Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Norbert  (Przeczytany 1419 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kala

  • Gość
Norbert
« : 2003-02-25, 16:08 »
Mój chomiczek zjawił się u mnie w bardzo nietypowy sposub . A dokładniej mama wysłała mnie po wapno dla papuzki a ja go zobaczyłam spał tak słodko wśrud różnych chomiczków. Wiedziałm że jest mi przeznaczony nie myślałm co powiedzą rodzice podeszłam do sprzedawczyni  i ledwo wycedziłam (byłam taka zakochna [w chomiczku]) poprosze tego chomiczka i wapno dla nimf .Gdy wruciłam rodzice nawet nie prubowali protestowąc i tak norbert zamieszkał z nami a jak wydostaliście swoje zwierzaki ???
Zapisane

kasia

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #1 : 2003-02-25, 17:20 »
Więc.... moją świnkę i jednego chomika wzięłam na ferie ze szkolnego zaplecza i.... jakoś tak zostały  :lol:
Myszkę kupiłam w sklepie, a cztery chomcie kupiłam niby na zaplecze, ale... wiecie...takie słodkie były  :lol:
A akwarium to wywalczyłam (ciężko było  ;) ) i kupiłam  :D
Zapisane

Emilka

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #2 : 2003-02-25, 17:37 »
Chomika kupiłam..bo chciałam..mama dala mi forse i poszlam i kupilam..sama sie zgodzila
Zapisane

Forum Zwierzaki

Norbert
« Odpowiedz #2 : 2003-02-25, 17:37 »

Visenna

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #3 : 2003-02-25, 17:44 »
A ja swoją myszkę cóż... nietypowa sytuacja...Poszłam z koleżanką do kina i wychodząc zajrzałyśmy do sklepu zoologicznego, no i...kupiłyśmy, a ile kłótni z rodzicami było o rany, ale się opłacało :)
Zapisane

Kala

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #4 : 2003-02-26, 08:52 »
Ja moją myszunie kupiłam normalnie w tajemnicy przed tatą ,a chomiczka to już wiecie ,o psiku i ptaszku nie mówie bo to nie to forum
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #5 : 2003-02-26, 22:18 »
No więc  :)
pierwszą papużke Kikunię dostałam na urodziny po dłuuuugich namawianiach
Kokusia (nimfę) przywiózł mój brat ze Szczecina zupełnie niespodziewnie, bo był w sklepie i papuzka mu sie spodobała  :wink:
Rybki, no najpierw było akwarium, dostałam od brata pod choinke (a wiec i na urodziny) więc trzeba je było czyms wypełnić  :)
Po Rokusia (papużek falisty) pojechaliśmy z bratem w tajemnicy przed rodzicami  :D Niby bylismy na pizzy a tak naprawde to pojechalismy do sklepu zoologicznego i przywieźliśmy papużke. Ale mama była wkurzona  ;)
A Kiciuś to przybłęda, siedział pod moją klatką i dawałam mu jeść a potem to wiecie jak to jest  ;)
No i myszoskoczek  :) jak zwykle - mój brat. Przywiózł mi go z Geanta  :wink:
Zapisane

Siersc

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #6 : 2003-02-27, 00:59 »
Kosztaniczki trafily do mnie bo ktos sie ich chcial maksymalnie pozbyc..i oddal mi je z klatka i cala reszta...
Swinka morska...no coz..ojciec przyniusl schorowanego malucha...siedzalam nocami i dniami nad nim...i wyleczylam go wiec zostal moj :)
Myszoskoczki ze sklepu zoologicznego sliczne siersci zakochalam sie
Pies z wystawy psow..wykrackal sie z pudelka i podazal za mna...raczej pelz jako szczeniak i sie uparlam i go dostalam... :)
Myszka ze sklepu...koles ja chcial wezowi dac...ale zabralam :>
Hm ptaszniki (4) kupione od hodowcy..
Wczesniej byly 2 swinki morskie znalezione na ulicy..w moim bloku 5 razy zmienialy dom i nikt ich nie chcial :( przygarnelam je i zyly u mnie samej z 10-12 lat....a nie wiem ile poza mna..ze 2-3 lata mialy jak poszlam z nimi na kontrole po znalezieniu... :) juz sa w niebie ale je kocham...pewnie sie bawia teraz z innymi zwierzakami...moimi maluszkami...eh
Pozdro.

p.s.: nadal mi donosza zwierzaki...od owada po ssaki...czesci znajduje dom a czesc zostaje :) bo to kochane maluszki
Zapisane

Kala

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #7 : 2003-02-27, 15:26 »
dzieki za te wszystkie wypowiedzi są suuper  ;)  ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #8 : 2003-02-27, 16:43 »
psa 10 lat temu kupiłyśmy z mamą i z siostrą w Łodzi na rynku za teraźniejesze 10 zł, chomicę na drugi dzień po śmierci poprzedniego chomika, świnkę bez wiedzy rodziców, o mało nie nabawiła by mojej mamy zawału serca swoim gwizdem heheh  ;) i następnego chomika też bez wiedzy rodziców, ale jakoś wszystko gra hehhe świnkę i psa uwielbiają :-) natomiast do chomików mają jakieś uprzedzenia hehehe  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Norbert
« Odpowiedz #8 : 2003-02-27, 16:43 »

Kala

  • Gość
Norbert
« Odpowiedź #9 : 2003-02-28, 11:35 »
Kupiłaś psiaka za 10 zł.??????? wow super  ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 22 zapytaniami.