Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?  (Przeczytany 2050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« : 2007-03-10, 10:20 »
No więc tak...Chomik- Dżordż;) niedawno przeprowadził się do nowej klatki. Pierwsza klatka była cała z drutu.Zmiana nastąpiła na skutek powiększenia chomiczych zabawek itp itd., które nie mieściły się już w klatce. Poza tym moje koty często próbowały przecisnąć łapki przez druciki (spokojnie,nic nikomu się nie stało). Teraz klatka jest plastikowa,a na górze ma wentylacje-kratke. Kratka jest dosyć spora, zdejmuje się cała.
Dżordż ma drewniany domek, bez podłogi, dwa okienka i drzwi-otworek;) Domek stoi na dole klatki, w rogu. Klatka ma małą antresole. No i na początku Dżordż spał w domku. A teraz nie chce. Śpi na antresoli w rolce po ręcznikach papierowych. Która jakby nie było, do tej pory była jego zabawką,a nie miejscem do spania.
Zastanawiam się, czy na dole klatki Dżordżowi nie jest przypadkiem za duszno. Wcześniej myślałam, że to wina nowego siana. Ale siano zmieniłam na takie, jak miał wcześniej i tak dalej nie śpi w domku. Może na antresoli jest mu lepiej, bo w końcu jest to bliżej tej kratki wentylacyjnej????
A może przestawić domek na antresole?
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedź #1 : 2007-03-11, 13:10 »
Może mu za ciepło?
A czemu Ci tak zalezy żeby spal w domku? ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

iwa

  • Gość
Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedź #2 : 2007-03-11, 13:26 »
Bo do  tej pory spał w domku. A teraz śpi w rurce, która jest zabawką. No i zastanawia mnie skąd ta zmiana. Może w takim typie klatki rzeczywiście jest za gorąco na dole.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedz #2 : 2007-03-11, 13:26 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedź #3 : 2007-03-11, 13:31 »
Może i za gorąco, ale może też po prostu jest mu wygodniej w tej rurce ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedź #4 : 2007-03-11, 13:45 »
Wentylacja na pewno jest lepsza w normalnej klatce, niż w plastikowej z otworami tylko na górze. Na dole może być cieplej. Ale może to też być po prostu zmiana upodobań, pory roku. W końcu robi się cieplej :) Może lepiej jednak pomyśleć o klatce normalnej ale większej ?
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedź #5 : 2007-03-11, 14:12 »
iwa a masz zamiar w przyszłości sprzedać tą klatkę? Można przecież zrobić otwory na dole i będzie przewiew (a dżordż to syryj czy dżungar?)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

iwa

  • Gość
Odp: chomik nie chce spać w domku-dlaczego?
« Odpowiedź #6 : 2007-03-16, 16:44 »
Dżordż to dżungarek:)
Ale problem już się rozwiązał. Wstawiłam na dół domek, w którym spał w tej drutowanej klatce. Jest mniejszy i ma tylko jeden otworek - "drzwiczki". I śpi już w domku :-x
Może woli bardziej ciasne i przutulne mieszkanka;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.