Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do dołu

Autor Wątek: Zwierzęta, których nie lubicie  (Przeczytany 50356 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedź #330 : 2007-11-25, 01:50 »
mitrandir... W moim domu koty były jeszcze zanim urodził się mój starszy brat. Nie było żadnego izolowania i cackania się. I jakoś... do tej pory nie zauważyłam żeby mi coś zrobiły.
Już prędzej uwierzę w świętego mikołaja, niż w to, że koty mogą zrobić coś dziecku.

 a co do nieboszczyków, to wzięło się pewnie od tego, że babcia wyzionęła ducha, sąsiedzi zauważyli dopiero po pewnym czasie, a kot żeby przeżyć musiał coś zjeść. Pies zrobiłby to samo. W dodatku, tyle białka ma się zmarnować?! Ale ja osobiście nic nie mam, aby mnie po śmierci zeżarło jakieś zwierze. Mnie już będzie wszystko jedno XP

Ale wiesz, nie dość że dajesz argumenty totalnie wzięte z księżyca (teraz powiem, że wszyscy blondyni mają trzy nerki i będę się przy tym upierać nawet jak ktoś wyciągnie bebechy blondyna, na moich oczach. Argument równie sensowny, a ja nawet mimo dowodów będe upierać sie przy swoim) Takie myślenie cofa nas do średniowiecza. Czasem trzeba poczytać, pomyśleć, a nie przyjmować wszystkiego co mówią dorośli. Człowiek który ma jakieś irracjonalne uprzedzenia do któregoś gatunku, nie może nazywać się miłośnikiem zwierząt.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedź #331 : 2007-11-26, 23:06 »
...I były palone na stosach,razem z tzw. " czarownicami " - lisy,zresztą też...
I jak budowano zamek to w ściane je murowano...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedź #332 : 2007-11-27, 14:02 »
I jak budowano zamek to w ściane je murowano...
.
.... :shock: :o... :mysli:...

Forum Zwierzaki

Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedz #332 : 2007-11-27, 14:02 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedź #333 : 2007-11-27, 14:21 »
Byłam gdzieś na wakacjach, chyba w Dąbkach i tam jechaliśmy do jakiegos miasta większego, tam był zamek i ten co gadał i oprowadzał pokazał takiego kota co go ze ścianie znaleźli. Nie wiem czy to był kot, ale pamiętam że to byłtaki jakby szkielet czy kształt, pewna nie jestem ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedź #334 : 2007-12-02, 03:02 »
hmm mojej cioci kuzynka zmarła(kuzynka miała kota) kot był w mieszkaniu w ktorym były zwłoki, kot był karmiony etc i kiedy przyszli z pogrzebowego po zwłoki zobaczyli ze kot wyjadł tej pani hmm??? mięso z okolic szyjnych a o noworodkach i kotach gdzies slyszalem jesli to nieprawda to pszepraszam za głupiego posta
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zwierzęta, których nie lubicie
« Odpowiedź #335 : 2007-12-02, 12:55 »
A ja słyszałam opowieść sąsiadki o ty, jak to rozmawiając przez telefon w Wielkanoc powiedziała "Chrystus zmartwychwstał", na co doskoczył do niej czarny kot i zaczął prychać jak szatan... Bo przecież szatan nie lubi rozmów o Chrystusie, zwłaszcza zmartwychwstałym... :roll:
 
Ludzie plotą, co im slina na język przyniesie, ale zeby na tej podstawie nie lubić zwierzęcia? :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 23 zapytaniami.