Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(  (Przeczytany 6296 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiakonisia

  • Gość
tak to prawda.  :cry:
1)w jakimś tam mieście świnie nie były zarzynane przed wrzuceniem do wrzątku TYLKO BYŁY ŻYWE!!!!!!
 :shock: 2)wbrew prawu były rażone prądem na oczach innych zwierząt co jest zabronione prawo Wymaga aby zwierzęta przebywały w innym pomieszczeniu niz te ubijane!
  :grr: JAK TAK MOŻNA NP. WBIJAC NÓŻ W GARDŁO ŚWINI I JESZCE ŻYWĄ WRZUCAĆ DO WRZĄTKU???? TO JEST MAKABRYCZNE! CO O TYM MYŚLICIE??
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #1 : 2004-03-24, 19:35 »
Poniewaz, jak widze, nie mozesz sie zdecydowac, w ktorym dziale to umiescic, wiec skopiuje to, co juz napisalam na konskich:

Eee, a niby jak wrzucali cala swinie do wrzatku? Chyba musieli by miec ogromny gar, a do tego-co to za potrawa z calej ugotowanej swini?   :roll:

Co do pkt. 2, to czeste zjawisko  :(
Zapisane

Tafta

  • Gość
Zapisane

Forum Zwierzaki

żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedz #2 : 2004-03-24, 19:55 »

Naomi151

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #3 : 2004-03-24, 19:55 »
Ja oglądałam program w którym to pokazywali, świnie były wpędzane do pomieszczenia gdzie miały zostać zarżnięte, zostawały porażone prądem na oczach swoich towarzyszek, w ich oczach było ogromne przerażenie, poźniej podwieszano je pod sufitem i wbijano nóż w okolice serca, teoretycznie świnia w tedy powinna być nieprzytomna ale niektóre odzyskiwały przytomność i żywcem się wykrwawiały. Później "martwe" świnie wrzucane są do wrzątku (nie wiem po co się to robi...) do specjalnego pojemnika, niektóre wciąż żyły i wiły się z bólu... Nie oglądałam tego programu do końca, bo moje serce by tego nie wytrzymało, nie mogłam powstrzymać łez :cry: .... Jak ludzie mogą być tacy okrutni... :evill:  :evill:
Zapisane

Tafta

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #4 : 2004-03-24, 19:57 »
Cytat: Naomi151
Nie oglądałam tego programu do końca, bo moje serce by tego nie wytrzymało, nie mogłam powstrzymać łez :cry:

ja też...
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #5 : 2004-03-25, 16:45 »
kiedy był ten program??? też sądze że to okrutne, a do wiadomości WIEDŹMY to w ubojniach są specjalne wyparzacze!!!!!! :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #6 : 2004-03-31, 19:13 »
ten program był już dość dawno chyba ponad miesiąc temu, wogóle w tedy było głośno o tym w telewizji i były różne reportaże.
Zapisane

golden

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #7 : 2004-04-03, 16:18 »
Cytat: Naomi151
Ja oglądałam program w którym to pokazywali, świnie były wpędzane do pomieszczenia gdzie miały zostać zarżnięte, zostawały porażone prądem na oczach swoich towarzyszek, w ich oczach było ogromne przerażenie, poźniej podwieszano je pod sufitem i wbijano nóż w okolice serca, teoretycznie świnia w tedy powinna być nieprzytomna ale niektóre odzyskiwały przytomność i żywcem się wykrwawiały. Później "martwe" świnie wrzucane są do wrzątku (nie wiem po co się to robi...) do specjalnego pojemnika, niektóre wciąż żyły i wiły się z bólu...

tez to widzialem :( prawdziwy obraz szczytu ludzkiego okrucienstwa wobec zwierzat... po prostu skowyt...

a potem ludzie kupuja w sklepach i marketach wieprzowine, nie myslac nawet o tym, co dane zwierze przezylo, aby ktos mogl rozkoszowac sie smakiem miesa :roll:
miedzy innymi z tego powodu w mojej diecie mieso niemal nie wystepuje...
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #8 : 2004-04-03, 18:17 »
tak wogóle poco bóg stworzył ludzi oni tylko przeszkadzają i zatruwaja ziemię!! :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedz #8 : 2004-04-03, 18:17 »

Dalmafreciak

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #9 : 2004-04-03, 19:00 »
Cytat: misiakonisia
tak wogóle poco bóg stworzył ludzi oni tylko przeszkadzają i zatruwaja ziemię!! :grr:


Bez uogólnień, proszę  :shock: !!! A co powiesz o ludziach, którzy właśnie pomagają zwierzętom i przyrodzie, hę ?! Tacy są potrzebni, a w ogóle na tym Forum są przyjaciele zwierząt, a nie ich wrogowie...!!! Więc nie rozumiem zarzutu do Boga, że nas stworzył...  :?
Co do tematu to ja takiego programu nie byłam w stanie w ogóle oglądać nawet 5 min... :cry: a co dopiero całego...  :cry:  Tacy ludzie są potworami.... :grr:  !!!
A jeśli chodzi o kupowanie mięsa z tych stworzeń , które są w makabryczny sposób zabijane to ja ich nie kupuję dla siebie i nie jem, bo jestem wegetarianką!!! A dlaczego jestem? Bo nie będę jadła mordowanych zwierzat, które kiedyś ciesyzły się życiem dopóki ludzie im tego nie zrobili... :cry: dopóki nie odebrali im życia... :grr:
Dalmafreciak
Zapisane

Przemek

  • Gość
Re: żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #10 : 2004-04-16, 21:37 »
powiem ci tyle jak bym mogl to wpadl bym tak do tej ubojni i na oczach wszystkich wbil bym pracownikom noz w kregoslup i do wrzatku  to nie sa ludzie to sa diably  :grr:  jak tak mozna :grr: slyszalem o tym na polsacie jak bede milionerem to przeznacze milion dolarow na walke z takimi wybrykami a i zajme sie tez sprawa koni ktore transportowane sa do rzezni jak pani od biologi puscila nam fil o tym to musialem wyjsc z klasy po trzech minutac bo normalnie bym sie poryczal ale wiesz co niewrozumiem jednego dlaczego rolnik zabija krowe dla miesa i tak cale zycie daje mu mleko ktore potem sprzedaje i ma kase caly czas a tak odda i kase przeje i po kasie  :grr:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #11 : 2004-04-16, 23:46 »
Cytuj

jak bym mogl to wpadl bym tak do tej ubojni i na oczach wszystkich wbil bym pracownikom noz w kregoslup i do wrzatku to nie sa ludzie to sa diably  jak tak mozna  slyszalem o tym na polsacie jak bede milionerem to przeznacze milion dolarow na walke z takimi wybrykami a i zajme sie tez sprawa koni ktore transportowane sa do rzezni

Też bym pozabijała takich ludzi, o ile wogóle można nazwać ich ludźmi..... to jakieś niedorobione psychole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem szczęśliwa, że nie jem mięsa i napewno nigdy nie zjem...
Zapisane

Koira_Dżeki

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #12 : 2004-04-17, 07:42 »
Dla mnie to wszystko pozostaje bez komentarza.... ale tacy są ludzie... na to nic się nie poradzi
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #13 : 2004-04-18, 09:43 »
no skąd takie ponure myslenie??? przeciez są  sądy, wiezienia!!!trzeba tylko ich nakryc a to juuz problem!! :?  :?
Zapisane

Agatra

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #14 : 2004-04-19, 17:29 »
Ale nasze polskie prawo jest do d..y. Zapłaci tam jakąś grzywnę i dalej będzie mógł robić to co robi. Gdyby prawo faktycznie działało by na tych popieprzeńców to nie dochodziło by do takich sytuacji ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedz #14 : 2004-04-19, 17:29 »

misiakonisia

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #15 : 2004-04-20, 19:14 »
zeczywiście pomysł z wiezieniem był kiepski bo tyle jest tych zbrodniarzy ze by paka pękła!! :twisted:  :grr:
Zapisane

wistra

  • Gość
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #17 : 2004-05-31, 21:16 »
Cytat: Naomi151

Jestem szczęśliwa, że nie jem mięsa i napewno nigdy nie zjem...


Hej,hej,hej...To chyba lekka przesada?
Ja rozumiem wegetarianizm bo sama zostanę wegetarianką ale teraz niestety od czasu do czasu muszę jeść mięso. No tak rodzice-ale ja ich w pewnym sensie rozumiem. Kocham zwierzęta i nie wiem,jak można TAK robić. Jedzenie mięsa no cóż-to już prawo natury i my tego nie zmienimy :roll: .Co najwyżej możemy mięsa nie jeść. Ale innych do tego nie zmuszajmy.
 
  Wegetarianizm to moja indywidualna decyzja, ja nikogo do tego nie zmuszam. Nie oceniam ludzi po tym,czy jedzą mięso czy nie bo to czysta głupota. Ja owszem, nie będę jeść mięsa ale jeśli np. zajdę w ciążę no to niestety, ale muszę. Nie będę nikogo uzależniać od mojej decyzji. Przecież moje dziecko też będzie jeść mięso no ludzie! :roll:  Ja rozumiem-być wegetarianinem no ale bez przesady! Inni ludzie nie mogą przez to cierpieć! :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #18 : 2004-05-31, 22:44 »
Cytuj

Inni ludzie nie mogą przez to cierpieć!

Przecież ludzie nie cierpią przez wegetarianizm bo jeżeli ktoś nie chce jeść mięsa to tego nie robi z własnego wyboru, więc nie wypisuj że ktoś przez to cierpi.... :roll:
Koniuka mięso wcale nie jest konieczne człowiekowi do normalnego funkcjonowania, uważają tak ludzie którzy do końca nie wiedzą nic o wegetarianizmie i wierzą w jakieś niedokońca prawdzwdziwe historie. Wiem z własnego doświadczenia bo już od dawna nie jem mięsa i wcale nie choruję z tego powodu, wogóle rzadko choruję , a nawet uważam że dieta bezmięsna jest zdrowsza, tacy ludzie rzadziej umieraja na zawał serca i nie chorują z powodu nadmiaru cholesterolu i mogłabym podać jeszcze wiele przykładów, ale to nie o to chodzi.Nie piszę tu o ludziach którzy np jedzą same owoce bo to jest już przesada, bo człowiek nie jest przystosowany do przyjmowania tylko takiego pokarmu. Ja nie jem mięsa ale pije mleko i jem jego niektóre przetwory także dostarczam organizmowi białka zwierzęcego i to wcale nie jest kosztem cierpień zwierząt w rzeźni.Człowiek poprostu przyzwyczaja się do smaku mięsa i tak jakby uzależnia od niego, więc na początku jest trudno, ale później juz wogóle przestaje być mu potrzebne. Ja teraz patrząc na mięso widzę tylko rozkładające się zwłoki a nie jedzenie (wiem że brutalnie napisane ale tak jest).Wcale nie uważam że każdy powinien  przejść na wegetarianizm bo to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i jego sumienia itp., ale uważam, że sposoby zabijania zwierząt przeznaczonych na mięso powinny być bardziej humanitarne, a i trzymnie tych zwierząt w godnych do życia warunkach. A tak na marginesie człowiek ma więcej cech roślinożercy niż mięsożercy i potrafi obejść się bez mięsa; jest wiele produktów które mogą je zastapić....
No trochę namieszałam ale chce mi się juz spać :-x
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #19 : 2004-06-07, 20:25 »
Cytuj

Bez komentarza

popieram!!!! czy to fretki tam są w tych klatkach??? :stupid:  jak dla mnie to NIENORMALNE!!! :motz:
Zapisane

Sila13

  • Gość
żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedź #20 : 2004-06-28, 18:35 »
Ludzie, serce się kraja, ja tam nie lubię ani świń, ani ich mięsa, ale jeśli wyobrażę sobie to z tą rzeźnią świńską, to mi się cosik w żołądku przewraca... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

żywe świnie wrzucane do wrzątku w ubojni!!!:(
« Odpowiedz #20 : 2004-06-28, 18:35 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 26 zapytaniami.