Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zderzenie z bocianem  (Przeczytany 1699 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michal78

  • *
  • Wiadomości: 1
Zderzenie z bocianem
« : 2017-04-23, 14:05 »
Dziś rano przytrafiła mi się bardzo przykra historia. Jadąc samochodem podmiejską drogą, zderzyłem się z bocianem, bardzo nisko leciał, pojawił się nad drogą nagle, zero szans na wyminiecie czy wyhamowanie. Nigdy mi się nic podobnego nie przytrafiło, szok. Zatrzymałem samochód i zacząłem go szukać, kilkanaście metrów dalej, poza jezdną (na polu) znalazłem ptaka. Nieprzytomny, brak jakichkolwiek reakcji. Bardzo się zdenerwowałem , uznałem że nie żyje i odjechałem. Teraz żałuje ze nie wezwałem np. Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt, oni w takich sytuacjach zabierają zwierzęta do weterynarza (jeśli jeszcze żyją). Zastanawiam się jednak czy może ten ptak nie został jedynie ogłuszony i może jakoś dojdzie do siebie ? Nie było śladu krwi, ciało bezwładne ale bez śladów zewnętrznych uszkodzeń, nie wyglądał też na połamanego. Oczy na wpół otwarte. Uderzenie nie było słabe ale też nie było bardzo mocne, (jedno niewielkie zarysowanie na aucie).
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zderzenie z bocianem
« Odpowiedź #1 : 2017-04-23, 21:44 »
Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ptak naprawdę był tylko ogłuszony. Masz możliwość wrócić w to miejsce i sprawdzić?
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 23 zapytaniami.