Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Królik  (Przeczytany 996 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_olka_:)

  • Gość
Królik
« : 2005-11-08, 15:18 »
Jenny ten moj krolis robi tyle bobkow ze az strach musze codziennie sprzatac bo jedzie :help:
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Królik
« Odpowiedź #1 : 2005-11-08, 20:00 »
bardzo ciekawy temat :? bardzo wiele mozna sie z niego dowiedzieć
Zapisane
;)

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Królik
« Odpowiedź #2 : 2005-11-08, 20:36 »
bardzo ciekawy temat :? bardzo wiele mozna sie z niego dowiedzieć

A jakby tego było mało to słownictwo jest na poziomie, i znaki interpunkcyjne użyte aż w nadmiarze.. Nie ma co, bardziej wartościowego postu na forum nie było..

_olka_:) - na forum zakładamy tematy, które mają dośc zasobną treść, otwierają klub miłośników danego gatunku lub takie rzeczy. Najpierw jednak proponuję sprawdzić, czy takiego czegoś już nie ma - w tym celu używamy pomocnego Szukacza (pomiędzy Czatem a Profilem na górze), który, jak nazwa wskazuje, wyszukuje tematy, w których został użyty podany przez Ciebie wyraz/zdanie/zagadnienie itd. Idąc tym tokiem myślenia, jeśli takiego tematu nie będzie, można założyć, w Twoim wypadku np. fanclub królików, klub miłosników króli czy coś w tym stylu.. I tam miłośnicy królików by się mogli połączyć i gadać o tych zwierzętach. Wydaje mi się, że coś takiego już założono, ale pewna nie jestem, więc sprawdź.
« Ostatnia zmiana: 2005-11-08, 20:40 autor Karooola »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Królik
« Odpowiedz #2 : 2005-11-08, 20:36 »

shogomad

  • Gość
Odp: Królik
« Odpowiedź #3 : 2005-11-19, 17:08 »
Hehehe spoko:p
To sprzątaj mu częściej klatke:P:P:P:P
Zapisane

ilam

  • Gość
Odp: Królik
« Odpowiedź #4 : 2005-11-19, 22:15 »
bobki królika to bradzo ciekawy temat, nie ma co :lol:
Zapisane

kasia_zagan

  • Gość
Odp: Królik
« Odpowiedź #5 : 2005-11-20, 18:36 »
Witajcie. Ja też mam królika który jest u mnie juz prawie 3 lata i już jest tak jakby wytresowany:):) Jak chce siku albo to drugie to strasznie drapie w łóżko dlatego musze go puścić. Robi tylko w klatce lub koło kanapy na linoleum dlatego ja sie z tego ciesze:)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Królik
« Odpowiedź #6 : 2005-11-23, 08:34 »
Cytuj
Jak chce siku albo to drugie to strasznie drapie w łóżko dlatego musze go puścić.
Nie masz ise czym szczycic - kazdy krolik tak robi, chyba, ze szaleja mu hormony i ma manie znaczenia terenu.

Cytuj
Jenny ten moj krolis robi tyle bobkow ze az strach musze codziennie sprzatac bo jedzie

1. ciesz sie ze robi, bo jesli krolik sie nie zalatwia chocby przez jeden dzien, to juz jst szczery powod do zmartwienia.
2. co jak co, ale kroliczy kal jest dla czlowieka niewyczuwalny wechem.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

amstafka

  • Gość
Odp: Królik
« Odpowiedź #7 : 2005-11-23, 12:44 »
ja mam krulika i tez wali boby....i wyglądaję ja piepsz
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Królik
« Odpowiedź #8 : 2005-11-23, 13:51 »
krulika    piepsz

KrÓlika i piiepRZ.

A [pozatym jest to normalna rzecz, że zwierze wydala odhcody.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Królik
« Odpowiedz #8 : 2005-11-23, 13:51 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Królik
« Odpowiedź #9 : 2005-11-23, 13:57 »
Jenny ten moj krolis robi tyle bobkow ze az strach musze codziennie sprzatac bo jedzie :help:

A jest nauczony się załatwiać w jedno miejsce, jak nie, to będzie Ci wygodniej jak go nauczysz.
Iras ma rację, a jeśli bobki śmierdzą, to może coś jest z królikiem nie tak?
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Królik
« Odpowiedź #10 : 2005-11-25, 22:31 »
Nie wiem co moze byc nie tak...mojego królisia odchody tez fiołkami nie pachna, a wręcz przeciwnie, ale z tym to się chyba trzeba było liczyc przed kupnem zwierzaka ;) Każde zwierzę musi się załatwiać :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 25 zapytaniami.