Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Znęcana przed starsze dziewczyny  (Przeczytany 8177 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #60 : 2007-07-28, 12:05 »
No w sumie to żałuje ze wtedy nie poszłam i to bardzo... ale teraz im się bardziej oberwie bo było wiele tych napadów.
A tak w sumie to o co Policja bd pytac itd?

Retriva

  • Gość
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #61 : 2007-07-28, 12:18 »
od kiedy tak jest, czy znasz je, czy miały jakiś powód, czy są inne dziewczyny które zostały przez nie pokrzywdzone itd...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #62 : 2007-07-28, 12:30 »
Aha, a musze z rodzicami iśc? czy mogę bez? Bo moi rodzicę są głuchoniemi więc wiecie,

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #62 : 2007-07-28, 12:30 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #63 : 2007-07-29, 15:00 »
nie wiem ale wydaje mi sie że chyba z rodzicami... wkońcu to prawni opiekunowie, odpowiadają za ciebie
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #64 : 2007-07-29, 22:44 »
i co Kora, bylas na policji? przecierz takie zachowanie musi byc surowo ukarane! nie daj sie tak traktowac
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #65 : 2007-07-29, 23:12 »
Byłam, ale bez rodziców i nie na tym komisariacie co trzeba. I jutro albo pojutrze pojade z babcia do komisariatu w moim rejoniee.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #66 : 2007-07-30, 12:24 »
no i bardzo dobrze. one zostana ukarane a ty będziesz miała spokuj
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #67 : 2007-07-30, 13:16 »
Powiem ci cos kora - milczenie oznacza zgode - to nie jest tak, ze pojscie do dyrektorki, czy na policje pogarsza sprawe. wiesz dlaczego? to sie nazywa zastraszanie - a dac sie zastraszyc nie wolno bo czlowiek wpakuje sie w bledny krag.

Mialam kiuedys sytuacje, ze moj kolega zostal pobity rzez kilku idiotow z mojej klasy. Gdy tylko fakt pobicia wyszedl na jaw (czyli ojciec kolegi dowiedzial sie o wszystkim, ze szczegolami - a obecnosc tamtej bandy przy rozmowie z ojcem kolegi jakos mi ust nie zamknela) banda podeszla do mnie, spotkalam sie z naprawde wymyslnymi wyzwiskami, grozeniem - ogolnie, probowali mnie zastraszyc- po tekscie o pobiciu zadalam jedno pytanie - czy naprawde mysli ze bede siedziec cicho.... Jaki byl ogolny skutek? dwie osoby wylecialy ze szkoly na zbity pysk, reszta agresowrow miala totalnie obnizone oceny z zachowania. I tyle - skonczyly sie pobicia...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedź #68 : 2007-07-30, 13:50 »
no i brawo Iras. tak trzeba robić. jeszcze raz napisze
Kora dziwie się że tak późno idziesz, powinnaś ta zrobić już dawno
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Znęcana przed starsze dziewczyny
« Odpowiedz #68 : 2007-07-30, 13:50 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 25 zapytaniami.