Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Coffe:)  (Przeczytany 1205 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Coffe

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 0
Coffe:)
« : 2009-04-12, 20:37 »
Cześć! Mam na imię Julia i liczę sobie już 13 lat. Interesuje mnie kynologia, metody Montiego Robertsa, medycyna i historia z okresu siedemnastego wieku. Moim ulubionym filmem jest "Ogniem i Mieczem" J.Hoffmana, lubianym przeze mnie bohaterem z tej części trylogii stał się Jurko Bohun (w filmie grał go Aleksander Domogarow). Jako, że wszystko co lubię/kocham ma z sobą powiązanie to jestem fanką min. A. Domogarowa xD.
Jako ciekawostkę o sobie dodam, że mierzę 177cm, traktuję to u siebie jako plus bo z sportów uprawiam koszykówkę i siatkówkę. Rekreacyjnie i od święta jeżdżę konno. Nie mam ulubionego rodzaju muzyki, której słucham. Mam tylko ulubionych wykonawców, czyli Basshunter, Nickelback- zespół.
Uczę się dwóch języków angielskiego (tak jak wszyscy) i dodatkowo rosyjskiego. Bardzo chciałabym pojechać do Moskwy i wypróbować moje zdolności językowe, które są na razie marne.
W domu mam mało zwierząt, bo tylko dwa psy (Filipka- 3 lata i Sarę-12), chomika i rybki w stawie.
Mam nadzieję, że przybliżyłam wam nieco moją osobę :). Przyznaję, że nie za bardzo wychodzi mi przedstawianie się (co pewnie zauważyliście xD).
Pozdrawiam!!
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Coffe:)
« Odpowiedź #1 : 2009-04-12, 20:39 »
witaj na fz'ecie ;d
miłego pisania.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Coffe:)
« Odpowiedź #2 : 2009-04-12, 20:53 »
Witam, witam!

Bohun, oj tak :marzy: niemniej ja tak jak Helenka:mając w planach dłuższy związek również bym odpowiedzialnego Skrzetuskiego wybrała ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Coffe:)
« Odpowiedz #2 : 2009-04-12, 20:53 »

Szisz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 60
  • The Mad Hatter
Odp: Coffe:)
« Odpowiedź #3 : 2009-04-12, 21:49 »
Witaj  :)
Owocnego pisania życzę ^^
Zapisane
Amai hana ni naru, doku no mi ni mo naru...

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Coffe:)
« Odpowiedź #4 : 2009-04-14, 20:59 »
Fajnie, że tak dużo o sobie napisałaś. ^^
Siemka. :D
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 23 zapytaniami.