Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Co za siara, co za wstyd...  (Przeczytany 12480 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Princessa

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #30 : 2007-01-26, 15:08 »
Ja tez lubie..i nie watpie w to, ze ci chlopcy chetnie by z wami pozjezdzali ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #31 : 2007-01-26, 20:58 »
o matko, ja to sie z 20-latkami umówiłam na feriach na sanki - -' żeby tylko śnieg był.
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #32 : 2007-01-27, 09:30 »
ja i moja paka chodzimy codziennie na sanki jak jest snieg, a najmlodsza jestem ja (14) a najstarszy Loco (17)
i co z tego ze za kilka miesiecy bedzie mial 18-stke? Bawi sie tak jak my, czyli jak male dzieci :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #32 : 2007-01-27, 09:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #33 : 2007-01-27, 10:03 »
Ja podejrzewam,że nawet jak mi stuknie 40-echa to chyłkiem skoczę do supermarketu,porwę garść reklamówek i zanosząc się złowieszczym chichotem pomknę pozjeżdżać na plebanię, bo tam taką fajną górkę mają :niom:

Nie lubię tego często powtarzanego zdania typu "W tym wieku już Ci nie wypada"

Teraz mam skonczone 18 i sobie zjeżdżam, ba, wieczorami jak jest ładne niebo to spaceruję z zadartym łbem i gwiazdki oglądam, ponadto bywa,że po mieście spaceruję po krawężnikach udajac,że chodzę po linie itd.
Dorastać mi się nie chce :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #34 : 2007-01-27, 11:28 »
Ja też uważam, ze sanki itepe są boskie :) Nawet mój brat - lat 25 i jego dziewczyna, lat 29, kilka dni temu wyciągnęli sanki i wpakowali mnie do samochodu. Pojechalismy do karpacza na dwa dni i zjezdzalismy na sankach :P
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

niunia_

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #35 : 2007-01-27, 15:57 »
no tak tylko mozna powiedziec,ze my zawsze mowilysmy,ze sanki sa do kitu i ,ze nie lubimy sie bawic na sniegu i wogle......chociaz czasem nam co prawda odbijalo;)

nic by w tym takiego nie bylo gdyby nie ta gleba....wszyscy sie z nas smieli.... :oops:
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #36 : 2007-01-27, 15:59 »
a w gorach to tym bardziej, nawet moi rodzice dali sie namowic. :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #37 : 2007-01-27, 16:24 »
no tak tylko mozna powiedziec,ze my zawsze mowilysmy,ze sanki sa do kitu i ,ze nie lubimy sie bawic na sniegu i wogle......chociaz czasem nam co prawda odbijalo;)

nic by w tym takiego nie bylo gdyby nie ta gleba....wszyscy sie z nas smieli.... :oops:
mi by to nie przeszkadzało xD bo ja zawsze sie z siebie śmieje xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

thrilly

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #38 : 2007-01-28, 12:06 »
nic by w tym takiego nie bylo gdyby nie ta gleba....wszyscy sie z nas smieli.... :oops:

Trochę autoironii. Wystarczy wszystko okrócić w żart a inni też to tak będą postrzegać. Pamiętaj że to jak postrzegają nas inni zależy tylko i wyłącznie od nas. Ile razy każdy z nas się wywalił , walnął w dłup czy cokolwiek innego ? KAżdemu się zdarza, ale grunt w tym by nie dać po sobie poznać że "przypał"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #38 : 2007-01-28, 12:06 »

niunia_

  • Gość
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #39 : 2007-01-28, 20:59 »
Trochę autoironii. Wystarczy wszystko okrócić w żart a inni też to tak będą postrzegać. Pamiętaj że to jak postrzegają nas inni zależy tylko i wyłącznie od nas. Ile razy każdy z nas się wywalił , walnął w dłup czy cokolwiek innego ? KAżdemu się zdarza, ale grunt w tym by nie dać po sobie poznać że "przypał"

heh dzieki za rade;)
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #40 : 2007-04-08, 20:07 »
Kiedys w 5 klasie zaczal podobac mi sie moj sasiad.
Na swoje (nie)szczescie mieszkal u mnie kuzyn. I ten sasiad zaczal do niego przychodzic.
Kiedys wychodzilam z pokoju i zamykajac drzwi... urwalam klamke. Akurat w tym samym momencie z innego pokoju wychodzil moj kuzyn z sasiadem... Nasz smiech byl niesamowity... pol wsi slyszalo ;] Ale to chyba nie jest taka straszna siara:P Sa gorsze ;]
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #41 : 2007-04-14, 23:13 »
Gadalam ostatnio z "kumpelą" i zrozumialam, ze ludzie są naprawdę dziwini. Dla niej jest "siara" (nie wiem dlaczego, ale nie lubie tego słowa) pojsc na rolki, łyzwy. Z psem nie pobiega, bo ktos to zobaczy. O sankach, to juz w ogole mozna zapomniec. Ma tylko 14 lat jej ulubione zajęcie do chodzenie po sklepach i osiedlach z innymi ludźmi.
Nie chciałabym taka byc...

Wiec naprawdę róznie bywa. :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #42 : 2007-04-15, 21:06 »
Miałam różne sytuacje, które mogłabym traktowac jako "siarę". Ale obracałam je w żart i sama się z nich śmiałam. Owszem, nie zawsze się da, ale ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #43 : 2012-05-25, 16:26 »
Po pijaku napisalam sms-a do znajomej, ze zgubilam telefon. ^^' Nie moglam go znalezc, bo mialam go w rece...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #44 : 2012-05-27, 22:09 »
ppx, mnie ostatnio znajoma opowiadała że miała podobny incydent, ale na trzeźwo.
Rozmawiała z mamą przez komórkę i zaczęła gmerać w torebce w poszukiwaniu telefonu, wystraszyła się i mówi do tel "poczekaj mamo! nie mogę telefonu znaleźć!" To ta ją uświadomiła pytaniem "A niby za pomocą czego ze mną rozmawiasz?"
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedz #44 : 2012-05-27, 22:09 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #45 : 2012-05-27, 22:15 »
ppx, mnie ostatnio znajoma opowiadała że miała podobny incydent, ale na trzeźwo.
Rozmawiała z mamą przez komórkę i zaczęła gmerać w torebce w poszukiwaniu telefonu, wystraszyła się i mówi do tel "poczekaj mamo! nie mogę telefonu znaleźć!" To ta ją uświadomiła pytaniem "A niby za pomocą czego ze mną rozmawiasz?"

miałam podobnie  :roll:
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #46 : 2012-06-05, 18:56 »
Dużo ludzi ma podobnie :P

Dzisiaj pewna kobieta płaciła kartą, pin wklepała, pobrało, więc karte i świstek dla klienta oddałam- wzięła ode mnie jednocześnie coś tłumacząc synowi.
I stoi. Ja na nią, ona na mnie.
-Może mi pani oddać kartę?
-Ależ już pani oddałam
-Nie, nie oddała mi Pani
-Ależ oddałam
-NIE ! NIE ODDAŁA MI PANI- zaczyna się złościć klientka, złosć widać i w twarzy i w tonie głosu i w tym jak jej  ręka sie zaciska na karcie o którą się rozchodzi.
To ja pokazuję, że trzyma kartę w ręce
-To nie jest ta karta.... ano to ta. Ojejku.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #47 : 2012-06-05, 19:11 »
a chociaz przeprosiła ?
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co za siara, co za wstyd...
« Odpowiedź #48 : 2012-06-05, 19:20 »
Ta akurat tak, ale często zdarzają się inne sytuacje, najpierw mnie opierniczą potem wychodzi na jaw, że ich błąd, to jeszcze fuknął na odchodne, aby mieć pozory swojej racji i tyle. Niby powinnam być przyzwyczajona, ale dalej to wnerwia.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 29 zapytaniami.