Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne zachowanie  (Przeczytany 1362 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Annn

  • Gość
Dziwne zachowanie
« : 2003-08-10, 11:37 »
Mam pytanko nie wiem czy to normalne ale mój pies jak spie przychodzi do mnie rano i lize mnie w usta a pozniej odchodzi (tylko w usta) normalnie jak nie spie to ogolnie nie lize mnie po twarzy nawet nie proboje, kilka razy obudzil mnie przez takie cos, wlasiciwie nie wiem juz o robic mam wyschniete usta pomadki ochronne nie pomagaja wiem ze jest to smieszne ;) ale do czasu.
Jeszcze jedno czy wasz piesek tez jak wchodzicie do domu czeka az zdejmiecie buty aby pozniej je zabrac (straszna mu to radoche sprawia) czasami tez chowa nam poprostu buty, szczegolnie moje.
Niech ktos napisze czy tez mial taki przypadek i jesli tak to czy mozna to jakos zwalczyc
Pozdrawiam  :)
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #1 : 2003-08-10, 11:55 »
Annn, pomadka jest słodka, więc nie dziw sie, że pies liże. Podobnie jest z balsamami do ciała. Balsam w połączeniu z potem skóry robi sięsłodkawy. Nie jest to zdrowe dla psa - dlatego radzę zamykać drzwi do sypialni.  ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #2 : 2003-08-10, 11:59 »
No właśnie liże albo pomatke, albo pot , albo śline!! A z tymi butami... pewnie go tak nauczylas ze mozna zabierac i gryzc buty wiec sprawia mu to wielka przyjemnosc ze moze sie bawić rzeczami pani :) Tak nie powinno byc no ale :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne zachowanie
« Odpowiedz #2 : 2003-08-10, 11:59 »

Annn

  • Gość
Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #3 : 2003-08-10, 13:49 »
No to wyprowadze was z bledu ani jedno ani drugie nie smaruje ust na noc, chyba ze sie slinie przez sen ale to tez raczej odpada ;) od malego mial zakaz lizania domownikow po twarzy wiec tym bardziej jest dla mnie niezrozumiale jego zachowanie, w dzien nie lize nas ani po buzi ani po rekach, robi to kiedy spimy,
jesli chodzi o buty od poczatku mial zakaz i wlasciwie niczego oprocz kapci nie pogryz, ogolnie nie gryzie butow ani nie slini och nawet poprostu je zabiera jakby chcial powiedziec ze nie wypusci nas z domu troche to jest krepujace kiedy przychodza goscie im tez zazwyczaj zakosi jednego buciora :) reakcja domownikow jest natychmiastowa a jednak sytuacja sie powtarza, my nie pozwalamy mu na takie zachowanie a piesek ma juz prawie 6 lat i nie jest szczeniaczkiem.
Pozdrawiam :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Dziwne zachowanie
« Odpowiedź #4 : 2003-08-10, 14:28 »
A moze poswiecasz mu za malo czasu i po prostu chce zwrócicna siebie uwage???  :roll:  Tak samo w nocy gdy sie budzi chce obudzic tez ciebie, abys go zauwazyla, albo troche poswiecila mu czasu a nie wylgiwala sie bezczynnie w lozku :D Nie wiem to moja teoria , ale nie znam przeciez ciebie i twojego zycia wiec to tylko propozycja do przemyslenia
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 22 zapytaniami.