Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Związki homoseksualne  (Przeczytany 60114 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #30 : 2005-06-19, 21:45 »
Masz racje Myszko, przyznam,ze nie pomyslalam o tym. ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #31 : 2005-06-20, 23:00 »
Mogłabym.
I jestem bardzo tolerancyjna jeśli o to chodzi.
To takie same uczucie jak każde inne
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #32 : 2005-06-21, 00:36 »
Mogłabym. Nie uważam, że ktoś jest gorszy przez to, że ma inną orientację - przeciez to nie jego wina.
Ale to też zależy od tego, czy ta osoba potrafiłaby zdrowo do tego podejść. Bo jeśli miałaby się afiszować swoją innością i chwalić nią na każdym kroku to juz inna sprawa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #32 : 2005-06-21, 00:36 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #33 : 2005-06-21, 00:41 »
kasia powiedz mi gdzie widziałas to afiszowanie się? W telewizji chyba. Ja znam takie osoby. Nie afiszuja się, nigdy. Jest im wręcz źle z tym w społeczeństwie, trzeba czegoś głębszego niż tylko "znajomość" żeby się do tego przyznali. A ręczę, że kolega gej to świetna sprawa, nikt inny w tak babski sposób nie wytłumaczy Ci świetnie facetów ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #34 : 2005-06-21, 01:00 »
ja akurat mam dosyć bliską koleżankę, która jest lesbijką, na początku kiedy to powiedziała był to dla nas szok w sumie to tylko z tego powodu, że akurat chodziła z moim duchowym bratem i nagle mu powiedziała, że jednak woli swoją koleżankę. Miała wtedy 18 lat. No i teraz co jakiś czas się spotykamy, czasem się zdarza, że jest ze swoimi koleżankami lezbijkami. No i bawimy się super, zwłaszcza, że ludzie o innej orientacji od razu wyczuwają, w każdym razie ci których znam, czy jesteś zainteresowany(-a) czy nie bliższą znajomością.
Znam jeszcze kilka osób i to facetów i dziewczyny, którzy są homoseksualistami i jakoś mi to absolutnie nie przeszkadza. Moja znajoma stwierdziła, ze nie ma nic lepszego niz sąsiedzi geje - bo i domu przypilnują, i pomoga jak coś, ugotują jak jest chora - normalnie luksus :) A i jeszcze pomogą w doborze ubrania na randkę, bo kto jak nie oni potrafią powiedzieć co się będzie facetowi podobało.
A co do dzieci jeszcze to przecież zdarza się, że gdzies tam mieszkają dwie kobiety, mówią, że są przyjaciółkami czy kuzynkami i wychowują dzieci, często to są właśnie pary, tylko nie chcą tego powiedzieć, żeby nie mieć problemów. Nie sądzę, żeby oni się afiszowali - po co? żeby być pokazywanymi palcami, wyśmiewanymi, wyzywanymi? Do tego muszą mieć odwagę i to wielką
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #35 : 2005-06-21, 06:38 »
Chodziło mi raczej o taka postawe, że na wszystko, co nie idzie po myśli tej posoby, reaguje 'no tak, bo ja jestem inny/inna, to można sobie z emnie żartować/mnie olewać itd" A spotkałam sie z czymś takim.
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #36 : 2005-06-21, 10:24 »
Niedawno powiedziałam do koleżanki /rozmawiając o homoseksualizmie/,że nie znam nikogo kto byłby innej orientacji niż hetero.A ona na to to:"nie bądź taka pewna" ;) oczywiście koleżanka nie sugerowała nic na swój temat :P w tym prostym zdaniu opisała zachowanie ludzi homo-oni się po prostu ukrywają.
Niedawno był reportaż o ludziach z tych bilbordów porozwieszanych w większych miastach.Na tych plaktach geje i lezbijki(to się pisze przez "Z" czy "S"?? zawsze mam wątpliwość :oops:) pokazali swą odmienność.Oczywiście zostali odrzuceni przez najbliższe otoczenie...
Ja sądzę,że jestem osobą tolerancyjną i nie odrzuciłabym znajomości z kimś o innej orientacji tylko dlatego bo jest homo :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Wega

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #37 : 2005-06-21, 11:14 »
leSbijki przez S. Osobiście nie uważam, aby homoseksualiści byli w jakikolwiek sposób lepsi albo gorsi od heteryków. Każdy ma prawo kochać kogo chce, o ile oczywiście nie robi tym krzywdy drugiej osobie- ale tego aspektu w związkach homo nie zauważyłam :D Co do adopcji dzieci- jestem za, odmawianie gejom i lesbijkom tego prawa jest przejawem dyskryminacji...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #38 : 2005-06-21, 12:03 »
Właśnie nie należy być takim pewnym, że się nikogo takiego nie zna, bo się można później zdziwić :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #38 : 2005-06-21, 12:03 »

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #39 : 2005-06-21, 14:28 »
Gdybym była innej orientacji też bym się od razu nie przyznała.
Ja nie znam nikogo takiego ale chciałabym
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #40 : 2005-06-21, 14:38 »
Ja co prawda nie znam nikogo innej orientacji, ale nie mam nic przeciwko nim. Kiedyś oglądałam "Rozmowy w toku" na ten temat to  mało mnie szlak nie trafił jak usłyszałam, że ci idioci wpierają tym gejom co tam siedzieli, że są chorzy i muszą mnie leczyć. Pozytywnie mnie jednak zaskoczyła reakcja mojej mamy. Krzyczała coś w stylu "Sama się lecz durna bAbo!"
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #41 : 2005-06-21, 22:33 »
weź to tak jakby homo nabijali się z hetero.To na tej samej zasadzie.
Równie dobrze to my możeby być "inni" a nie oni
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #42 : 2005-06-21, 22:37 »
Panterka: ja też na takich krzyczę do telewizora heheh, ja w ogóle zauważyła u siebie od pewnego czasu tenddencje do krzyczenia do telewizora jak się nie zgadzam z kimś ;)
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #43 : 2005-06-22, 10:01 »
Madziro spokojnie :P krzyczysz na biedny telewizorek,a on się pewnie przeraża :P jeszcze się wyłączy i co zrobisz?? :P

Ja też ogladałam ten odcinek "Rozmów..." i Ci ludzie z lekka przesadzili :? pełno w nich nienawiści :? śmiać mi się chciało jak takie dwie paniusie o poglądach "anty" zażyła prowadząca prostymi pytaniami.Potem się zaplatały we własnych opiniach.Biedulki :lol:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #44 : 2005-06-22, 20:55 »
Nie oglądałam.
Możecie mi troszkę opowiedzieć?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #44 : 2005-06-22, 20:55 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #45 : 2005-06-22, 21:22 »
Dajcie spokoj. Ja dzisiaj przeczytalam w gazecie o paradzie gejow i lesbijek i paradzie mlodziezy Wszechpolskiej ( wiem,ze ten post bardziej sie nadaje do tematu o paradzie,ale juz napisze) i to co tam przeczytalam strasznie mnie zszokowalo. Ja nie sadzilam,ze z Polska jest az tak zle, nie dziwie sie,ze o naszym kraju mowia,ze jest nietolerancyjny skoro ktos tam powiedzial,ze przyjechal specjalnie protestowac zeby za kilka lat nie zobaczyl obejmujacych sie gejow na ulicy. Poprostu rece opadaja. A co im to przeszkadza? Ja tego nie rozumiem,mezczyzna i kobieta to moga sie obejmowac? Eh.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #46 : 2005-06-22, 21:26 »
Polska jest chyba jednym z najbardziej nietolerancyjnych krajów na świecie.
Ja też nie rozumiem jak to może komuś przeszkadzać...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #47 : 2005-06-23, 21:43 »
Podobno kiedyś byliśmy bardziej cywilizowani niż inni. W Polsce stosy z czarownicami nie płonęły tak często jak w innych krajach. Za to teraz... Aż wstyd mieć takich ziomków. Jednak nie tylko Polacy potrafią się popisać. Wkurzył mnie Kerry, walczący o prezydenturę z Bushem. Ktoś go zagadnął o homosexualistów, a ten odpowiedział, że na ten temat powinna raczej wypowiedzieć się córka wiceprezydenta, która jest lesbijką. Nie wiem, jest, czy nie, to bez znaczenia. Dla mnie budowanie poparcia politycznego na wytykaniu komuś orientacji sexualnej jest nie do przyjęcia. No i nie wygrał, nie pomogły zagrywki nie fair... 
Zapisane
IBDG Wrocław

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #48 : 2005-06-23, 22:13 »
a niestety teraz jakby w naszym kraju dopuścić niektórych do władzy, to mielibyśmy obozy dla tzw. jak to oni ładnie mówią "zboczeńców", albo byliby tak prześladowani, ze w końcu zdecydowaliby się na wyjazd.. porażka

A co do wyboróww USA to panowie obydwaj kopali się poniżej pasa, teraz zobaczymy jak to będzie wyglądała u nas kampania - myslę, że również będą wyciągane takie brudy, że się w głowie nie mieści i tez usłyszymy, ze kogoś "wujek cioci szwagra zięć" jest gejem, aż się boję
Najgorsze jest to, że takie rzeczy mówią ludzie wykształceni, podobno inteligentni
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #49 : 2005-06-24, 15:03 »
Politycy to najgorsza grupa ludzi na świecie :P
Oni są poprostu egoistami.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #50 : 2005-06-26, 12:46 »
teraz zobaczymy jak to będzie wyglądała u nas kampania - myslę, że również będą wyciągane takie brudy, że się w głowie nie mieści i tez usłyszymy, ze kogoś "wujek cioci szwagra zięć" jest gejem, aż się boję
Najgorsze jest to, że takie rzeczy mówią ludzie wykształceni, podobno inteligentni

Mówią to, co zapewni im głosy wyborców. A skoro wyborcy ciemni jak tabaka w rogu, nic dziwnego, że kampanie wyborcze tak właśnie wyglądają. Ktoś kpił z papieża, bo wysiadając z helikptera wykonał gest krzyża ... Zwykły dowcipas urasta do rangi skandalu na skalę światową! Kiedy brakuje racjonalnych argumentów, trzeba rozdmuchać byle drobiazg. Teraz niektórzy wsiądą na homosexualistów w nadziei, że po ich trupach dojdą do władzy. Pewnie nie poszłabym wybierać prezydenta, bo nie mam własnego kandydata, ale pójdę, byle głosować przeciwko Kaczyńskiemu i jemu podobnym świętoszkom. Mam dość zawodowych katolików szalejących z biblią w ręce...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #50 : 2005-06-26, 12:46 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #51 : 2005-06-26, 12:56 »
Mówi± to, co zapewni im głosy wyborców. A skoro wyborcy ciemni jak tabaka w rogu, nic dziwnego, że kampanie wyborcze tak wła¶nie wygl±daj±. [...]  Pewnie nie poszłabym wybierać prezydenta, bo nie mam własnego kandydata, ale pójdę, byle głosować przeciwko Kaczyńskiemu i jemu podobnym ¶więtoszkom. Mam do¶ć zawodowych katolików szalej±cych z bibli± w ręce...
składam parafkę ;)

Tez pójdę głosować tylko po to by by zapobiec wyborze Kaczynskiego i spólki. Tylko nie bardzo jest w czym wybierać. :roll:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #52 : 2005-06-26, 13:19 »
Co myślisz o Tusku, Skarbie?  :mysli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #53 : 2005-06-26, 14:44 »
Trochę nieprzewidywalny. Boję się, że nawet jeśli teraz coś mi w nim odpowiada zaraz potem zmieni to o 180 stopni.
« Ostatnia zmiana: 2005-06-26, 16:34 autor Skarb »
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #54 : 2005-06-26, 15:16 »
o 18 to jeszcze nie problem... gorzej jak o 180 ;)
a co do gównego tematu nie tylko mogłabym ale mam. i to całkiem liczne grono gejów, lesbijek i bi w swoim towarzystwie i jakoś nie widzę w tym nic nadzwyczajnego :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #55 : 2005-06-26, 16:35 »
he he palec mi sie omsknął ;)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #56 : 2005-06-26, 20:41 »
Nie wiem dlaczego ale wielu ludzi homosexsualnych poprostu zmusza się do zmiany orientacji na hetero...a to jest już dziwne
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #57 : 2005-06-27, 14:38 »
Ja bym się bała wybierać Tuska, bo jak ostatnio słyszałam do wyborów PO pójdzie wspólnie z Kaczyńskimi także porażka... też idę na wybory tylko po to żeby Kaczyński ine wygrał

Główny temat: dla mnie to jest właśnie straszne, kiedy się próbuje wmusić w ludzi inne poglądy, inne zachowania.. wg mnie to chyba kazdy ma prawo robic to co chce, oczywiscie bez przesady, i to co jest zgodne z prawem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #57 : 2005-06-27, 14:38 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #58 : 2005-06-27, 14:41 »
No tak, dla nas tutaj to jest normalne,ze kazdy wybiera sobie droge w zyciu i moze miec partnera tej samej płci tylko czemu dla wiekszosci ludzi nie jest? Ja tego wlasnie nie rozumiem, co im to przeszkadza?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #59 : 2005-06-27, 14:43 »
bo u nas ludzie nie lubia kiedy ktoś się czymś odróżnia od reszty, czy sposobem ubierania, tego czego słucha, czy właśnie orientacją seksualną, przecież "każdy ma być taki sam, szary, prosty człowiek, i niech nie próbuje się wychylać bo zdeptają"
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 28 zapytaniami.