Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KRUKI  (Przeczytany 1047 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
KRUKI
« : 2004-03-16, 16:16 »
(Moze był taki temat, nie wiem...)

Co myslicie o tych pieknych ptakach? Z czym Wam sie kojarza? macie moze jakies doswiadczenia z nimi zwiazane?

-------------------------------
Ja moge, nawet codziennie, pojechac kawaleczek za miasto do szpitala laczonego z przytulkiem dla ptakow i spedzac godziny obserwujac kruki lub pomagajac wlascicielowi przy nich. Boskie ptaki. Takie skryte i nieufne, ale jesli juz polubia kogos, to bardzo sie do niego przywiazuja :)
Zapisane

Kontrowersyjna Postać

  • Gość
KRUKI
« Odpowiedź #1 : 2004-07-28, 16:23 »
Yo, Golden. Moim zdaniem Kruki to bardzo tajemnicze i nieufne ptaki. Podobają mi się. Uważam, że są uosobieniem śmierci. Tak, właśnie śmierci. Poza tym kojarzą mi się z wolnością.
Zapisane

Naomi151

  • Gość
KRUKI
« Odpowiedź #2 : 2004-07-29, 11:17 »
Uwielbiam te ptaki, są bardzo inteligentne i piękne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

KRUKI
« Odpowiedz #2 : 2004-07-29, 11:17 »

Pleiades

  • Gość
KRUKI
« Odpowiedź #3 : 2004-08-08, 14:31 »
Dla mnie są symbolem szczęścia.
Serio. Jak jakiegoś widze, to wiem, że będę miała dobry dzień ! Ta wróżba zawsze się sprawdza ;)

A poza tym są piękne :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
KRUKI
« Odpowiedź #4 : 2004-08-12, 15:35 »
kruki sa piekne, bardzo lubie je spotykac :) i to tyle, wiecej rewelacji na ich temat nie mam, bo rzadko na mej drodze kruk staje :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
KRUKI
« Odpowiedź #5 : 2004-08-12, 16:16 »
To jesteście farciarze że wogóle kruki na wolności spotykacie. Bo ich już prawie wogóle nie ma...
Zapisane

Pleiades

  • Gość
KRUKI
« Odpowiedź #6 : 2004-08-13, 15:15 »
He he :) Ja znam w Poznaniu 2 gniazda :) Poczyniłam w tym roku ich obserwacje, bardzo ładnie da się je podejść i muszę powiedzieć, że widok młodych opierzonych kruczków trenujących skrzydła jest naprawdę niezapomniany :)
Jakby ktos chciał, to mogę dać linki do fotek tych gniazd, które zrobiłam ( fotki, nie gniazda ;) )

Heja: jak to kruków "prawie już nie ma" ? Właśnie jest i to coraz więcej ! Są wszędzie, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać ! Najlepiej w lasach ze starymi drzewami, na obrzeżach i na terenach rolniczych sąsiadujących z lasami.
Zapisane

aneta

  • Gość
KRUKI
« Odpowiedź #7 : 2004-09-02, 14:56 »
Ja lubie kruki, wogole lubie duze ptaki  :)  Czasami, zwlaszcza na jesien duze stada krukow widuje na bardzo wysokich drzewach pod lasem. Wyglada to bardzo ciekawie...hehe jak w filmie Hitchcocka  :wink: Strach sie bac  
Kurcze, chcialabym miec jakiegos ptoka w domciu  :roll: Uwielbiam patrzec na lot ptaka.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 23 zapytaniami.