Wszystko o Wszystkim > Moda, Uroda i zdrowie

Fobie

<< < (2/15) > >>

kareena:
ochlofobia mnie troche dotyczy :P nie bardzo na szczescie, ale zawsze zle mi ze swiadomoscia jak dookola oblega mnie tlum i ciezko z niego wyjsc ;)

thrilly:
fobie są straszne, znam osobę która boi się ptaków, inna psów, gryzoni też to jest chore jak można się bać takich rzeczy :| kaligynefobia :lol: pekkatofobia :lol: ale świat jest chory

Agakonik:
Thrilly mozna sie bac, dla osob,. ktora ma ta fobie nie jest to smieszne,ale wrecz tragiczne, ale da sie to leczyc ;)

Ola14:
Ja nie mam naszczeście fobi, ale strasznie boje się pająków,jak jakiegoś widze to odrazu krzcze :P Oczywisciej ak jest jakiś malutki to mu schodze z drogi i nic nie mówię :P
Nienawidze również chrabaszczy, jeśli jakis zaczyna mnie gonić to uciekam i zaczynam się wydzierać. wieczorem to wszedze je widze :P dlatego z psem nie lubie wieczorami chodzic :P

LaVia:
Ja panicznie sie boje burzy i jak slysze tylko grzmoty to nie da sie mnie uspokoic,a jak jestm w miejscu gdzie nie ma sie grzie schowac to jest tragedia,ale nie wiem czy to juz jest fobia. W kazdym razie dzieki Jaśka  :tuli: jak szukalam tego w internecie to znajdywalo mi tylko pare przykladow.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona