Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Autobusy  (Przeczytany 3534 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Autobusy
« : 2007-09-26, 23:57 »
Chce was zapytać czy lubicie się nimi poruszać po mieście. Autobusy to moje hobby i pasja. Znam wielu kierowców i znam wszystkie numery boczne. Pracuje obecnie w firmie sprzątającej i sprzątam autobusy. Dla mnie poruszanie się autobusami jest ucieczką od codzienności szczególnie jak ruch jest mały. Jeżdzę często jak jest mi źle albo mam zły humor.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #1 : 2007-09-27, 01:07 »
No to ja bym Cię wsadziła w autobus w rozkopanym Wrocławiu, chyba by Ci się jeszcze pogorszyło ;p A na poważnie, jeżdżę autobusami na zakupy i czekam z utęsknieniem na koniec remontów, żeby tylko przemknąć przez miasto, a nie wlec się i walczyć z sennością, ogarniającą człowieka, gdy tak się wlecze w nieskończoność... Ja w ogóle lubię jeździć, może byc i autobusem :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #2 : 2007-09-27, 01:12 »
Wrocław jest chyba ciężko przejezdny co? Z tego co mi opowiadali kierowcy jak byli odbierać nasze autobusy gdzie niedaleko Wrocławia to 2 godziny stał w korku.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Forum Zwierzaki

Odp: Autobusy
« Odpowiedz #2 : 2007-09-27, 01:12 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #3 : 2007-09-27, 02:09 »
Ciężko przejezdny to lekko powiedziane ;p Mnóstwo ulic rozkopanych, część zamkniętych i w rezultacie można trasą, normalnie pokonywaną w kilkanaście minut, jechać godzinę :roll: Na piechotę byłoby szybciej... Podobnie było już w zeszłym roku, zwłaszcza podczas upałów było koszmarnie, gdy autobus poruszał się w słońcu w żółwim tempie, a tu temperatura 35 stopni... Człowiek się topił, a kierowcom należało tylko współczuć... Kilka godzin takiej mordęgi :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #4 : 2007-09-27, 08:53 »
Ja w wakacje jeździłam codziennie do chłópaka autobusem :) nie było źle. Nie podobałó mi się tylko między godzinami 14 - 16 ponieważ było bardzo dużo ludzi. A tak to light. Zawsze ktoś znajomy jechał, można byłó pogadać :D teraz jeżdże tylko w weekendy.
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #5 : 2007-09-27, 13:59 »
Ja jeżdżę prawie codziennie autobusem : na zajęcia dodatkowe, do mojego dziadka - szkołę na szczęście mam blisko, 5 minut się idzie. :)
Nienawidzę tego!
A szczególnie od ostatnich 5 miesięcy, kiedy całe miasto jest rozkopane... Końca raczej nie widzę. :roll:
Nie lubię tłoku w autobusach, a w Bielsku tłok jest niesamowity. Kiedyś, gdy jechałam autobusem ze szkoły muzycznej, mój flet poprzeczny prawie spadł na ziemię, a jakby spadł, to rzecz jasna by się rozbił...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #6 : 2007-09-27, 14:13 »
Najprzyjemniej się jedżi wieczorami. Ja w wakacje jak jeżdziłem linią 70 do pracy to jeździła właściwie pusta. Jak autobus jest pusty to kierman troche naciśnie na pedał gazu :).
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #7 : 2007-09-27, 14:31 »
Ja wlasciwie nie poruszam sie autobusami, chociaz przystanek mam blisko. Jakos zawsze wybieram tramwaj ;).
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #8 : 2007-09-27, 17:09 »
nienawidze autobusow - od 6 lat codziennie jestem zmuszona jezdzic i kazdego dnia szlag mnie trafia... kierowcy maja gdzies rozklady jazfdy, wszystko, wszedzie rozkopane - droga ktora samochodem pokonuje sie w pol godziny przekleta komunikacja trwa 2 - 2,5 godziny.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Autobusy
« Odpowiedz #8 : 2007-09-27, 17:09 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #9 : 2007-09-27, 19:52 »
Specyficzna pasja... ;) Ale to dobrze, bo zawsze fajnie mieć jakąś pasję, aniżeli siedzieć pod blokiem i chlać tanie nalewki.

O tak, Wrocław to makabra. Autem ciężko się poruszać, a co dopiero autobusem... :P
Ja nie przepadam za jazdami autobusem, zwłaszcza jak wracam ze szkoły... bo jeździ mały busik,  a o 14,20 pełno ludzi ze szkół wychodzi... i gnieciemy się w autobusie.
Jedynie w Londynie mogłabym jeździć całymi dniami, gdybym nie miała co robić oczywiście (bo mam ciut lepsze zajęcia od jazdy autobusami :lol: ). W nocy niedużo ludzi bywa, na drugim piętrze przed samym oknem i oglądać oświetlony Londyn. ;) Ale ja ogólnie mam swira na punkcie tego miasta.
Za to np. nie cierpię autobusów w Wenecji, albo autobusów starych Wlochów :lol: . W peirwszym przypadku autobus porusza się po rzekach, a w tych "autobusach" jest ogromny tłok. w drugim zas przypoadku jazda rozklekotanym, średniowiecznym autobusem z marudnym i upartym włochem w 40 stopniowym upale bez klimatyzacji... eee... podziękujemy, już raz tak jechalam. :lol:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #10 : 2007-09-27, 22:17 »
Chce was zapytać czy lubicie się nimi poruszać po mieście. Autobusy to moje hobby i pasja. Znam wielu kierowców i znam wszystkie numery boczne. Pracuje obecnie w firmie sprzątającej i sprzątam autobusy. Dla mnie poruszanie się autobusami jest ucieczką od codzienności szczególnie jak ruch jest mały. Jeżdzę często jak jest mi źle albo mam zły humor.
:lol: odrazu przypomniał mi się kolega z gimnazjum, który byl zafascynowany komunikacją miejską, znał połowę motorniczych, co chwile oglądał jakieś autobusy, pytal się coś, ogolniie lol. Ogolnie miał pasję podchodzącą już chyba pod jakąś chorobę ;]

Ja do autobusów mam neutralny stosunek, bo rzadko nimi jezdze, poruszam się raczej tramwajami.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Hime

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 43
  • :)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #11 : 2007-09-27, 22:39 »
Lubię, oj, lubię. Szczególnie gdy jadę gdzieś dalej, wpatrywać się w okno, mijać tylu ludzi, rozglądać się po pasażerach. Ogólnie bardzo lubię jeździć, czy to autobusem, czy to samochodem, czy to pociągiem.
Zapisane
'Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej' <3

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #12 : 2007-09-28, 12:28 »
Hime, jak dłużej pomieszkasz w Bielsku to zrozumiesz, jakie straszne jest jeżdżenie autobusem. :P
Szkoda, że w Bielsku nie ma tramwajów... Tak szczerze mówiąc, tramwajem jechałam tylko jeden raz - w Krakowie.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Hime

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 43
  • :)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #13 : 2007-09-28, 13:09 »
Ja po Bielsku, to jedynie pieszo, inaczej wszystko traci swój urok;) Ale, że do centrum mam dość daleko, bo z 8 km, to odległości tej nie chce pokonywać mi się pieszo, wtedy hopa w autobus i za 15-20 minut jestem na miejscu. Eh. Tramwaje również lubię. I baardzo lubiętakie autobuse, jakie są np w Brukseli czy Paryżu, dwupiętrowe, w czym to wyższe piętro jest 'odkryte' ;) Jak jedzie się na tym poziomie drugim, to aż schodzić się nie chce ;)
Zapisane
'Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej' <3

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #14 : 2007-09-28, 13:36 »
Nienawidze autobusów w miastach!! Jak jade gdzieś dalej, nafaszerowana lekami i siedze z przodu to ewentualnie moge jechać.
Nienawidze z kilku powodów. Po pierwsze- mam chorobe lokomocyjną która w autobusie ujawnia się najbardziej. Po drugie- autobusami zazwyczaj jeżdże we Wrocławiu, wiecznie rozkopanym mieście. Po trzecie- kierowcy autobusów to w 90% buce, nieznające przepisów, dla których pasażer jest niczym  :| Przynajmniej ja takich spotykam.
U siebie autobusami nie jeżdże, od swojego domu dojde w każde miejsce w mieście w góra 30 minut  :)
Lubie jazde tramwajami, jeśli jade krótko i stojąc. Zawsze mam przy tym dobry humor, nie wiem czemu  :lol:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Autobusy
« Odpowiedz #14 : 2007-09-28, 13:36 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #15 : 2007-09-28, 20:17 »
Ninek, czy choroba lokomocyjna nasila się, kiedy jedziesz tyłem do kierunku jazdy? Odkąd regularnie jeżdżę autobusami, zauważyłam, że całkiem sporo osób unika takiej jazdy. Niektórzy wolą stać, niż usiąść na nieodpowiednim siedzeniu.
Zapisane
IBDG Wrocław

flex

  • Gość
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #16 : 2007-09-28, 23:15 »
ja codziennie(Pon-Piątek) jezdze do szkoly Autobusem a w weekendy to juz rzadziej do szkoly jade okolo 20 min Autobusem,ja szczerze lubie jezdzic Autobusem ale nareszcie robie sobie Prawko jazdy i postaram sie zdac za 1 razem:D:D:D ale jeszcze Autobus i nie narzekam ogolnie rzeczbiorąc a mieszkam w Szczecinie:D
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #17 : 2007-09-29, 13:53 »
Ja lubie jeżdzić tylko wtedy,kiedy:
-nie ma tłumu,nikt mnie nie przygniata,depcze po stopach,puka plecakiem itp.
-nie stoi obok mnie osoba,która delikatnie mówiąc brzydko pachnie :/
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Hime

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 43
  • :)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #18 : 2007-09-29, 14:14 »
O, osoby brzydko pachnące to utrapienie autobusów, i ogólnie komunikacji. Cóż, rozumiem, że kiedyś nie było czegoś typu antyperspirant, ale cywilizacja idzie do przodu, myć też można się nieco częściej niż raz w tygodniu przed niedzielą jak się z rodziną do kościoła idzie :/

Eh. I tak najlepiej porusza się piechotką ;)
Zapisane
'Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej' <3

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #19 : 2007-09-29, 14:20 »
Autobusów nie lubię (zwłaszcza przykre doświadczenie z kanarami). Wolę pociągi.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #20 : 2007-09-29, 21:27 »
A ja jeżdże busami do szkoly ze szkoly na tance na gitare na zbiorki do kolezanek do wiekszych sklepow i ogolem poruszam sie czasem 5 albo wiecej razu busami ;]
Ostatnio jeden bus jak jechalam do szkoly sie zapalil ;/ przykra sprawa bo wysadzili nas i odjechali i nic nie podstawili ;/ I o maly wlos bym  sie do szkoly spoznila ;/
Kanary tez mnie kilka razy zlapaly bo nie mialam legitymacji bilet mam zawsze xDD
I nie lubie jezdzic tak jak wszyscy gdy jest tlum ze prawie sie wejsc nie da ;/
Ale ogolem gdy jest taki nowy bus ( szczeoglnie z siedzeniami na boku ) i nie ma duzo ludzi to bym mogla caly dzien jechac ;] Albo wieczorem w lato gdy jest cieplo i jestem tylko ja i np koleznka to jest fajnie :D
Ogólem lubie jezdzic chyba we/na wszystkim :D ( no prawie )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Autobusy
« Odpowiedz #20 : 2007-09-29, 21:27 »

Retriva

  • Gość
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #21 : 2007-09-30, 16:31 »
lubie autobusy :D na dodatek mam darmowe xD bo nie mam jeszcze 16 lat, do 16 lat jest za darmo :P

tyle, ze tu sa zawsze takie okropne korki :/ ale ogolem fajne sa :P szczegolnie jak sie siedzi na pietrze na samym przodzie i oglada sie wszystko przez wielka szybe xD
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #22 : 2007-09-30, 22:30 »
lubie autobusy :D na dodatek mam darmowe xD bo nie mam jeszcze 16 lat, do 16 lat jest za darmo :P
Ale fajnie, szkoda ze w PL czegos takiego nie ma. :P

Ja tez mam niemile wspomnienia z kanarami. Zawsze są chamscy i na miliony sposobów probują komuś mandat wlepić. Zresztą czasami nieważne jest, czy ma się bilet, czy też nie ma, przyczepić sie i tak potrafią :/
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #23 : 2007-10-04, 19:49 »
Ja tam wole chodzić ;)
Część Wrocławia po której ja się poruszam obecnie nie jest rozkopana, kawałek obwodnicy zrobiony- ale jeszcze  półtorej roku temu byłą masakra!
Autobus jechał naokoło i ciągle stał w korku. Gdyby nie zima to przeszłabym się, ale że i tak musiałam potem czekać 1h na zajęcia to wolałam jechać autobusem i czytać książkę.

Jednak po mieście wole poruszać sie autobusem gdyż  dobrze go nie znam, a zawsze wiem gdzie autobus mnei zawiezie ;).
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #24 : 2007-10-04, 20:00 »
Jak na razie autobusy lubię- z małego miasta jestem, a więc jeżeli gdzieś się wybierałam autobusem to na wycieczkę, do kina,na zakupy etc więc może dlatego mi się dobrze kojarzą :P

Obecnie muszę rozpracować weekendowe autobusy do i z Rzeszowa, no i miejskich kilka - nie mam o tym limonkowego pojęcia i chyba przestanę lubić przejażdżki autobusami. ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #25 : 2007-10-10, 03:59 »
Ja całe życie lubie i będę lubił autobusy. Wychowałem się na ikarach heblach z harmonijkowymi drzwiami,które juz u nas pokasowali i został tylko jeden. Znam bardzo wielu kierowców z jednym kierowcą od 6 lat po trasach do dzisiaj. Zdjęcie jest w albumie :).
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #26 : 2007-10-10, 17:04 »
Eh ja nawet nie mam gdzie jechać autobusem :/
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #27 : 2007-10-11, 03:23 »
Ja mam przez moją chorobe i w związku z II grupą darmowe przejazdy do ukończenia 20lat. Póżniej czeka mnie jazda na ulgowiakach :]. Wcześniej jak nie miałem tego i jak jechałem ze znajomym kiermanem to wcale się nie odracałem jak wchodzili kontrolerzy. Znam ich większość więc wiecie :].
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Forum Zwierzaki

Odp: Autobusy
« Odpowiedz #27 : 2007-10-11, 03:23 »

kasia

  • Gość
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #28 : 2007-10-12, 11:42 »
W autobusach spędzam sporą część zycia -nie z sympatii a z musu niestety.
Dojazd na uczelnię, w zależności od wydziału zajmuje mi 1,5 - 2 h, powrót czasem do 3 h (jesli kończę zajęcia wieczorem). Dodając przemieszczanie się między wydziałami w ciągu dnia... Sporo tego wychodzi. Nauczyłam się w autobusach jeść, spać, uczyć się, czytać, pisać, rozmawiać przez telefon... :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Autobusy
« Odpowiedź #29 : 2007-10-12, 12:15 »
No to ja bym Cię wsadziła w autobus w rozkopanym Wrocławiu, chyba by Ci się jeszcze pogorszyło ;p
Oj tak...
Nie lubie autobusow, ale jak trza to trza ;p
Wole tramwaje , ale tez nie lubie ;p
Chociaz u mnie w rodzinnym miescie to lubilam autobusami jezdzic, szczegolnie ze znajomymi albo z przyjaciolka, w szczegoly prosze nie wnikac :lol: ale fajne spontany byly :)

kasia ja tak samo- jem, czytam, ucze sie, gadam przez fona, muzki slucham, przysypiam ;p
I tez mam taki kawał na uczelnie, jeszcze do tego z przesiadkami :[ wiec 1/3 dnia spedzam w komunikacji miejskiej :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 27 zapytaniami.