Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY Molinezja  (Przeczytany 3720 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

borsukm1

  • *
  • Wiadomości: 5
POMOCY Molinezja
« : 2011-06-24, 17:57 »
MOJA molinezja sie chowa od kilku dni pod korzeniem lub w miejscach dna przy wklęsłych miejscach ściany (ozdobnej). Ma białą plame  wokół obytu i odgania inne ryby. To znaczy że będzie miała potomstwo   :) :) :) :) :)?
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: POMOCY Molinezja
« Odpowiedź #1 : 2011-06-24, 18:58 »
Biała plama może oznaczać tzn grzybice...czy z tej plamy odpadają tak jakby strzępki waty?i czy są plamy np na płetwach? 
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

borsukm1

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: POMOCY Molinezja
« Odpowiedź #2 : 2011-06-24, 19:53 »
Nie one nie są na płetwach tylko na brzuchu a odbyt ma białą otoczkę więc nie wiem ale już ją dałem do kotnika  :| :| :| :| :) :) :) jest strasznie gruba a od karmienia minęło siedem godz. :o :o
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: POMOCY Molinezja
« Odpowiedz #2 : 2011-06-24, 19:53 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: POMOCY Molinezja
« Odpowiedź #3 : 2011-06-24, 19:57 »
Więc obserwuj ja...jeżeli plamy pojawia się na całym ciele ryby może być to ospa. A może po prostu zbliża się pora porodu
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

borsukm1

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: POMOCY Molinezja
« Odpowiedź #4 : 2011-06-24, 19:59 »
oki ale i tak juz jest w kotniku więc nic jej nie grozi
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.