Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pisklę...  (Przeczytany 1009 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marycha

  • Gość
Pisklę...
« : 2005-05-21, 16:39 »
Witam Wszystkich! Mam dość nietypowy problem. Otóż idąc dzisiaj przez las, natknęłam się na trzy pisklęta, które prawdopodobnie wypadły z gniazda. Myślałam, że już nie żyją, bo żaden z nich się nie ruszał. Jednak gdy wracałam i przyjżałam się bliżej, jeden z piskląt jeszcze oddychał. Reszta już niestety nie żyła. Postanowiłam wziąść pisklaka do domu, bo nie byłoby zgodne z moim sumieniem zostawienie go na pastwe losu. Wiem, ze wychowywanie go bedzie bardzo trudne, jednak postanowiłam spróbować. Ale nie wiem czym go mogę karmić. Może wy wiecie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Pisklę...
« Odpowiedź #1 : 2005-05-21, 16:57 »
nie wolno zabierac piskląt z lasu... wiele ptaków ( np. krukowate ) wyskakuja z gniazda, ale ich rodzice czuwaja , podczas gday ich pociecha uczy sie latać... :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Marycha

  • Gość
Odp: Pisklę...
« Odpowiedź #2 : 2005-05-21, 17:01 »
Tylko, że to pisklę nie jest w ogóle opierzone, więc w jaki sposób mogłoby się uczyc latać??? Temu pisklęciu dałabym ok. 4 dni. Chyba w tym wieku pisklaki jeszcze nie ucza się latać :roll: A poza tym 2 pozostałe piskalki już nie żyły. Jeden wyglądał normalnie, natomiast drugi był strasznie poturbowany... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pisklę...
« Odpowiedz #2 : 2005-05-21, 17:01 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Pisklę...
« Odpowiedź #3 : 2005-05-22, 14:55 »
Nic nie napisałaś więc skąda miałem wiedziec...:roll:
Njalepszym wyjsciem będzie oddanie go do jakiegoś ptasiego schroniska rechabilitacyjnego etc.
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 24 zapytaniami.