Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: szylaki laczcie sie  (Przeczytany 1810 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lalaith

  • Gość
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #30 : 2004-01-17, 20:41 »
Oj dobrzee już dobrze, spokojnie ludzie ;) Każdy już powiedział, że mu się temat podoba lub nie, i koniec na tym :) Nie ma po co się kłócić... :)
Zapisane

emir

  • Gość
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #31 : 2004-01-17, 21:04 »
do kisielu i fajt!!! fajt!!! :) ;) :lol:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #32 : 2004-01-17, 21:05 »
tak k*** zalezy mi zeby miec no pwoiedmzy za maist 20 psotów meic 21 dziewczyno pomyśl i nie uwazaj sie za maste no a ty drac ryja tez sobie zbierasz posty a poztym od uwag sa moderatorzy i administratorzy nie wyreczaj ich z tego tam mnie wku**** ze maska4ra dziecko zastanow sie nad sobą A jak ci tak zalezy to moze ja sie wogole nei bede odzywac i jak ktos bendize mial szylka nawed nie bendzie wiedział ze sa tu ludzie ktorzy posiadają tego zwieraczka no normalnie ch*** mnie strzela przepraszam ze wypowiedz jest nei tresciwa i nie gramtyczna i z wulgarzmami no ale nie moge wytrzymać

amen

p.s
a twoje teksty typu
PikusiA,
Cytuj

Czy wy nie macie o czym pisać    Mogli byście napisać jakieś porzyteczne tematy !!! Naprawde czasami piszecie posty i tematy tylko po to by ich jak najwięcej mieć  

a czy to nie jest puste i sama sobie nabijasz posta poprostu moglas sie nie odezwac a w główce sobie tylko myslec wiesz w regulaminie nie ma zabronione pisac takich tematów i juz amen amen
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

szylaki laczcie sie
« Odpowiedz #32 : 2004-01-17, 21:05 »

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #33 : 2004-01-17, 21:18 »
Cytat: pat
tak k*** zalezy mi zeby miec no pwoiedmzy za maist 20 psotów meic 21 dziewczyno pomyśl i nie uwazaj sie za maste no a ty drac ryja tez sobie zbierasz posty a poztym od uwag sa moderatorzy i administratorzy nie wyreczaj ich z tego tam mnie wku**** ze maska4ra dziecko zastanow sie nad sobą A jak ci tak zalezy to moze ja sie wogole nei bede odzywac i jak ktos bendize mial szylka nawed nie bendzie wiedział ze sa tu ludzie ktorzy posiadają tego zwieraczka no normalnie ch*** mnie strzela przepraszam ze wypowiedz jest nei tresciwa i nie gramtyczna i z wulgarzmami no ale nie moge wytrzymać

amen

p.s
a twoje teksty typu
PikusiA,
Cytuj

Czy wy nie macie o czym pisać    Mogli byście napisać jakieś porzyteczne tematy !!! Naprawde czasami piszecie posty i tematy tylko po to by ich jak najwięcej mieć  

a czy to nie jest puste i sama sobie nabijasz posta poprostu moglas sie nie odezwac a w główce sobie tylko myslec wiesz w regulaminie nie ma zabronione pisac takich tematów i juz amen amen


Słuchaj pat :!!!:
To forum jest po to, żeby każdy wyrażał swoje zdanie o danym temacie!!!
Chciałam zakończyć tą kłótnie no ale musiała się pojawić taka pat i wszystko od początku zacząć!!! Czy następnym razem byłabyś tak łaskawa i skończyła tą kłótnie? ( o ile będzie następny raz i o ile będziesz na tyle mądra)
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Lalaith

  • Gość
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #34 : 2004-01-17, 21:50 »
LUDZIE! SPOKOJNIE...  :twisted:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #35 : 2004-01-17, 21:55 »
forum jest to wyrazania opini ale nie w tak agresywny sposób !!!! Aaaaa zemsta jest slodkąś rozkosza bogów ale sie nuie bede na nikimi msicla buahahahha i Pikusia nabija nabija sobie posty
Zapisane
To piekło nie raj :)

emir

  • Gość
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #36 : 2004-01-17, 22:22 »
i w tym miejscu chciałbym wtrącić drobną uwagę, iż należałoby... i że w zasadzie patrząc od ogona... to wygląda jak mysza... która jest zawodowym pilotem myśliwca...   :-x
Zapisane

Emilka

  • Gość
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #37 : 2004-01-17, 22:36 »
blokowac zablokowac :> ;)
obojetnie co..obojetnie kogo...niech oni sie juz wreszcie zamkna
Zapisane

kareena

  • Gość
szylaki laczcie sie
« Odpowiedź #38 : 2004-01-17, 23:03 »
Cytat: Pikusia
Gerda zamknij się


troche grzeczniej proszę. Przypominam że zdanie swoje powtórzyłas conajmniej kilka razy a to juz nabijanie.. a po za tym... podlicz sobie posty w tym topicu - jakos nastukałas ich tu wiecej niz Pat  :P

ten temat zamykam. jak macie sie klocic to znajdzcie sobie inne forum :P
Proponuje zaczac od nowa wasz topic o szylkach - jesli wam sie jeszcze chce :roll:  mam nadzieje ze bedzie normalniejsza dyskusja.
Zapisane

Forum Zwierzaki

szylaki laczcie sie
« Odpowiedz #38 : 2004-01-17, 23:03 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 26 zapytaniami.