Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: jak nazywają was koledzy/koleżanki/rodzice/rodzeństwo co was bardzo wkurza  (Przeczytany 18223 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
jak nazywają was osoby po wyżej co was strasznie wkórza?
mnie koleżanka ciągle nazywa ananas, albo anek, a najśmieszniejse jest to że mój brat woła na mnie pierożek, ale nie wińmy go zato, przecieś to nie jego wina że jest zniego skończony debil :lol:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
@first :P
Mnie wkurza jak mama mnie nazywa "króliczku". A koleżanka mówi na mnie marmolada... albo marmanella
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
mnie wkurza jak koleżanki mówią na mnie Martwa.... wwwwwwwrr...
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
mnie wkóża ( moze tak do mnie nie mówi) jak brat otwiera dzwi do mojego pokoju i woła SIEMA WIKTOR <hahaha>
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
wkurza :>

mnie denerwuje jak ktos mowi 'Oliwka'! >_<
Zapisane
-

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
ale pomyśl ajki to obciach jeśli siedzisz z koleżanka w pokoju, a tu 21 letni chłopak wchodzi i krzyczy "SIEMA WIKTOR!!!" :hahaha:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
ja nie lubię "Lidziu" - bo to oznacza,że czegoś ode mnie chcą.

Spasiona baryło, pryszczaty spaślaku, babochłopie -w wykonaniu mojej siostry wkurza mnie znacznie mniej, niż powyższe "lidziowanie"
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
ania co złego jest w wiktorze?
moi kumple kiedyś postaniowili że będę sie nazywać zdzisiek xD i wołali na mnie zdzisiek ;p z początku mnie to wkurzało ale potem sama zaczełam mówić że zdzisiek jestem xD ale naszczęście już przestali;p
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Mnie wkurza jak mówią na mnie Kasiu lub co gorsza Katarzyna (od razu człowiek się czuje jakby coś przeskrobał). :P Moje inteligentne akcje jak jestem gdzieś z matką, np. w sklepie i ona mnie woła po imieniu... zaraz dostaje ochrzan, że ma do mnie tak nie mówić, bo nikt nie musi znać mojego imienia. :P Jestem dzwnie przewrażliwiona. Jak jechałyśmy pociągiem nie znałam imion żadnej z sześciu pozostałych osób... a oni moje tak... Mania prześladowcza? Tak to nie zwracam uwagi w sumie jak matka mówi w domu... jakiś robaczku, kotek, ojcec jak byłam mała: ananas (jak się naraziłam lekko), spółdzielnia ucho (jak podsłuchiwałam), czarne oczko... (w listach). Y, na ksywki też nie zwracam uwagi raczej... :P Osesek, Fistaszek... Tylko po imieniu mnie wkurza... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Mam mówi do mnie po imieniu - Asia, czasem Asiucy :D. Nienawidze jak ktokolwiek zwraca się do mnie 'Joasiu', wszyscy o tym wiedzą i mówią tak tylko nauczycielki x_X
koleżanki i koledzy - 'Mała' (kiedyś było mała czarna, ta mała to skrót taki, bo taka mała to ja nie jestem :DD) i czasami Asiek.
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
mój kolega z działek nazywa mnie aniiil co mnie bardz w kurza, małym dzieckiem to ja nie jestem żeby do mnie mówić tak (wkońcu jestem od niego 2 ata starsza) i nie lubie jak mówią do mnie ano, takie wkurzające to jest
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Mama mówi do mnie ADAŚ... Kurde, nie moja wina że chłopcem nie jestem! :P I jeszcze Adunia czy Aduń, Aduś owszem, okej, ale nie ADUŃ!! :P
Zapisane
Why so serious?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Mnie wkurzają wszelkie ssaki, gady i płazy  :P Martynko, Martynuś i Marcysiu tysz  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
JA do swojej sis ciotecznej mówiłam Marty (czyt. MArti ) :D Co ją niezmiernie wkurzało ;)
Zapisane
Why so serious?

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Wnerwia mnie jak mama mówi na mnie "myśka", "mysza" itp. Babcia "Ninuś" ale ona może (w końcu to babcia) Chyba nic więcej mnie nie wkurza. Jak sobie przypomne to napisze
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
ale pomyśl ajki to obciach jeśli siedzisz z koleżanka w pokoju, a tu 21 letni chłopak wchodzi i krzyczy "SIEMA WIKTOR!!!" :hahaha:

Eee a co powiesz jak siedzą u ciebie kolezanki i wpada 21 letni chłopak i mówi do ciebie 'tępa strzało', 'dziku parchaty', 'dziku bagienny', 'gówniarzu' itepe itede ??? ;P
Nienawidze jak mówią do mnie Paulinka... W ogole nie lubie jak do mnie po imieniu/nazwisku mówią... Zniose Paulę, niektóre koleżanki maja w nawyku mowić do mnie Kostka ^^ i to mi sie podoba xD
Mama i brat czasem mowia do mnei dziecko -_- ale ja sie odgryzam np.
mama: dziecko chodź tu
ja: po co kobietooo? xD
z kolei ja ją wtedy wkurzam xD
A tak normalnie to w domu jestem 'młoda' xD
Już nie liczac tego jak sie kłucimy z bratem i wyzywamy sie od szmat, k*rw, śmieci, debili i innych :P
rotfl xD znów chaotyczny post xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Arya

  • Gość
nie cierpiie, jak do mnie mowi 'weroniczka', 'niczka', 'nikusiu' [kurde, przeciez nika to zupelnie inne imie --'] i tym podobne zdrobnienia - akceptuje tylko weronike i were, ew. werke. albo ary O_o Sei i Jason mi tak zawsze mowia, jak chca mnie wkurzyć xD

jak ktoś mnie tak nazywa, to automatycznie pałam żądzą mordu :P
« Ostatnia zmiana: 2006-08-27, 15:18 autor Arya »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
nie lubie jak znajomi mowia do mnie Kasia grr, i jak rodzinka mowi do mnie Katarzynko ( ale to zadko sie zdarza) :P Niecierpie tego :P  A tak to mi nie przeszkadza nic innego ;)
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
współczuję mojej koleżance Weronice z dawnej klasy  :P To dopiero była nazwa  :lol: werywerywetka-krewetka  :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
nie cierpiie, jak do mnie mowi 'weroniczka', 'niczka', 'nikusiu' [kurde, przeciez nika to zupelnie inne imie --'] i tym podobne zdrobnienia - akceptuje tylko weronike i were, ew. werke. albo ary O_o Sei i Jason mi tak zawsze mowia, jak chca mnie wkurzyć xD

jak ktoś mnie tak nazywa, to mam ochote dusić :P
Nikuś i Nika to do mnie mówią :P Ale ja to akurat lubie ale tylko w wykonaniu niektórych osób. Jak kumpelki mówią do mnie Ninol to sie wściekam, tak to tylko mój friend może
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Monisia, Monika-dziewczyna ratownika - jak ktoś do mnie tak powie to mam ochotę zabić, swojego czasu to było głównym powodem porzucenia mojego chłopaka, a mówiłam mu żeby nie zwracał się tak do mnie..nie posłuchał :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Semper.

  • Gość
znajomi mowia na mnie Owca.. ;]
czasem tata wyskoczy z jadwiga xD nie wiem skad sie wzielo :D
a gdy kogos wkurzam bywam burzujem i wredziochąą =3

lecz zazwyczaj jestem poprostu Sandra, czego nienawidze xD
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Nie nawidze jak tata mowi do mnie 'Mika' -_- i nie cierpie jak kolezanki mówia do mnie czasem Monisiu  :P Ale już im wytlumaczylam ze jak tak do mnie mówią to mnie krew zalewa :P
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Nataila

  • Gość
Hm. Właściwie nic mnie bardzo nie wkurza. Mama na mnie mówi bardzo różnie - 'Kropeczko', 'Słoneczko' i inne dziwne rzeczy :P . Koleżanki ostatnio głównie 'Nati'. W sumie trochę mnie denerwuje, jak ktoś poza moją mamą i babcią mówi na mnie 'Natka'. No, i nie wszyscy mogą na mnie mówić 'Natalka'. Obcy nie.
Już nie wspomnę o tym, że mojemu koledze się ubzdurało, że może na mnie mówić 'Szary Banan' lub 'Czerwony Bakłażan' :lol: .
Mój brat mówi po prostu 'Natalia', 'Natalka', czasami 'Młoda'.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Jakies 5 lat temu wkurzalo mnie, jak ludzie mowili do mnie "szpila" ale dawno mi przeszlo i taka ksywa zostala :P

No i nie lubie, jak mama mowi do mnie Olecha(nie wiem skad to wziela) lub ktos Aleksandra, wrr...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Nie cierpię jak mama do mnie mówi 'Misia', 'Malwineczko', tata 'Gruba', 'Zołza', brat 'Gruba', znajomi 'Malwino'... chyba coś w tej 'grubej' jest...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
oo... ja nie cierpiałam jak zwracali się do mnie "Wesołek" - nazwał mnie tak w gimnazjum chłopak mojej koleżanki i reszta klasy podchwyciła.

Bynajmniej "Wesołek" nie dlatego,że jestem wesoła bo nie jestem. Otóż wtedy leciała bajka Lucky Luck i on miał takiego zmulonego konia o imieniu Wesołek. I od owego flegmatycznego kopytnego, w swoim sposobie bycia podobnego do mnie-Wesołkiem mnie przezwali...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Przypomniało mi sie!! Od 1 klasy podstawówki do 5 mówili na mnie Borys, i nie wzięło sie to od imienia mojego kota tylko przez piosenke którą śpiewaliśmy ("Wszystkie dzieci nasze są...." czy jakoś tak i tam był Borys)a czemu akurat Borys i akurat ja to nie wiem :P
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
ja gorąco nienawidzę czegoś, czego używa w zwracaniu się do mnie paru znajomych z klasy, a co jest dzieckiem zupełnego przypadku.. *-*
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 27 zapytaniami.