Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Turcja w UE  (Przeczytany 1306 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ESIO

  • Gość
Turcja w UE
« : 2005-10-07, 09:12 »
Tam są łamane prawa człowieka :killl:
Dlatego Turcja nie powinna być  w Unii Europejskiej :bolt:
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #1 : 2005-10-07, 11:43 »
Dokładnie, w zupełności Cie popieram.
Oni tam z nożami po ulicy biegąja i się zabijają co sekunde, państwo politycznie?
lol...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #2 : 2005-10-07, 15:04 »
Turcja zawsze dążyła gospodarczo i politycznie do związku z Europą.
Niestety..kulturowo i religijnie  jest bardziej związana z Azje a konkretnie z krajami arabskimi. Ale tak to jest  w takim buforowym połozeniu na pograniczu dwóch kultur.  I chyba nie ma o czym dyskutowac.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Turcja w UE
« Odpowiedz #2 : 2005-10-07, 15:04 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #3 : 2005-10-07, 15:08 »
Jak Turcja ma wejść do Unii EUROPEJSKIEJ, skoro zdecydowana większość jej terytorim leży w Azji? :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #4 : 2005-10-07, 15:17 »
unia nie jest organizacją stricte terytorialna ale gospodarczą i polityczną. Dla nas lepiej aby była w unii. Bo w tak strategicznym punkcie możem nasze "armaty" postawić.
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #5 : 2005-10-07, 20:15 »
Turcja zawsze d±żyła gospodarczo i politycznie do zwi±zku z Europ±.
Niestety..kulturowo i religijnie  jest bardziej zwi±zana z Azje a konkretnie z krajami arabskimi. Ale tak to jest  w takim buforowym połozeniu na pograniczu dwóch kultur.  I chyba nie ma o czym dyskutowac.
Też o to między innymi mi chodzi :idea:
unia nie jest organizacj± stricte terytorialna ale gospodarcz± i polityczn±. Dla nas lepiej aby była w unii. Bo w tak strategicznym punkcie możem nasze "armaty" postawić.
Tak, prawda, ale UE ma zasady :idea: pisane
« Ostatnia zmiana: 2005-10-27, 00:00 autor ESIO »
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #6 : 2005-10-28, 16:30 »
Turcja juz wczesniej chciala przystapic do UE bodajze w 1987 (??) ale wlasnie dlatego ze nie spelniala wymogow UE odrzucono ja na razie
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #7 : 2005-10-28, 22:30 »
Tak samo powinno stać się teraz :wink:

Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #8 : 2005-10-29, 22:40 »
Ja byłam w Turcji, zależy też od miasta, ja oczywiście byłam w tym lepszym, chociaz tak mi sie wydaje... Wiem że mają takie wieżenia że męszczyzna ma prawo uderzyc kobiete w twarz jak spojrzy mu w oczy, jak go wyprzedzi na ulicy, i kobieta ma go słuchać, nosić za niego ciężkie rzeczy itp...

Widziałam tam dużo policji z mafii, jeden facet w sklepie byłc o mial taką dziure w głowie a do tej dziury wepchniętą chusteczke :shock: :cry:

tam jest tak wysoka temperatura a kobiety muszą być bardzo gorąco ubrane, jak na zime, a jak wchodzą do meczetu to wkładac muszą jakieś szmaty na siebie, zakrywać glowe.. okropne... dla turystów turcja to raj... niektórzy turcy naprawde są bardzo mili... nawet nam widokówke jeden przysłał do polski jak wruciliśmy,a le naprawde tam jest groza :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Turcja w UE
« Odpowiedz #8 : 2005-10-29, 22:40 »

ESIO

  • Gość
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #9 : 2005-10-29, 22:48 »
W większości krajów są ludzie mili :idea:
Zapisane

Nevada

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • I don't wnant to be a stupig girl!
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #10 : 2005-12-27, 16:01 »
Ja uważam,że Turcja powinna być przyjęta do UE i nie wolno patrzeć na to,że mają inną religię.Przez prawie całą historię była olewana przez inne kraje tak samo jak Polska,a trzeba przyznać,że tylko Turcja poparła Powstanie Warszawskie,a przy innych wydarzeniach nawet wspierała militarnie
Zapisane

ajz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 57
  • ;)
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #11 : 2006-01-24, 13:46 »
Tam są łamane prawa człowieka :killl:
Dlatego Turcja nie powinna być  w Unii Europejskiej :bolt:
Komedia. Uwarzasz ze nie powinna byc w UE z powodu łamania tam praw czlowieka? Jeśli tak to Polska nie powinna byc w uni, czechy i słowacja również. UE od początku to sposób na manipulowanie krajami europy wschodniej przez potężne państwa europy zachodniej a Turcja to kolejny pionek, tak jak i Polska.
Zapisane
take a look around the world
u see such mad things happening
there are many good men
ask yourself is u one of them
:massive attack

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #12 : 2006-01-24, 15:17 »
Cytuj
a trzeba przyznać,że tylko Turcja poparła Powstanie Warszawskie,a przy innych wydarzeniach nawet wspierała militarnie

turcja byla tez jedynym panstwem w ktorym nie uznano rozbiorow....

Cytuj
tam jest tak wysoka temperatura a kobiety muszą być bardzo gorąco ubrane, jak na zime, a jak wchodzą do meczetu to wkładac muszą jakieś szmaty na siebie, zakrywać glowe.. okropne

mysha - twoja wypowiedź to dyskryminacja religijna
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Turcja w UE
« Odpowiedź #13 : 2006-01-24, 15:41 »
Komedia. Uwarzasz ze nie powinna byc w UE z powodu łamania tam praw czlowieka? Jeśli tak to Polska nie powinna byc w uni, czechy i słowacja również. UE od początku to sposób na manipulowanie krajami europy wschodniej przez potężne państwa europy zachodniej a Turcja to kolejny pionek, tak jak i Polska.

W końcu jakaś mądry człowiek :)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 25 zapytaniami.