Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!  (Przeczytany 6679 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« : 2004-08-18, 16:36 »
http://www.dn.boo.pl/destro/home/szczurek-kolorki.php
tak wyglądają zwierzaki, które pojawiają się w sklepach w praktycznie całym kraju. W hurtowni euro-zoo(http://www.ez.com.pl) wczepia im się pod skórę barwinik, zwierzeta zdaniem niektroych wygladaja ciekawie i orginalnie, wiec kupuja sobie takie biedactwa, jest na nie popyt więc, farbuje sie następne i kolko sie zamyka. Nie kupujcie ich nawet jesli robicie to dla dobra zwierzaka, bo go szkoda.

więcej o farbowanych szczurach: http://www.szczury.rzeszow.info.pl/forum/viewtopic.php?t=2474&postdays=0&postorder=asc&start=165

tu są plakaty do wydrukowania, Jeśli możecie wydrukujcie je i rozwiescie w waszych miastach:
http://animalis.w.interia.pl/zoo/Eksperymentdlazysku.doc
http://republika.pl/szczurowisko/protest.doc
Zapisane

Agata:)

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-08-18, 17:02 »
Boshe.... jacy ludzie sa okropni.... Jak mozna tak meczyc zwierzeta
Zapisane

navel

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-08-18, 17:09 »
Matko! To jest przeciez więcej niż nienormalne! TO JEST CHORE!   :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-08-18, 17:09 »

Dalia

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-08-18, 17:12 »
A wg mnie to jest przedwszystkim okropne. Przeciez te zwierzaczki nie dość że są męczone to wyglądają jak upiory  :shock:  :shock:  :shock:
Zapisane

Essey

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-08-18, 21:26 »
:grr: Ludzie są ochydni :grr:
Zapisane

Arwen

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-08-18, 21:55 »
Biedactwa... :(

Ja nie wiem...Ludzie nie mają już co robić,to eksperymentują na zwierzętach :grr:

Myslę, ze trzeba jak najszybcieś coś z tym zrobić...Tak nie moze przeciez być...To przeciez wbrew naturze...Czy oni tego nie wiedzą?! ...Widocznie nie...  :Oo: ehh...Szkoda mi tych zwierzaków  :(
Zapisane

mili

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-08-18, 22:13 »
...  :(
gnoje... niech sobie sami przefarbują tyłki na zielono  :grr:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-08-18, 23:37 »
Dobrze że załozyłas tutaj ten temat Krówko. ten temat na szczurzym forum jest juz długo wałkowany.
A wszytsko przez żądze pieniądza. Teraz każdy zarabia na czym sie da i nie wazne jakim kosztem...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

kasja

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-08-19, 00:28 »
Biedne zwierzątka, aż wstyd co taki homo sapiens wyrabia... :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-08-19, 00:28 »

Blackall

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-08-19, 07:22 »
Pinky, juz jestes :>
A ja jeszcze nie widzialem farbowanych zwierzat :P ale chory pomysl :P
Zapisane

tyska

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-08-19, 08:36 »
ja wlasnie drukuje i niedlugo cos sie w centrum lodzi pojawi :) to dobra wiadomosc ale ja jeszcze nie wiedzialam takich zwierzatek pofarbowanych
Zapisane

Essey

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-08-19, 10:36 »
A ja podrukuję i niedługo się w Tychach pojawi :wink:  i  w Łodzi jak rodzice pojadą  :wink:  będę rozwieszać gdzie się da. Dla tych biednych zwierzątek :)  :grr:
Zapisane

marta1

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-08-19, 10:44 »
wg. mnie te farbowane zwierzaki nie są są jeszcze tak bardzo znane a plakaty mogą tylko zachęcić niekturych debilów do szukania i kupienia takiego zwierzaka.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-08-19, 10:46 »
A ja tez sprobuje w naszej Dąbrowie... To trzeba wszedzie rozwieszac... Chociaz czy to cos da? Ludzie i tak nie przestana tego robic...Ciagle beda sie pojawiac czerwona, niebieskie czy zolte szczurki... Eh.......
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-08-19, 10:58 »
Jasne, porozwieszajcie, niech sie dowiedza Ci, co jeszcze nie wiedzą. Będzie atrakcja do obejrzenia i zaposięścia :wink: Sklepy zwieksza obroty dwukrotnie.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-08-19, 10:58 »

marta1

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-08-19, 11:00 »
Cytuj

Jasne, porozwieszajcie, niech sie dowiedza Ci, co jeszcze nie wiedzą. Będzie atrakcja do obejrzenia i zaposięścia  Sklepy zwieksza obroty dwukrotnie.

Zgadzam się z Tobą Myszko. Zresztą też to pisałam wcześniej
Zapisane

Mysza89

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-08-19, 11:07 »
Dla mnie i tak najładniejsze są całe czarne szczurki :P
Zapisane

Agata:)

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #17 : 2004-08-19, 11:17 »
Eh.... Macie racje... Nie rozwieszam tego.. I tak u nas w Dabrowie tego nie ma, a jakby sie pojawily plakaty, to mogloby sie to zmienic i czulabym sie winna...
Zapisane

tyska

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #18 : 2004-08-19, 11:25 »
a ja sie z wami nie zgadzam mysle ze by to tez zniechecilo jak bym miala dac 20zł za czerwona myszke a za biala 5 i w dodatku przeplacac 15zł zebym miala przez tydzien czerwona mysz to bez sensu moim zdaniem
Zapisane

marta1

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #19 : 2004-08-19, 11:30 »
ale to tylko twoje zdanie(bo jesteś normalna). A niekturzy debile lepiej żeby o czymś takim w ogóle nie wiedzieli
Zapisane

tyska

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #20 : 2004-08-19, 11:39 »
teoretycznie tacy debile predzej czy pozniej sie dowiedza ale zawsze mozna poinformowac mlodych normalnych ludzi ze to sie zmyje i ich zwierzak bedzie np. zielony przez miesiac i stwierdza ze to jest bez sensu
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedz #20 : 2004-08-19, 11:39 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #21 : 2004-08-19, 12:37 »
Tyska, ale po co chcesz informowac zawczasu? Żeby jeden kretyn z drugim sie dowiedzieli? Myslisz, ze dla takiego jełopka 15 złociszy robi różnice? Przecież tu nie chodzi o to, ze "bedzie miał myszke" tylko o to, "ze bedzie mial kolorową myszke". Nie chodzi o sam fakt posiadania zwierzaczka, chodzi o fakt posiadania ufoludka.

Podam Ci analogie - jakies 18-20 lat temu w sklepach było wielkie g, ale mozna bylo calkiem tanie dostac dobre gumki d mazania typu "myszka". takie zwykle, biale, letko gumą waniejące. Scieray nie dosc ze olowek, to jeszcze czasem dlugopis. Kosztowaly doslowanie kilka groszy.
Pojawily sie tez kolorowe, pachnace chinskie gumki - nie scieraly kompletnie nic, brudzily kompletnie, i byly z dziesiec razy drozsze. Ale za to byly kolorowe i pachnace. I wszyscy chcieli je miec.

To taka malutka analaogia. Po co dzieciakowi zwykla myszka czy szczurek za piatke, kiedy za dwie dyszki mozna miec kolorowego cudaczka. Ba, znajda sie i tacy, ktorzy mieszkajac w Dabrowie Gorniczej zadzwonia do zoologikow do Wawy z pytaniem czy maja, i czy moga poczta wyslac. Normalny milosnik zwierzaczkow nie potrzebuje sie dowiadywac z plakatow, ze wlasnie sie pojawily w niektorych sklepach kolorowe cudaki i zeby ich nie kupowac, bo... Normalny milosnik zapyta w sklepie skad kolor, zanim takiego cudaczka kupi. Wiec po co informowac, ze sa?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

tyska

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #22 : 2004-08-19, 12:39 »
no mash racje wiec tak sie zastanawiam po co te cale szopki z plakatami a czy wogole nie jest to karalne ??
Zapisane

Johny

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #23 : 2004-08-19, 13:22 »
Mówią,że człowiek jest rozumny,ale patrząc na niektórych mam do tego wątpliwości
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #24 : 2004-08-19, 13:25 »
Johny, a kto Ci takich bzdur naopowiadał?  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #25 : 2004-08-19, 13:36 »
Cytuj

Tyska, ale po co chcesz informowac zawczasu? Żeby jeden kretyn z drugim sie dowiedzieli? Myslisz, ze dla takiego jełopka 15 złociszy robi różnice? Przecież tu nie chodzi o to, ze "bedzie miał myszke" tylko o to, "ze bedzie mial kolorową myszke". Nie chodzi o sam fakt posiadania zwierzaczka, chodzi o fakt posiadania ufoludka.


o to chodzi.. zgadzam sie. bez sensu rozwieszac te plakaty teraz..
Zapisane

tyska

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #26 : 2004-08-19, 14:02 »
o boshe nie chodzi o rozwieszanie plakatow czy jest karalne tylko "koloryzowanie" myszek ??
Zapisane

Naomi151

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #27 : 2004-08-19, 19:29 »
To jest straszne, dobrze że jeszcze nigdy nie widziałam takich farbowanych zwierzaków.
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedz #27 : 2004-08-19, 19:29 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #28 : 2004-08-19, 19:48 »
Cytuj

o boshe nie chodzi o rozwieszanie plakatow czy jest karalne tylko "koloryzowanie" myszek ??


 mozesz jasniej??
Zapisane

Krówka

  • Gość
NIE KUPUJCIE FARBOWANYCH ZWIERZĄT!!!
« Odpowiedź #29 : 2004-08-19, 20:08 »
mysle, ze tyska pyta sie o to, czy farbowanie zwierzakow nie jest karalne  ;)
kolor na takiej myszce trzyma sie ok tygodnia wiec...moze na to by zwrocic uwage na plakatch, po co kupowac myszke za 15 zl wiecej, skoro za tydzien bedzie tak ja inne
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 27 zapytaniami.