Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wystrój łososiowego pokoju.  (Przeczytany 2111 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Wystrój łososiowego pokoju.
« : 2006-08-29, 10:10 »
Zaniedługo rodzice kupią mi nowe meble i dostanę ich pokój (taaaki wielki :)) i będzie koloru łososiowego. Wykładzinę (wściekło-zieloną ;P) przyniosą mi.
Już mam mniej więcej plan pokoju, tylko mam do was małą prośbę. Pomożecie mi go udekorować? Tzn. powiedzcie, co można w nim zrobić, np. świeczki zapachowe (świeczki będą), ale jak będą jakieś fajne to wskazany byłby link  :D
Jeszcze poproszę ciocię która maluje obrazki żeby namalowała mi ze 2 z konikami.
Pamiętajcie, że to kolor łososiowy :)
Właśnie, chciałabym sobie kupić taką narzutkę, że jest w taką wielką kratę, i że np. jedna kratka jest pomarańczowa, druga czerwona, trzecia jasno-pomarańczowa... ma ktoś może zdjęcia? Bo widziałam coś takiego w ikei, tylko że to była pościel... i chcę mamie pokazać (u mnie w mieście nie ma ikei:P)
Może znacie jakieś netowe sklepy z takimi fajnymi jakimiś dodatkami?
Liczę na was :P
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #1 : 2006-08-29, 12:15 »
Pomóc w dekorowaniu można jak pokój jest pomalowany, są meble i jak wiesz w jakim mniejwięcej stylu ma być. Najlepiej jakbyś dała tu fotki, jak będą już meble....
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #2 : 2006-08-29, 12:29 »
Pomalowany, mebli jeszcze nie ma. Ale nie mam czym zrobić fotek ;(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedz #2 : 2006-08-29, 12:29 »

thrilly

  • Gość
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #3 : 2006-08-29, 17:18 »
łososiowe ściany + wściekłozielona wykładzina to wystarczający kontrast, resztę musisz mieć w stonowanych kolorach - beże,kawa z mlekiem,kość słoniowa,ecru
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #4 : 2006-09-03, 11:50 »
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #5 : 2006-09-06, 19:28 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-07, 17:47 autor hes »
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #6 : 2006-09-07, 17:25 »
@hes
Chodzi o jakieś gadżety i pierdoły na półki :)

@Julias
W tym sklepiku guzik jest xD i nic ciekawego.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Wystrój łososiowego pokoju.
« Odpowiedź #7 : 2006-09-07, 20:37 »
no to możesz kupić wiklinowy prostokątny koszyk gdzieś na bazarku za nawet już 5 zł, pomalować go na jakiś neutralny kolor pamiętaj tylko nie dodawaj żadnego dominującego typu krwista czerwień!! dalej uważam  że kolor capuccino z mlekiem jest jak najbardziej na miejscu, możesz w takim koszyku np. wpleść cieniutką wstążeczkę o kolorze spranej lawendy :) .. pomaluj jakiś wazon albo zrób w nim dziurę (uwaga ! :) i wymyśl coś fantazyjnego .. ooo albo np koszyczek po truskawkach może służyć jako meijsce gdzie ustawisz sobie kaktusy (jeśli zbierasz :D ) a narzutę to kup taką jak w kożuchach jest - myślę, że będzie pasować:) jeśli lubisz zwierzęta, to chyba obrazek z zebrą/dalmatyńczykiem/żyrafą będzie ładnie się komponować :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.