Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: dziwne (?) zachowanie  (Przeczytany 1350 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agnes

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« : 2003-09-27, 23:53 »
Witam! Niedawno zauwazyłam, że moja beta podczas zabawy z innym psem dziwnie się zachowuje. Tzn nie wiem czy dziwinie:) A mianowicie - kiedy sie bawi, biegnie za psem i w ogole zaczyna warczeć przy tym jednak nie wiem czy to warczenie to też zabawa, czy agresja (jest raczej łagodna w stosunku do psów, tylko się jeży podczas witania się:)) czy tez moze dominacja? Nie za bardzo rozumiem takie zachowanie, a nie chce, żeby taka "zabawa" się źle skończyła...
Zapisane

absencja

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedź #1 : 2003-09-28, 20:38 »
dzikuskowi tez sie to czasem zdarza...Czasem warczy, kiedy drugi pies przekroczy jakieś granice, to samo działa w druga stronę. Ustalą zasady i bawią się dalej. poza tym wydaje mi się, że jesli zostanie bardzo pobudzony, np. kiedy goni się z innym, może warczeć jakby odruchowo.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedź #2 : 2003-09-29, 14:39 »
Oj to chyba nic takiego!! Moj jeden beagle jak sie bawi to zaczyna tak slodko warczec, chrapac prychac i wogole.... tez to brzmi jak agresja, ale on jest bardzo zadowolony z zabawy jak zarowno pies z ktorym sie bawi.... gdy bawi sie tak z moim Owczarkiem Niemieckim to Diesel (ON) ter zaczyna tak prychac skamlec i wszystko naraz :) Tylko nagrac i do smiechu warrte
Zapisane

Forum Zwierzaki

dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedz #2 : 2003-09-29, 14:39 »

Asinka 22

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedź #3 : 2003-10-05, 16:02 »
A`propos dziwnego zachowania mój pies podczas zabawy potrąca psy pupą, albo na nie wchodzi - widać że sprawia mu to wielką satysfakcję. Gorzej bo czasami podnosi nogę tak jakby chciał psiaka obsikać, szczególnie jak tamten jest mniejszy lub młodszy.
Zapisane

carragan

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedź #4 : 2003-10-05, 16:29 »
moje zachowuja sie jak aniolki dopoki towarzysz zabaw nei probuje dominowac,bowiem wtedy pokazuja mu jego miejsce.Nie zawsze delikatnie  :oops:
Zapisane

Agnes

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedź #5 : 2003-10-05, 17:17 »
moja sunia też nie pozwala sobie na dominacje, tzn żeby inny pies ja tak traktował:) od razu reaguje ostrym warknięciem. Tak samo reaguje jak szczeniak sobie za dużo pozwala:)
Zapisane

carragan

  • Gość
dziwne (?) zachowanie
« Odpowiedź #6 : 2003-10-05, 17:20 »
Agnes jestem tu nowa....mozna wiedziec wiec jakie masz psiska ? :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 22 zapytaniami.