Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kot dla alergika/szczepionka hypocat?  (Przeczytany 1926 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Garry

  • *
  • Wiadomości: 1
Kot dla alergika/szczepionka hypocat?
« : 2021-01-26, 14:55 »
Witajcie, razem z narzeczoną chcielibyśmy adoptować lub zakupić kota do naszego mieszkania. Narzeczona bardzo lubi koty, w zasadzie ja też nic do nich nie mam, tylko jest to jedno ale. Moja duża alergia właśnie na te urocze stworki. Przebywając w mieszkaniach innych kociarzy, dostawałem zawsze silnej alergii, łzawienie, zatkany nos, ciągłe kichanie. Naprawdę ciężko mi było wysiedzieć kilka godzin w takim miejscu.
Istnieją rasy kotów dla alergików jak np. kot balijski. Czy owe rasy naprawdę nie powodowały by alergii? Słyszałem również o szczepionce dla kotów 'hypocat', czy macie jakieś swoje opinie o niej, jeżeli w ogóle jest ona dostępna?
Pozdrawiam :)
Zapisane

Mileczka547

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Kot dla alergika/szczepionka hypocat?
« Odpowiedź #1 : 2021-05-20, 16:48 »
Ponoć rzeczywiście takie rasy nie są alergogenne, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Wydaje mi się, że osoby bardzo wrażliwe i tak mogę "cierpieć" z powodu swojej alergii

JoAsiaK

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kot dla alergika/szczepionka hypocat?
« Odpowiedź #2 : 2021-07-25, 18:55 »
Do koleżanki przybłąkał się kociak. Dziewczyna całe życie walczyła z alergią, a to na pyłki, na środki chemiczne, o zwierzętach nie wspominając. Jednak kociaka nikt inny przyjąć nie chciał więc trzymała go u córek w pokoju. Dziewczynki go pokochały, w końcu ona też, chociaż alergia faktycznie się nasilała. W końcu porobiła testy, dostała porządne leki i już kilka lat jak z futrzakiem mieszkają.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kot dla alergika/szczepionka hypocat?
« Odpowiedz #2 : 2021-07-25, 18:55 »

BleckakOlska

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kot dla alergika/szczepionka hypocat?
« Odpowiedź #3 : 2022-10-04, 09:26 »
też wzięłam kociaka przybłąkanego i to mój najlepszy przyjaciel i towarzysz od lat
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 24 zapytaniami.