Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: L- KARNITYNA  (Przeczytany 1059 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dunieczka19

  • Gość
L- KARNITYNA
« : 2004-03-07, 12:40 »
Hejka 8)  Co myślicie o tych tabletkach?? Moja kumpela je bierze i mówi że są cudne bo nie chce jej się wogóle jeść. Ale nie biega po żadnych aerobikach czy siłowniach tylko ćwiczy sobie trochę w domciu. Ja też zaczęłam je brać Pora zrzucić to co przybyło po pigółkach antykoncepcyjnych :P  Może ktoś z was zarzywał i napisze mi jakie były skutki?? :?:  :D
Zapisane

myszka

  • Gość
L- KARNITYNA
« Odpowiedź #1 : 2004-03-07, 12:59 »
L - Karnityna nie skutkuje obniżeniem apetytu - to raczej efekt placebo... Ta substancja pomaga spalać tłuszcz i jej stosowanie wymaga ćwiczeń. Nie ma czegoś takiego, co pozwoli zrzucić tłuszcz bez żadnego wysiłku.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
L- KARNITYNA
« Odpowiedź #2 : 2004-03-07, 13:51 »
Cytat: myszka
L - Karnityna nie skutkuje obniżeniem apetytu - to raczej efekt placebo... Ta substancja pomaga spalać tłuszcz i jej stosowanie wymaga ćwiczeń. Nie ma czegoś takiego, co pozwoli zrzucić tłuszcz bez żadnego wysiłku.


Podpisuje sie pod tym wszystkimi 4 kopytami :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

L- KARNITYNA
« Odpowiedz #2 : 2004-03-07, 13:51 »

Mlody

  • Gość
L- KARNITYNA
« Odpowiedź #3 : 2004-03-07, 16:01 »
Dunieczka19 - wejdz na forum sfd.pl tam ci doradza co zrobic jesli chcesz sie pozbyc zbednych kg. Dieta jest podstawa zarowno w kulturystyce jak i odchudzaniu.
____

"Nie ma czegoś takiego, co pozwoli zrzucić tłuszcz bez żadnego wysiłku."

Sama dieta zrzuciszcz tluszczyk :]

Jesli nei prowadzisz za aktywnego trybu zycia sprobuj diety kopenchadzkiej (na przemiane materi, trwa 14 dni) podobno skutkuje.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
L- KARNITYNA
« Odpowiedź #4 : 2004-03-07, 16:06 »
Popieram Myszkę i Wiedzmę.
Sama chodzę na siłownię i brałam już środki na polepszenie wyglądu. L-karnityna jest przereklamowana, nie hamuje apetu, a tłuszcz spala tylko jeśli przy jej braniu uprawia się ćwiczenia aerobowe. Tkanka tluszczowa nie spala się bez wysiłku, a ten wysiłek który jest wymagany do spalania jest niemały. Poza tym po L-karnitynie występuje efekt jo jo co jest tym bardziej ważne jeśli ani Ty ani Twoja koleżanka nie ćwiczycie. Jeśli chcecie trochę zrzucić to polecam Super fat burner-to jest stricte spalacz tłuszczu a nie tylko wspomagacz. Ale musisz pamiętać nie będzie efektów jeśli nic nie będziesz robić, powie Ci to każdy trener, dietetyk czy chociażby jakikolwiek sportowiec.
Zapisane

Mlody

  • Gość
L- KARNITYNA
« Odpowiedź #5 : 2004-03-07, 17:39 »
"Tkanka tluszczowa nie spala się bez wysiłku, a ten wysiłek który jest wymagany do spalania jest niemały."

Liczy sie dieta, wysilek nie musi byc intensywny, wazne by byl dlugi przy tetnie bodajrze 70-75 (sfd.pl). Wazne by dlugo a nie intensywnie. Najlepiej biegac rano (naczczo) bo juz po 10 minutach organizm moze zaczac spalac tluszcz :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
L- KARNITYNA
« Odpowiedź #6 : 2004-03-07, 18:34 »
Ja wiem, że musi być długo bo kiedyś biegałam na elipsie i  jezdziłam na rowerku po 45 minut na 5 stopniu trudności i zapewniam Cię, że dużo kalorii ani tym bardziej tłuszczu nie spalałam, mimo diety i brania tabletek. Naprawdę schudnąć można tylko dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom.
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: L- KARNITYNA
« Odpowiedź #7 : 2005-06-20, 20:18 »
teraz wyszły takie nowe soki tymbarka, które właśnie mają w sobie ten środek... :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 23 zapytaniami.