000zł? tak skomplikowanych mordow dokonuje sie na wazniejszych osobach ;P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Zbrodnia doskonała...
« Odpowiedź #59 : 2006-08-23, 18:49 »
O matko, zaczynam się was bać. :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.