Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Tania - urzeka delikatnością.  (Przeczytany 422 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bergamotka78

  • Wiadomości: 0
Tania - urzeka delikatnością.
« : 2011-05-18, 05:23 »
Urocza, spokojna suczka, kundelek - mnóstwo takich w schroniskach, prawda? Jednak jednak coś, co urzekło mnie w niej na tyle, że zależy mi, by trafiła w ręce ludzi, którzy ją pokochają na zawsze…

To coś, co mnie w niej urzekło, to delikatność. Porusza się z gracją, macha spokojnie ogonkiem, spojrzy rozczulająco i nawet smakołyk weźmie bez pośpiechu. Nieważne, że sto pozostałych psów szczeka i kręci się w kółko - ona jest cały czas sobą. To niezwykle rzadkie u psów, które przebywają w schroniskach.

Obserwacja jej pozwala mi sądzić, że będzie niezwykle wdzięcznym i oddanym psem, takim, który chętnie przebywa przy swoim człowieku, ale jednocześnie nie zrobi problemów.

Tania dobrze dogaduje się z innymi psami z boksu, jest uległa, nie powoduje konfliktów. Niestety nie wiemy, czy potrafi chodzić na smyczy, ale przy jej temperamencie raczej nie powinno to być problemem.

Ma jasnorudą sierść, jest psem niewielkiej wielkości.

Suczka ma około 3 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Zdrowa i gotowa do adopcji.

Przebywa w schronisku w Kaliszu. Możliwa pomoc w transporcie przy współudziale w kosztach.

Jeśli Tania skradła Ci serce tak jak mi, zadzwoń: Ola, tel. 513 816 835 lub napisz: olaa-s@wp.pl




Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 23 zapytaniami.