Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: karmnik dla wiewiórek  (Przeczytany 3875 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
karmnik dla wiewiórek
« : 2007-09-30, 12:26 »
no więc mam pytanie, mieszkam koło lasku nie duży no ale napewno są wiewiórki bo je nie raz widziałam. czy ktoś wie moze jak zrobić karmnik dla wiewiórek? czy ma wyglądac jak dla ptaków? na zime bym dawała orzechy więc musi być z daszkiem, jak się baterie do apatatu naładują to dam zdjęcie 'podwórka' to moze poradzicie gdzie można karmnik umieścić
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: karmnik dla wiewiórek
« Odpowiedź #1 : 2007-09-30, 20:41 »
Wiewiórce karmnik jest niepotrzebny. Ma swoje naturalne kryjówki w których chowa orzechy i doskonale wie, gdzie je schowała. Możesz natomiast zostawić jej trochę orzechów na drzewie. Na pewno się po nie zgłosi.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: karmnik dla wiewiórek
« Odpowiedź #2 : 2007-09-30, 22:36 »
właśnie chciałam tak zostawiać ale właśnie w karmniku, bliskie drzewo po którym chodzi to wysoka grusza, tam nie ma szans. no i chciałam żeby śnieg nie zasypał, trza pomagać zwierzaką :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: karmnik dla wiewiórek
« Odpowiedz #2 : 2007-09-30, 22:36 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: karmnik dla wiewiórek
« Odpowiedź #3 : 2007-10-01, 18:09 »
właśnie chciałam tak zostawiać ale właśnie w karmniku, bliskie drzewo po którym chodzi to wysoka grusza, tam nie ma szans. no i chciałam żeby śnieg nie zasypał, trza pomagać zwierzaką :P
Rozumiem Twoje intencje. Sądzę, że taki karmnik dla ptaków będzie dobry do tego celu, jeżeli koniecznie chcesz to przeprowadzić.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 25 zapytaniami.