Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: 2 Dzikie Zające :-)  (Przeczytany 23566 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwcia787

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: 2 Dzikie Zające :-)
« Odpowiedź #60 : 2010-05-02, 19:15 »
Witam ! Ja w piątek znalazłam dwa młode zajączki niestety "mordowane" przez mojego sąsiedniego psa :( Przygarnęłam je do domu a potem okazało się że znów ten sam pies znalazł jeszcze dwa więc w sumie było ich cztery.. Nie chciałam ich zabierać od matki ale on by je zagryzł .. Na następny dzień zdechły 2 . Mi się wydaje że nie było dla nich ratunku bo ten głupi psiak je "zmordował" że się tak wyrażę. Bardzo było mi szkoda że spotkał ich tak okrutny los. Ale stało się! Te zajączki które przeżyły nazwałam RUNCAJS i KICEK :) Runcajs ponieważ bardzo rozrabia.. Nie wiem jak z nimi będzie ale na razie się trzymają.. Są bardzo malutkie podejrzewam że może jakieś 3, 4 dni temu się urodziły bo cały czas jeszcze śpią. PROSZĘ niech mi ktoś doradzi jak wychować takie maleństwa bo nie chce żeby kolejne dwa zajączki zdechły ! Zrobię wszystko co w mojej mocy ale pomóżcie mi!
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: 2 Dzikie Zające :-)
« Odpowiedź #61 : 2010-05-02, 19:26 »
iwcia787 - o zającach mamy tu chyba ze dwa lub trzy tematy,trzeba było napisać w jednym z nich zamiast tworzyć kolejny,podobny temat ;)
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 22 zapytaniami.