Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: dzika kaczka na osiedlu  (Przeczytany 1631 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gragula

  • Gość
dzika kaczka na osiedlu
« : 2005-10-14, 23:16 »
gdzie to zglosic??????????????????????????????????????  :help:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta kaczucha tu zginie!!!  :( POMOZCIE PROSZE!!! Jest tak zimno a ona sie tu znalazla nie wiadomo skad i zginie!!! GDZIE DZWONIC, CO ROBIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: dzika kaczka na osiedlu
« Odpowiedź #1 : 2005-10-15, 01:50 »
nie przejmować się...jak na stawach robi się zimno i zaczyna przymarzać w nocy woda, całe stada dzikich kaczek wychodzą na brzeg i przemieszczają się pod ludzkie osiedla. U nas w Łodzi pod blokami stacjonują zimą na sniegu stada liczące i ponad 200 osobników. Wszyscy się już do tego przyzwyczaili. Ludzie karmią je chlebem i tak kaczuszki sobie zimują na śniegu. Nawet w największe mrozy nie przemarzły. Wprawdzie w stadach są bezpieczniejsze niż pojedyńczy ptak (koty, psy) ale może gdzieś dalej pod innym domem jest ich więcej, a ta się tylko oddaliła? Warto poszukać i ją tam zagonić...do rodziny.;)
Zapisane

gragula

  • Gość
Odp: dzika kaczka na osiedlu
« Odpowiedź #2 : 2005-10-16, 00:28 »
 :( tak mi smutno, ze jest tam sama. nie wiem jak dzisiaj, bo nie bylam w tym miejscu gdzie siedziala wczoraj caly dzien, ale mam nadzieje ze szczesliwie znalazla droge do SWOJEGO DOMCIU  :tuli:

jesli jednak zobacze ja tam jutro, chyba zabiore ja do siebie...  :D


dzieki ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dzika kaczka na osiedlu
« Odpowiedz #2 : 2005-10-16, 00:28 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: dzika kaczka na osiedlu
« Odpowiedź #3 : 2005-10-16, 00:45 »
Spoko...jak ją ludzie zaczną karmić to może i nie odejdzie ;)
Zapisane

dareczek

  • Gość
Odp: dzika kaczka na osiedlu
« Odpowiedź #4 : 2005-10-16, 11:06 »
Weź luweltówke i zastrzel :) rzartuje zadzwoń do opieki zwierząt albo do schroniska albo na straż porzarną :)
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: dzika kaczka na osiedlu
« Odpowiedź #5 : 2005-10-16, 23:41 »
Dokładnie:
nie przejmować się...jak na stawach robi się zimno i zaczyna przymarzać w nocy woda, całe stada dzikich kaczek wychodz± na brzeg i przemieszczaj± się pod ludzkie osiedla. U nas w Łodzi pod blokami stacjonuj± zim± na sniegu stada licz±ce i ponad 200 osobników. Wszyscy się już do tego przyzwyczaili. Ludzie karmi± je chlebem i tak kaczuszki sobie zimuj± na ¶niegu. Nawet w największe mrozy nie przemarzły. Wprawdzie w stadach s± bezpieczniejsze niż pojedyńczy ptak (koty, psy) ale może gdzie¶ dalej pod innym domem jest ich więcej, a ta się tylko oddaliła? Warto poszukać i j± tam zagonić...do rodziny.;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 23 zapytaniami.