Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: zwierzęcy rasizm  (Przeczytany 1164 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szczurofan

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« : 2003-06-01, 23:01 »
Chciałbym podzielićsię z wami pewną rzeczą która bardzo irytuje mnie
w niektórych ludziach (konkretniej moimi kolegami)mających szczury
którzy nie cierpią kotów bo są wrogami szczurów.
Rozumiem ,że można nie lubić kotów z powodu jakichś przekonań
ale żeby rzucać w nie kamieniami tak jak moi eks koledzy????
Wasze zdanie jest dla mnie ważne!!!
Zapisane

Arek

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #1 : 2003-06-02, 08:52 »
grrrrrr... zgroza!  :grr: Ja tez nie przepadam za kotami, wg mnie są zdradliwe, ale to tylko moje zdanie a nie kamieni. Czasami jak mi jakis kot przeszkadza bo akurat siedzi na klatce schodowej mojego bloku a ja chce wyjść to prycham na niego i już.. To są ludzie bez serce.
Zapisane

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #2 : 2003-06-02, 09:49 »
ja szczurka bedę miala za 3 miesiące (jestem w nich zakochana po uszy)
ale nigdy nie przestanę lubić kotów (bo są przepiękne)
polowanie na wszystko co sie rusza to ich natura
nie można je za to winić
trzeba tylko samemu nie dopuszczać do sytuacji gdzie kot staje sie zagrożeniem dla gryzonia
bo to wtedy nie wina kota ze zabil, a niodpowiedzialnego właściciela który do takiej sytuacji dopuścił
Zapisane

Forum Zwierzaki

zwierzęcy rasizm
« Odpowiedz #2 : 2003-06-02, 09:49 »

Galago De Codi

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #3 : 2003-06-02, 12:19 »
Bez sensu... koty i szczury w naturze to najwięksi przyjaciele... :roll:
A tak na serio to bez sensu.. bo kot łapie szczura z głodu (no przynajmniej tak powinno być :) ) a człowiek zabija tak poprostu... ja bym w ludzi rzucał na icj miejscu...
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #4 : 2003-06-02, 14:39 »
zWIERZĘTA SĄ MĄDRZEJSZE OD LUDZI NIE ZABIJAJĄ BEZ POTRZEBY
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #5 : 2003-06-02, 22:32 »
Do niedawna miałam chomiki i nadal od dawna mam koty. Jedne drugim nie przeszkadzały.Czasem nawet przebywały razem w jednym pomieszczeniu. I chociaż moja kotka jest bardzo łowna, to po prostu nie interesowała ją ta futrzasta kulka śpiąca w rogu klatki...  A koty ogólnie są świetne. :wink:
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Andariel

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #6 : 2003-06-02, 23:35 »
To dla mnie totalna bzdura nienawidzieć kotów bo się kocha szczury.
Ja lubię i jedno i drugie. Jak już kiedyś powiedzialam, czlowiek kochający zwierzęta będzie starał się je zrozumieć, a nie zabijać, czy też nienawidzieć. To tak jakby nienawidzieć psy bo biegaja za kotami, a koty bo łapią szczury, ptaki bo jedzą owady a lwy i lamparty, bo zabijają biedne antylopki. To jest natura, a natura rządzi się własnymi prawami.
Kto tego nie zrozumie, zawsze będzie gadał bzdury i wpajał innym swoje chore pomysły i stwierdzenia. Koty trzeba poznać, nieprawda że są fałszywe, chodzą po prostu swoimi drogami i nie dadzą się podporządkować człowiekowi (to raczej one nas sobie podporządkowują), mój kot wychował się ze świnką morską , często wchodzi do jej klatki śpią razem w sianku, dwie suczki, kot, świnka i żółw żyją w pełnej komitywie - super jest popatrzeć jak świnka biega po trawniku, żółw wygrzewa się w ogródku skalnym, psy leżą w trawie a kot siedzi na gałęzi drzewa i ma na wszystko oko. Starajmy się zrozumieć przyrodę a nie odwracać się od niej, w końcu i my jesteśmy jej częścią.
Zapisane

Emilka

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #7 : 2003-06-03, 14:23 »
Cytat: Arek
grrrrrr... zgroza!  :grr: Ja tez nie przepadam za kotami, wg mnie są zdradliwe

Najbardziej zdradliwy na swiecie jest czlowiek!
a tak apropo to czy mozes zuzasadnic dlaczego uwazasz tak a nie inaczej? Czy miales kiedys jakies doswiadczenia z kotami ze mozesz tak stwierdzic? Bardzo nie lubie gdy ktos mowi ze np. koty sa wredne,zdradliwe itp. a nigdyw  zyciu nie mial jakiegokolwiek kontaktu z tymi zwierzetami....tylko wlasnie prychal i przeganial. Nie mozna stwierdzac czegos..czego sie nie zna. Poprostu
Zapisane

Clickerka

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #8 : 2003-06-03, 14:41 »
A taki przypadek; macie chomika i kota abydwa strasznie kochacie, i kot zapolował na chomika waszego, wiadomo będzie wam szkoda no bo to był wasz ukochany chomik na kota też będziecie żli, napewno na początku troche, ale żeby od razu walczyć z kotami, przecież one nie robią tego specjalnie! Koty mają takie instynkty i tego nie da się zmienić, człowiek ma potrzebę mycia się, ak kot ma potrzebę czasami na coś zapolować. Moim zdaniem twoi koledzy są po prostu głupi i nierozumieją, że natury nie da się zmienić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

zwierzęcy rasizm
« Odpowiedz #8 : 2003-06-03, 14:41 »

pomarańczowa

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #9 : 2003-06-04, 12:38 »
Jak bylam na mojej dzialce z kupela to jezdzilysmy sobie po polnych drogach.W pewnym miejscu gdzie bylo kilka wiejskich domkow zrobilysmy sobie przerwe.Ja bardzo lubie wszystkie zwierzeta i od razu przylecial do mnie jakis kociak.Kumpela powiedziala mi ze nie lubi kotow bo...sa głupie( :?: )Kicius zacza bardzo glosno mruczec i w ogule byl slodki!Juz szedl do mnie nastepny ale kumpela chciala juz jechac i zaczela mruczusia szturchac popychac i przeganiac!Jakos go oslonilam i puscilam zeby juz nie meczyl sie z ta wariatka!
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
zwierzęcy rasizm
« Odpowiedź #10 : 2003-06-04, 12:58 »
Cytat: Asiulka
zWIERZĘTA SĄ MĄDRZEJSZE OD LUDZI NIE ZABIJAJĄ BEZ POTRZEBY


Dlatego własnie znajduję martwe myszy przed domem, i pozabijane ryby w akwarium z Pawiookimi... nie szufladkujmy...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 24 zapytaniami.