Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Mam dość :(  (Przeczytany 9656 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aneta

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #60 : 2004-02-25, 07:55 »
A no wlasnie, na Canisie to czytalam  ;)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Mam dość :(
« Odpowiedź #61 : 2004-02-25, 10:23 »
a ja was podziwiam trzymam kciuki za was uda sie wam :)!!
Zapisane
To piekło nie raj :)

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #62 : 2004-02-26, 19:58 »
Truskawka, ja jestem przeciwna aborcji.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #62 : 2004-02-26, 19:58 »

truskawa144

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #63 : 2004-02-27, 03:55 »
Yzalbe ja też dlatego blagam, prosze...zróbcie wszystko żeby do tego nie doszło.... jak ja brałam swoje kotki na sterylke to zapowiedziałam wetce że jeśli są jakimś cudem w ciąży(choć były na to za młode ale powiedziałam jej "na zapas") to nie mam mowy o aborcji...nie mogła bym życ z myśla zę zbiłam maleńke kotki....
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #64 : 2004-02-29, 14:19 »
Cytat: truskawa144
Yzalbe ja też dlatego blagam, prosze...zróbcie wszystko żeby do tego nie doszło.... jak ja brałam swoje kotki na sterylke to zapowiedziałam wetce że jeśli są jakimś cudem w ciąży(choć były na to za młode ale powiedziałam jej "na zapas") to nie mam mowy o aborcji...nie mogła bym życ z myśla zę zbiłam maleńke kotki....
Cytat: truskawa144
aborcja???? o nie no nie wytrzymam................sorry ale to okropne....prędzej bym siebie zabiła niż pozwoliła żeby ktoś wykonał taki zabieg........przecież jeśli jedna czy dwie kotki będą w ciąży to chyba aż nic sie wielkiego nie stanie, jak by w ciązy było 100 kotek to co innego....

zapobieganie ciązy a zabijanie nienarodzonych jeszcze kotów to dwie różne rzeczy!!!  ja bym nie mogła z tym żyć na waszym miejscu...zresztą ciekawe jak długo wy będziecie mogły...........


Truskawa, kotki juz zaczynaja marcowac, wiec raczej nie ma mowy o jednej lub dwoch kotkach. I te "nic wielkiego" to około 10 kociaków, wiesz? 10 małych kociaków które albo zostaną przejechane, albo pogryzione, albo będą musiały wegetować na ulicach. Już wolę usunąć ciąże tych kotek niż pozwolić na coś takiego. Uwierz mi, jestem pewna że gdyby się tych kotków zapytać, to wolą od razu iść na Tęczowy Most niż jeszcze kilka lat żyć w tej biedzie. CO ja mówię, biedzie.. W tym koszmarze.. Bo chyba nie myślisz, że ktoś je przygarnie? Nie tutaj..
Poza tym gorzej mi byloby zyc z mysla ze pozwolilam tym kotkom sie narodzic niz ze je usunieto.
PS Bylas kiedys w schronisku?? Jesli tak to chyba wiesz o czym mowie :? Nie moge patrzec na te chore kocieta pozamykane w ciasnych klatkach, ktore nie maja szans ani na adopcje, ani na dalsze szczesliwe zycie.. Uwazam ze rownoznaczne z pozwoleniem kotce na urodzenie tych skazanych na biede kociat jest po prostu odpowiedzialnosc za nie!! Bo NA PEWNO odpowiedzialnoscia nie jest to zeby pozwolic bezdomnej kotce urodzic, i niech sobie sama radzi-> nawet dokarmianie tu nic nie da. Moje zdanie jest takie: albo usunac ciaze ALBO znalezc kotkom dobre domy.
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #65 : 2004-03-01, 04:16 »
Cytuj

Bylas kiedys w schronisku??

 głupie pytanie.... czasem bywam w schronisku kilka razy w tygodniu....dlaczego sądzisz że koty ze schroniska nie mają sznas na adopcje...znam wiele osób które wzięły kota ze schroniska więc chyba nie jest to aż taki ewenement...

sorry ale ja nie mogła bym żyć ze świadomością że przyczyniłam się do smierci zwierzaka....poza tym przygotowujecie się do tej akcji już dosyć długo....przcież od początku było logiczne że w marcu będzie za późno....


była u mnie w sobote moja pani wet i opowiadała mi o podobnej akcji we wrocławiu i musze przyznać że sposób jej przeprowadzenia bardziej do mnie przemawia...
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #66 : 2004-03-01, 09:53 »
Truskawko, takie akcje są przeprowadzane co roku przez TOZ. Moja wet twierdzi, że właśnie są przeprowadzane rozmowy w tej sprawie z weterynarzami. Jeśli dla nas jest już za późno, to chociaż pomożemy TOZowi.

Twierdzisz, że nasze przygotowania trwaja długo.. A chciałabyś, aby to było przeprowadzone szybko i niedokładnie?? Jeśli nie zdąrzymy w tym roku, to będziemy doskanale przygotowani na przyszły... To nie jest takie proste :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #67 : 2004-03-01, 14:03 »
Truskawa, wiele to znaczy ile? 3, 4?

JA bym nie mogla zyc z mysla ze pozwolilam kotkom wegetowac pod blokami.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #68 : 2004-03-01, 15:07 »
Nie kłóćcie się :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #68 : 2004-03-01, 15:07 »

truskawa144

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #69 : 2004-03-02, 07:25 »
"A chciałabyś, aby to było przeprowadzone szybko i niedokładnie??"
oczywiście że bym niechciała dlatego jeśli w tym roku nie zdążycie to może rzeczywiście lepiej będzie przeprowadzić to w przyszłym...


"wiele to znaczy ile? 3, 4? " ...nie to znaczy jakieś 10-12 może więcej....jedna moje kumpela ma 4 (a właściwie już 5 ) kotów ze schroniska...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #70 : 2004-03-02, 08:49 »
Akurat w tym wypadku, też jestem przeciwna aborcji. Trudno, kotki powiny zostać, to ŻYWE istoty..
A przygotowania muszą trwać długo.. Niestety..
Zapisane

Ja-Bo kto inny?

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #71 : 2004-03-02, 18:16 »
wlasnie, to zywe i czujace istoty, ktore nie zasluguja na takie zycie.

vioaoiv (konto chwilowe)
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #72 : 2004-03-07, 15:25 »
Jeszcze w wakacje chciałabym przeprowadzić akcje "Pies w samochodzie" (lub inne zwierzątko. Polegałoby to na przyczepianiu ulotek do samochodów z informacjami co może się stać ze zwierzakiem w upalny dzień w samochodzie. Najlepszym miejscem na przeprowadzenie tej akcji byłyby moim zdaniem parkingi przed hipermarketami.

A co do akcji ze sterylką -jedną kotkę wysterylizuję z własnej kieszeni. I teraz pytanie: ILE KOSZTUJE STERYLKA BEZDOMNEJ KOTKI W GDAŃSKU?? Wiem ile w Sopocie, ale tam sterylizuja tylko sopockie kotki.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #73 : 2004-03-15, 15:11 »
I znowu przejechany kot.. Z tą różnicą, że po raz pierwszy zrobiło mi się niedobrze. Najprawdopodobniej kierowca zrobił to specjalnie. Widok był przerażający... Oczy na wierzchu...

JAK TAK MOŻNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????? NIENAWIDZĘ LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHCE MI SIĘ RZYGAĆ I CIĄGLE RYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego Bóg na to pozwala  :cry:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Mam dość :(
« Odpowiedź #74 : 2004-03-15, 21:06 »
to musialo byc tragiczne .....
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #74 : 2004-03-15, 21:06 »

misiakonisia

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #75 : 2004-03-18, 16:14 »
mozesz zawiadomic pobliskie schronisko o twojej akcji,  jestem pewna ze ci pomogą sama pomagałam w schronisku i było wiele dzieviaków z takimi prośpami i schronisko im pomogło! :D  :petting:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #76 : 2004-03-21, 09:34 »
Cytat: Yzalbe
I znowu przejechany kot.. Z tą różnicą, że po raz pierwszy zrobiło mi się niedobrze. Najprawdopodobniej kierowca zrobił to specjalnie. Widok był przerażający... Oczy na wierzchu...

JAK TAK MOŻNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????? NIENAWIDZĘ LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHCE MI SIĘ RZYGAĆ I CIĄGLE RYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ojej :( :(

Cytat: Yzalbe
Jeszcze w wakacje chciałabym przeprowadzić akcje "Pies w samochodzie" (lub inne zwierzątko. Polegałoby to na przyczepianiu ulotek do samochodów z informacjami co może się stać ze zwierzakiem w upalny dzień w samochodzie. Najlepszym miejscem na przeprowadzenie tej akcji byłyby moim zdaniem parkingi przed hipermarketami.

A co do akcji ze sterylką -jedną kotkę wysterylizuję z własnej kieszeni. I teraz pytanie: ILE KOSZTUJE STERYLKA BEZDOMNEJ KOTKI W GDAŃSKU?? Wiem ile w Sopocie, ale tam sterylizuja tylko sopockie kotki.


Super pomysl :) tylko czy na takie cos nie trzeba miec zezwolenia? tzn mysle ze schronisko by sie zgodzilo, to kwestia jednego stempelka.. mozna by tez wkrecic jakiegos weta..


Nie wiemy jeszcze ile kosztuje, teraz w schronisku jest straszne zamieszanie, bo zmienili kierownictwo i wszystko.. :roll:

Jak to tylko sopockie? I po czym poznaja ze sa sopockie?  :mysli:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #77 : 2004-03-21, 12:02 »
Nie poznają, ale to by było nie fair w stosunku do tamtejszych kotek.. Przecież mają jakieś ograniczone środki.. W ten sposób obciążymy sopockie schronisko :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #78 : 2004-03-23, 19:49 »
no tak, fakt
ale i tak sadze ze Twoje slowa, Yzalbe, "Nienawidze ludzi" sa troche za mocne.. Ja nienawidze ludzi ktorzy sie znecaja nad zwierzetami.. Ale nie moge tak uogolniac, bo ani nie nienawidze Ciebie, ani Lalaith, ani nawet Legwanosa ( :lol: ),  nie nienawidze wieeeeelu ludzi..
i nie wierze droga Yzalbe ze nienawidzisz takze tych dobrych.. nie cierpie gdy ktos tak gada ogolnie :?
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #79 : 2004-03-23, 20:52 »
To może inaczej: NIENAWIDZĘ "LUDZI"... Czyli ludzi "inaczej"  :evill:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #80 : 2004-04-03, 22:48 »
"Sterylizacja Pomorza"

Wstyd! Ani jeden weterynarz z Pomorza nie wziął udziału w ogólnopolskiej akcji sterylizacji bezdomnych zwierząt. W ubiegła sobote wyznaczone kliniki dokonywały zabiegów za pół ceny. Pomorscy weterynarze nie wyrazili zgody na rezygnację z części swojego honorarium!

"Dziennik Bałtycki" 31 marca 2004

***************************************************************************
1: dlaczego to nie było nagłaśniane??!!
2: a kto normalny zrezygnuje z honorarium??!! weci z TOZu mają o wiele wyższe pensje, więc mogą sobie na to pozwolic!!
 :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #80 : 2004-04-03, 22:48 »

myszka

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #81 : 2004-04-04, 00:00 »
Co nie było nagłaśniane? Akcja?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #82 : 2004-04-04, 09:21 »
meeeeeeeeeeeeeee............... :? fajni weci.. :| :?
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #83 : 2004-04-04, 09:55 »
Im to niewazne kotki,im liczy sie tylko forsa.
Super weci  :|
Dobrze ze chociarz w innych krajach zwierzeta ludzia wiecej znacza..
Nap. tu w niemczech na ulicach nie widac ani jednego bezdomnego kota.Prawie wszystkie koty domowe i "wolne" sa wykastrowane lub wysterylizowane.W schroniskach za JEDNEGO kota trzeba placic 80 euro czyli 320 zl  :okurcze: Male kotki daja tylko podwojnie wiec 160 euro za dwa koty....w schroniskach malo kotow ......jest wiele wiecej zeczy.Tutaj to bardzo trudno dostac pojedynczego kotka za malo pieniedzy  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #84 : 2004-04-04, 10:09 »
Wow.. super!!  :shock:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #85 : 2004-04-04, 10:13 »
Ale gdyby troche znizyli te ceny i male kocieta dawali by tez pojedynczo to juz bym miala kota w domu  :roll:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #86 : 2004-04-04, 15:43 »
=VioaoiV= do tych "fajnych wetów" zalicza się też Twój.. Mi ta cała sprawa śmierdzi. Moja wet wspominała o niej pare miesięcy temu.

Myszka -tak, chodzi mi o akcję :(
Zapisane

myszka

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #87 : 2004-04-04, 15:46 »
Ok, ale nie rozumiem jeszcze w jakim sensie nie była nagłaśniana. Weci tak twierdzą, ty tak twierdzisz? Chciałabym wiedzieć, aby się ustosunkować, tym bardziej, że z tego co wiem, akcja była nagłaśniana przez ARKĘ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #87 : 2004-04-04, 15:46 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #88 : 2004-04-04, 22:58 »
Szkoda tych biednych kotów, ale jak się ich nie wykastruje, czy wysterylizuje to będzie pełno biednych kotów  :(  i co wtedy z tymi biednym kotami robić  :(
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #89 : 2004-04-05, 11:01 »
Myszko -ja twierdzę, że ta akcja nie była nagłaśniana.. A jeżeli była, to bardzo słabo. Czekałam na tą akcje, bo chciałam wysterylizować jedną kotkę z własnej kieszeni.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.