Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Niedźwiadki  (Przeczytany 3036 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Niedźwiadki
« : 2002-10-07, 15:24 »
No i już musze rozpoczynać nowy temat, przecież nie wkleje Wam tej fotki w dzikach :)...

Ta fotka przedstawia Dwa niedźwiadki, proszące o HERBATNIKI  :grr: a ludzie rzucali!! Zastanawiałąm sie czy wkleić ta fotkę w innym dziale, ale skoro ten poczatkuje trzeba cos postłac :D
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #1 : 2002-10-17, 16:26 »
Niedźwiedzie to wielkie łasuchy na słodycze.^^ A o coś jeszcze prosiły?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Niedźwiadki
« Odpowiedź #2 : 2002-10-17, 18:38 »
Prosiły o uwagę :))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niedźwiadki
« Odpowiedz #2 : 2002-10-17, 18:38 »

emilka_old

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #3 : 2002-12-21, 12:54 »
sorry ze taki stary post odswiezam ;)  ale nie moge sie powstrzymać gdyż wiem o co misie prosza... :P
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #4 : 2002-12-21, 22:03 »
Emilka, skąd Ty masz takie obrazki? jak cos to podaj adres  :)
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #5 : 2002-12-21, 22:18 »
Zapisane

rosa

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #6 : 2003-01-27, 22:05 »
A wiecie ze misie wcale nie zasypiaja na zime??
Zapisane

Emilka

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #7 : 2003-01-30, 20:21 »
:shock:  :shock: naprawde?? :shock:  :shock:
Zapisane

rosa

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #8 : 2003-01-30, 20:52 »
Niom, przynajmniej samiczki. Widziałam, w tv jak jeden facet podgladał przez cała zime dwie niedzwiedzice. Jednej urodzil sie młody i bardzo troskliwie sie nim opiekowała, a drugiej niestety malenstwo siem nie urodziło, ale i tak nie spała, tylko siedziała w gawrze. Z tego co wiem to chyba nawet miał stronke w internecie czy cos takiego i udostepniał film.A w szkołach ucza, ze misie spia przez cała zime i na wiosne sa zaskoczone, ze im cos sie urodzło :P

Wiem, wiem przynudzam :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niedźwiadki
« Odpowiedz #8 : 2003-01-30, 20:52 »

Emilka

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #9 : 2003-01-30, 21:27 »
nie nie..nie zanudzasz...prosze o opowiadanie dalej..to bardzo interesting  ;)  a mas znamiary na ta stronke?
Zapisane

rosa

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #10 : 2003-01-30, 22:57 »
Niestety nie mam namiarow, wiem tylko ze facet był ze stanow. Ten program ogladałam jakos w listopadzie i za bardzo go nie pamietam.Pamietam tylko, ze facet przez jakis czas zdobywał zaufanie obu niedzwiedzic.Pozniej jedna z nich gdzies odeszła i mial nadzieje na to, ze sfilmuje ta druga, ktora zawsze gdzies w poblizu sie kreciła.Jak nadeszła jesien, to ta co odeszła wrociła, obie przyszykowały sobie gawry.Jak nadeszła zima to facet poleciał najpierw do tej ktora odeszła na jakis czas, taka fajna minikamerke na wysiegniku jej do gawry wprowadził, ale nie znalazł tam młodego. Pozniej poszedł do tej drugiej i tam był malutki niedzwiadek.Nie pamietam w jaki sposob transmitował te nagrania, wiem, ze ten film był super.A właczyłam go przez przypadek tak sobie po kanałach skakałam i zobaczyłam, ze cos o niedzwiadkach leci.
Ale sie rozpisałam i chyba troszke bez sensu, ale naprawde za bardzo nie pamietam tego programu :roll:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #11 : 2003-01-31, 10:55 »
nom troche ten post skomplikowany  ;)  :wink:  ale to mnie naprawde zdziwilas..poszukam jakis info w necie
Zapisane

Gopi

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #12 : 2003-02-01, 13:19 »
Dzisiaj na czwórce był podobny program o niedzwiedzicach. " Po porodzie samica ponownie zasypia. Jej sen jest teraz lżejszy i co jakis czas budzi się, sprawdzić co się dzieje z młodymi. " Czyli one tak śpią ale nie śpią... Nigdy bym nie zgadła..
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #13 : 2003-02-01, 20:20 »
A jak ja chciałam zobaczyć to zdjątko, to mi się włączyło "Załącznik został skasowany"
 :?:
 :?:
Zapisane

Saba

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #14 : 2003-02-01, 22:34 »
Kinia, co ty sobie jaja robisz? Wypowiadałaś się w tematach poświęconych załąćznikom i powodowi dla którego ich nie ma i nadal twierdzisz, że nie wiesz czemu ich nie widać :?: Nie dziw się, jeśli zostaniesz okrzyknięta nabijaczem postów numer jeden  :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niedźwiadki
« Odpowiedz #14 : 2003-02-01, 22:34 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niedźwiadki
« Odpowiedź #15 : 2003-02-02, 14:20 »
Kiniu, zacznij pisać bardziej sensowne posty, bo te głupawe zacznę kasować.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

_Gosia_

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #16 : 2003-02-02, 15:11 »
No wreszcie Myszka się odezwała. Ja tu już czarną robotę za moderatorów próbowałam odwalać (i chyba niektórym podpadłam)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Niedźwiadki
« Odpowiedź #17 : 2003-02-03, 02:39 »
kiedy moderator czegos "niezauwazy" ktos przeciez musi interweniowac Gosiu :?   ;)  :lol:  :lol:  :lol:  8)  8)  8)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.